Kızlar gelin burada dertleşelim bir sürü forum açmayalım

Herkese merhaba, ben yeni katılıyorum buraya bütün yazdıklarınızı okudum ve çok etkilendim aranızdaki dostluktan...ben de tüp bebek yaptırıyorum şu anda iğnelerime başladım şimdilik hiç bir sorun yok Allah izin verirse kasım ın ilk haftası transferimiz olacak... umutlarımız kaybetmeyelim...

Herkese merhaba, ben yeni katılıyorum buraya bütün yazdıklarınızı okudum ve çok etkilendim aranızdaki dostluktan...ben de tüp bebek yaptırıyorum şu anda iğnelerime başladım şimdilik hiç bir sorun yok Allah izin verirse kasım ın ilk haftası transferimiz olacak... umutlarımız kaybetmeyelim...
inşallah sonucu güzel olur tedavinin.Allah isteyen herkese versin.kimseyi bebeksiz bırakmasın....:emir_bebek:

kıslar hadi bakalım bi gayret başladık çalışmalara.ben de ayrın doktora gidecem.Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin..Amin...

rabbim hepimize saglikli sihatli evlatlar nasip etsin,bazen o kadar yikiliyor umutsúz oluyorum bunalima giriyorum,esimde sperm yok tese yapilcakti hepatit b cikti simdi onu hallettik,simdide kaninda anladigim kadariyla kadinlik hormonu cok yüksek cikmis,dr,tese yoluylada sperm bulunmasi nerdeyse imkansiz dedi ve simdi baska sehirde tüp bebek merkezinde randevü yaptim artik onlar test sonuclarini görünce ne diyecekler bilmiyorum,birde doktor iyice moralimi bozdu belki tese bile yapilmaz,sansiniz yok ozaman dedi,aklima geldikce agliyorum ya hic bir zaman anne olamazsam ben bu aciyi kaldiramam

melissa canim umudunu yitirme benim enistemde sperm yokdu ameliyatlan aldilar ve dondurdular adini bilmiymiyorum ama o ameliyat bir kere oluyormus istersen ne diorlar ögrenirim 4 yasinda kizi var 4 aylik ikiz bebek bekliyorlar simdi

cok sevinirim canim eger ögrenebilirsen,benim esimde hic canli sperm bulunamadi,allah anali babali büyütsün canim darisini bizlere versin

tamam canim ben sorarim yazarim sana umutsuz olma neler neler var canim bizlerin bilmedigi tedaviler vardir Allahim bizlerin kucaginida doldursun yarrabim

arkadaşlar bence kimse umudunu yitirmemeli ben 16 senelik evliyin 7 sene cocugum olmadı.aşılama yaptırdık(hiç ümidim yoktu)ilk seferde tuttu şansım varmış şimdi oglum 9 yaşında ve bir bebek daha istiyorum bu ay aşılama tedavisine başladık aşılama yapılacak derken 5 günlük ilaçtan sonra çatlatma ignesi verdi ve sadece ilişki ile deniycez dedi bende şimdi 10 kasımı bekliyorum hepimiz için hayırlısı

solingenden canim,nerelisin

ben rizeliyim canim sen ?.....sordum kardesime enistem ameliyatini...erkegin yumurtaliklarindan aliyorlar spermi ameliyatla tüplere koyup donduruluyor sonra kadin igne oluyor yumutlarini cogaliyor aliniyor tüp bebek gibi yani dondurulun tüpün biri yumurtalarla döllnemye birakiliyor .....sorun varsa sorabilirsin canim kardesimde selami var bende dua ederim diyor insallah sebebi ben olurum diyo...4 yasinda kizi var birde mart da dogum yapcak ikizleri olcak darisi isteyen her kezin basina icinde banada

allah razi olsun canim,aleyküm selam sende selam söyle,tedaviyi burdami oldular yoksa türkiyedemi,esimde sperm bulunamadi,tese ile bulunabilir belki dediler yani yumurtaliktan igne ile alacaklarmis ve sperm varsa donduracaklar,benim icin en önemlisi bu sperm bulunduktan sonra gerisi kolay,bende tek prolaktinhormon yüksek bunun icinde hap kullaniyorum canim,allah sag salim hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin canim sende kardesine selam söyle,eger burda tedavi oldugsa dktor yada hastaneyide yazarsaniz sevinirim canim

allah razi olsun canim,aleyküm selam sende selam söyle,tedaviyi burdami oldular yoksa türkiyedemi,esimde sperm bulunamadi,tese ile bulunabilir belki dediler yani yumurtaliktan igne ile alacaklarmis ve sperm varsa donduracaklar,benim icin en önemlisi bu sperm bulunduktan sonra gerisi kolay,bende tek prolaktinhormon yüksek bunun icinde hap kullaniyorum canim,allah sag salim hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin canim sende kardesine selam söyle,eger burda tedavi oldugsa dktor yada hastaneyide yazarsaniz sevinirim canim

essen uni kilinikde oldu istersen tam olarak adresini telefon veririm sana hastanenin onlarda ilk basda cok ümitsizdi moralini bozma canim

cok sagol canim bizide bonna uniklinike gönderdi burdaki doktor oraya birkere gittik esimde hepatit b cikmtigi icin önce bunu halledin sonra hodenbiopsi yapariz dediler,simdi ayin 12 de termin var bakalim ne diyecekler hodenbiopsi yapilcakmi,senin enistendemi sperm yoktuda ameliyatla oldu,anladigim kadariyla onada hodenbiopsi yapildi,insallah canim insallah bizde hayirli haberler aliriz,ilk cocuklaridami tüp bebekle oldu,kusura bakma canim seninde kafani agritiyorum canim,benim durumumda kimsayle karsilasmadim burda hic,karsilasinca da merak ediyor insan

cok sagol canim bizide bonna uniklinike gönderdi burdaki doktor oraya birkere gittik esimde hepatit b cikmtigi icin önce bunu halledin sonra hodenbiopsi yapariz dediler,simdi ayin 12 de termin var bakalim ne diyecekler hodenbiopsi yapilcakmi,senin enistendemi sperm yoktuda ameliyatla oldu,anladigim kadariyla onada hodenbiopsi yapildi,insallah canim insallah bizde hayirli haberler aliriz,ilk cocuklaridami tüp bebekle oldu,kusura bakma canim seninde kafani agritiyorum canim,benim durumumda kimsayle karsilasmadim burda hic,karsilasinca da merak ediyor insan

kafani agirtimda ne demek canim öyle düsünme lütfen...evet enistemede hodenbiopsi yapildi....5.seferde oldu kizi simdi ikizlerde tüp bebek essen unu kilinige gelmek istersen misafir ederim sizi buyrun bana gelin ...sormak istedigin ne varsa sor...ben kendim de Dusseldorfda unikid oraya gidiyorum.....hodenbiopsi den alinan sperm baya oluyor yani

Allahim bir cimcime kizi var görsen....ey allahim dilerim öyle bir cimcime de senin olsun su gecelerin hürmetine yarabimmmm aminnnnnnnnnnnn:emir_bebek:

amin canim rabbim kimseyi evlatsiz birakmasin,sendedemi sorun var canim?bonn bi gidelim bakalim orda ne yapilcak ne diyecekler,simdi esimde bir kan sonucuda iyi cikmadi,tam anlamadim ama esimde kadin hormonuda cikti yani doktorun demesi ayni benim gibi kadin hormonu yüksekmis pek anlamadim bunu ama hayirlisi,bu sonuca görede hodenbiopside sperm cikmama ihtimali cok yüksekmis bu beni cok korkuttu,önce bu kadar kafama takmiyordum icimde umut vardi,simdi okadar tedirginimki anlatamam rabbim kimseye bu duygulari yasatmasin cok zor,rabbim hayirlisi neyse onu versin kimseye korktugunu ugratmasin canim,seninle yazistikca sanki icim rahatliyor,allah razi olsun ne muradin varsa versin canim

amin canim rabbim kimseyi evlatsiz birakmasin,sendedemi sorun var canim?bonn bi gidelim bakalim orda ne yapilcak ne diyecekler,simdi esimde bir kan sonucuda iyi cikmadi,tam anlamadim ama esimde kadin hormonuda cikti yani doktorun demesi ayni benim gibi kadin hormonu yüksekmis pek anlamadim bunu ama hayirlisi,bu sonuca görede hodenbiopside sperm cikmama ihtimali cok yüksekmis bu beni cok korkuttu,önce bu kadar kafama takmiyordum icimde umut vardi,simdi okadar tedirginimki anlatamam rabbim kimseye bu duygulari yasatmasin cok zor,rabbim hayirlisi neyse onu versin kimseye korktugunu ugratmasin canim,seninle yazistikca sanki icim rahatliyor,allah razi olsun ne muradin varsa versin canim

saol allah razi olsun senden de...valla bizde cok umutssuzduk hodenbiopsi de ama sok olduk öyle sper aldilarki orasi düsünme allahin iziniyle olucakkk...evet bende tüp bebek yaptim ayin 7.sinde kan tesdi gitcem bir kere daha dememisdik tüp bebegi....bir kere de yine tüp bebek icin ignelere basladim kis cikdi dr tedaviyi kescez dedi bu ay bos gecmesin dedi bir ham verdi bana icdim 5 gün sonra gittik güzel bir yumurta olusdu dedi ziyan etmiyelim asila yapalim dedi catlatma ignesi oldum katalitle spermi enjekde etti malesef sonuc negatif olmusdu allahim hakimizda hayirli neyse o olsun

X