Kızlar gelin burada dertleşelim bir sürü forum açmayalım

herkese teşekkür ederim.
ama kafam çok bulanık.napıcamı bilmiyorum.
kafamın içini bişeyler kemiriyor.

sara nurcum öncelikle bütün içtenliğimle seni tebrik ediyorum. ne kadar sevindim anlatamam.sanki ben yaşamışım gibi mutlu oldum.rabbim sağ salim kucağına almayı da nasip etsin.Benim annemler de şemiklerde oturuyor.bu son gittiğin doktorunun adını adresini yazabilir misin canım.Benimse beklenen adet günüm yarın.Fazla belirti yok şu an.İnşallh ben de hayırlısıyla hamileyimdir.her namazımdan sonra hepimize dua ediyorum.Rabbim kabul eder inşallah.

arkadaşlar mrb ben bir yıllık evliyim yaklaşık 8 aydır gebelik için ugraşıyorum eşimde morfoloji bozuklugu var şu an dr a gitmeyi düşünüyorum nerden başlıcam bilmiyorum bana yardımcı olun

mrb arkadslar bende de nedensız kısrlık denılen bı durum var.5 yıldır evlıyım .3 asılama sımdı ıse medıcana da ılk mıkroma baslıycam..bu arada yenı uyeyım sımdıden sevglıer

mrb ilkem umarım başarılı olursun aşılama bu süreçte yani rapor için şart sanırım ben yeni başlıcam dr 3 aylık evliyken gittik ama denemeye devam edin dedi artık bir yıl doldu bu durumu nasıl atlatırım bilmiyorum

merhaba atlatırsın üzülme insan başına gelen herşeyi atlatıyo bir şekilde allah sabrıda veriyo galiba

canım inş allah nasip eder....bebek dünyanın en güzel şeyi...bizde istiyoruz...bakalım...

canım hoşgeldin bende yeni üyeyim...bende 4 yıllık evliyim...bizde cocuk istiyoruz...umarım allah hepimize nasip eder..

sizin sorun neydi bizim morfoloji her ay belki olur umuduyla deniyoruz adet olunca yıkılıyorum tedaviye başlayınca daha çok stres yapmaktan korkuyorum derdimi kimse anlamıyo kafamda hep bebek var 4 aylık evliyken hem üroloji hem de kadın doguma gittik normal yollardan kalırsınız dediler o umutla deniyip adet olunca dünyam yıkılıyo hamile arkadaşlarıma imrenerek bakıyorum umarım biz de hamile kalırız Allah isteyen herkese nasip etsin

Sara nurcum,Allah sağ sağlim kavuştursun bebeğine canım,çok sevindim,Allaha emanet olun...

X