Kızlar gelin burada dertleşelim bir sürü forum açmayalım

:1hug::1hug::1hug:ŞenizŞeniza.s.:1hug:
saranur Allah hayırlısını versin canım.Gerçi sen benden daha mantıklı bakıyorsun olaya.Şimdi sana sabret hayırlısı olsun diyeceğim ama sen zaten bunun son derece farkındasın.Güçlü ol ki bizede umut ver böyle güzel yazılarınla olur mu?

kaderimde evlat varsa kokusunu duymak istiyorum sesini allahım lütfen salih bir evlat ver hepimize

Mimoşcum canım yeni mi taşındın o tarafa.Biliyormusun ne kadar arkadaşın olsada yanında insanı her konuda anlayamıyor.Bu konuda mesela.Çekmeyen bilmez.Biri bana bundan 5 sene önce çok üzülüyorum çocuğum olmuyor deseydi heralde bende üzülürdüm ama bekle olur bu kadar üzülecek ne var falan derdim heralde.Yani bu kanuda bende bazen çok yanlız hissediyorum kendimi

hayır 5.5 yıldır evlendim geldim kışın okul var çocuklarla zaman geçiyor yazın memlekete gidiyoruz ilk soru çocuk daha olmadımı:emir_bebek:

Canım şuan gitmiyorum doktora.Daha doğrusu çok doktor değiştirdim.5 kez yumurta takibi,geçen ayda bir aşılama yaptırdım olmadı.3 -4 ay kadar bir şey yapmayacağım sanırım.Bende iyi bir tüp bebek merkezi arıyorum.Kısmet olursa ocak ayından sonra tüp bebek deneyeceğim.

problemin ne

avrupa yakasında bulunan tüm tanınmiş hastahanelare gittim hep aynı sonuç sebsp yok ama bebekte yok

5 yılnasil anladım biliyormusun okulda mantar kapmiştım dr gittim sakın korunma senin çocugun çok zor olur dedi o gün bu gün uğraşiyorum o dr arıyorum yok

bana burda fatihte çok ünlü bir hastanede bir kazık attılar ama olsun mevla inşallah bizi bu ay güldürür

ben çok dua ediyorum mümin mümine dua ederse mevla kabul edermiş birbirize yanayakıla dua edelim börelim zülcelal neyler neylerse güzel eyler bizi isyan ettirmesim

Biraz ağır olacak ama o kazık atan doktorlar Allahından bulsun diyorum.Bedduada etmek istemiyorum şu mübarek günde.Çocuğu olamyan insanların imkanlarını zorlayacaklarını ve her fedakarlığı yapacaklarını bildikleri
için sömürdükçe sömürüyorlar.
artık biz bittik tüm birikim bitti borca baş vuracağiz
ama olsun salih hayırlı bir yavru versin mevla hepimizeŞeniz

çaliş ver dr indirim istr ilaçlar dolar euro üzerinden diyorlar ama ne yapayım sonuç güzel olsun

aşilama yüzdesi az ama bana gittim tüm dr olur dedi eşim çok normal bende aşılamada yaptırdım her yerde 500 ytl iken ben daha fazla verdim olmadı olmayınca olmuyor ne yapacağimi bilmiyorum

X