Göz Makyajı kızlar en siyah simsiyah göz kalemi ve rimeli arıyorum

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

persiangirl

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2009
1.396
107
şöyle kömür siyahı simsiyah kalem ve rimel istiyorum kızlar varmı bildiğiniz marka falan?

cnm kalem olarak flormar ultrablack göz kalemini tafsiye ederim kalıcı hemande çıkmıyo gözden hemde simsiyah :))

rimel olarakta ben maybelline volum express lift up rimeli tafsiye ederim rahatlıkla..
ben kullanıyorum kirpikleri çok güzel kıvırıyor. iyi hacim veriyo :)))

her söylediğine katılıyorum,bende aynılarını kullanıyorum ve de çok memnunum...

:lepi:herikisini de kullanıyorum tavsiye ederim..çok güzel..

hepinize esekkür ederim kızlar önerileriniz doğrltusunda hareket edicem canlarım.peki bu sürme tozmu markası ne acaba?

flormar ultrablack almak farz oldu o zaman kızlar peki avonun rimellerinden kullanan varmı midnight black diye geciyodu sanırım.yoğun siyah pigment içerir diyor deneyen oldumu acaba

hepinize esekkür ederim kızlar önerileriniz doğrltusunda hareket edicem canlarım.peki bu sürme tozmu markası ne acaba?
evet canım toz sürme... marka olarak ne tam bilmiyorum ama hacı malzemesi filan satan yerlerde oluyo ve de gayet ucuzyerimseniben

Max fcatörün ürünlerini tek geerim valla çok marka denedim ama max factör çok güzel ama pahalı...

"bourjois ultra black" devamında şöyle yazıyor :) +++dramatic look regard intense+++ extreme volume ultra resistance umarım yardımcı olmuştur bu isim :) bunun bir de kalemi var alırken yanında hediye vermişlerdi zaten satan yerde mutlaka olacaktır kalemini hala bitiremedim 2sene olacak nerdeyse..kapkara kömür karası bir siyah kalem rimeli ise ondan da kara :).. rimeline gelirsem böyle güzel bir rimel olamaz benim kirpiklerim keldir nerdeyse ama bunu sürünce takma kirpik takmışım kadar oluyor,fırçasıda değişik yuvarlak bir fırça yapısı yok, yalnız 2 kat sürün.. çok çok memnunum bu rimelden tavsiye ederim..

Son düzenleme:

canım fiyatı nedir acaba o kalemle rimelin

Göz kalemi kendime yakıştırmam,kullanmam,sevmem.Bir fikrim yok.Ama rimelde kesinlikle Max Factor False Lash :)

bi ara avon un bir göz kalemi vardı bayağı bi uzundu boyu aç aç bitmiyordu,dışı kırmızılı falan kapağı da gümüş renkti,o da harikaydı daha bulamıyorum sanırsam kaldırmış avon ama bi bulsam alıcam yine eyeliner görüntüsü veriyordu...

canım fiyatı nedir acaba o kalemle rimelin

cnm sanırım 25 civarıydı ben alalı 2sene olcak nerdeyse şimdi fiyatı değişmiş olabilir bir de kalemini hediye etmişlerdi ben aldığımda kampanya vardı kalemi de aynı şekilde ultra black diyor..süper bir rimel takma kirpik gibi yapıyor kirpikleri kmse inanmıyodu bnm kirpikleri takma sandılar hep çnkü normalde çok azdı kirpiklerim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…