Göz Makyajı kızlar en siyah simsiyah göz kalemi ve rimeli arıyorum

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
göz kalemlerinde mac'in smolder'ından daha koyu bir kalem görmedim; rimelde de hemen her markayı kullanmışımdır diorshow black out en iyisi bana kalırsa

teşekkürler cevap verdiğin için:KK34:yarın gideyim watsona umarım devam eder yarında indirim ve stoklarında 2000 calori kıvrık fırçalı kalmıştır.

Bilmiyorum canım ama kampanya daha yeni başlamış galiba bir ay önce falseydi galiba (şimdi banyoya gidip bakmaya üşendim) rimeli 32 tl ye almıştım şimdi 22 tl ye düşmüş ayrıca tüm ürünlerde indirim var dediler...Ben bu rimeldende memnunum bilgin olsun...

Bilmiyorum canım ama kampanya daha yeni başlamış galiba bir ay önce falseydi galiba (şimdi banyoya gidip bakmaya üşendim) rimeli 32 tl ye almıştım şimdi 22 tl ye düşmüş ayrıca tüm ürünlerde indirim var dediler...Ben bu rimeldende memnunum bilgin olsun...

ya merhaba bende yeni aldım max factör false ama çok kötü çıktı kirpiklerim yapış yapış birde boya olduğu gibi fırçada kalıyor niye ki acaba ya:18:

ya merhaba bende yeni aldım max factör false ama çok kötü çıktı kirpiklerim yapış yapış birde boya olduğu gibi fırçada kalıyor niye ki acaba ya:18:

ben öyle bişeyle karşılaşmadım canım...tekrar sürmeyi denesen ben bir fırça sürüyorum kirpiklerim uzun zaten dolgun da gözüküyor güzel oluyor...

FLORMAR ULTRA BLACK göz kalemi diyorum başkada bişi demiyorum mükemmel akmıyo dağılmıyo simsiyah ve kolay sürülüyo rimel ise max faktor diyorum tombul olan :KK64:

X