Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

Compromiss yüz yapın harika maşallahhh
Ama ben kimseye benzetemedim

çok teşekkürler canım iltifatlar için ...imzandaki bayan sense eğer çok hoşsun sende :nazar: a.s.
çok naziksin :asigim:

panter_f bende parmaklıklar ardındaki esmer bayana benzettim seni arkadaşında hamiyete benzio sanki:))

panter_f egerki esme olan sensen asiri derecede benim Nisanlimin kuzenine benziyorsun ünlü degil ama merak ediyorsan foto koyabilirim cok benziyorsunuz bence bitek gözrenginiz farkli.

panter f özgür kavruk' a benzettim bende seni.. ben birde emdevi benzetmiştim ona.. aslında ikiniz birbirinizi çok anımsatıyorsunuzz:)

G&

Compromiss çok güzelsin maşallah sana yaaa :) bebek gibisin tatlım

ayy çok tatlısınız kızlar ya :asigim:
çok teşekkürler eminim siz daha güzelsinizdir a.s.

keşke fotoğrafın varsa seninde söylesen özelden bende sizinkini görsem yerimseniben
başka topikte seninde çok güzel olduğunu felan yazmış arkadaşlar..ama ben bulamadım malasef mafoldumben

ayy çok tatlısınız kızlar ya :asigim:
çok teşekkürler eminim siz daha güzelsinizdir a.s.

keşke fotoğrafın varsa seninde söylesen özelden bende sizinkini görsem yerimseniben
başka topikte seninde çok güzel olduğunu felan yazmış arkadaşlar..ama ben bulamadım malasef mafoldumben

siteye koymuyorm tatlım resmimi yaa.. bir iki arkadşıma gönderdim ama pc bozuldu benim tamirde resimlerimde içinde :) gelsin gönderirim sanada cnm :)

bosnak guzelı zahmet oldu ewt andırıyoruz bırbırımızı onun saclarının rengı deısık sanırım kızıl mı??

X