Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

guzellik bir yere kadarr cirkin sansi lazim..guzel olunca gozununde oluyorsunuz.toplu hallde kizkiza olunca birileri sadece size baksa bunun olay olmasi gibi sacmasapan seyler cikiyor..bu yuzden benim icin guzel olmak hicbirsey ifade etmiyor ha guzel misin dersen herkes kendine gore guzeldir..baskalari ne diyor dersen benim icin onemli hic olmamistir ama genelde guzel oldugum soylenir.resim sadece profil resmi kismina koyarim sizin icin gostermeye ihtiyacim yok..madem merak ettiniz..

__ROUGE__
alalım fotoğrafı...
belki birine benzeyen eşsiz güzelliğin vardır...
tek şansın güzelliğin değildir mutlaka..
şanslısındır az da olsa...

senin benimle bir problemin mi var arkadaş!benneyaptımki
yazdığın msja art niyetle bir msj yazmamışım,yukarıda oku bir daha...akannehir
msjı yazıp ortaya atıp,eşsiz bir güzelliğim var ama şansım yok yazıp,ilgi çekmeye çalışan sen,şimdi kalkıp ta bu cümleleri kurman enterasan ! madem olay oluyor,nie yazdın diye sorarlar adama ! benim yazdığım art niyetsiz bir msja karşın senin yazdığın bu mesaj senin art niyetini gösteriyor...
ama haklısın güzellik bir yere kadar...insanın içi düşünceleri,kişilere bakış açısı güzel olan iyi olan kişi gerçek güzeldir...art niyetle olta atıp sonra dönüp yine art niyet arayan karakterin sahibi kainat güzeli olsa, 5 para etmez insam gözünde...

o eşsiz güzelliğini göstermeye ihtiyacın yok ise ,bir daha bu topiğe uğramazsın olur biter arkadaş!!
hiiiiiiiç merak etmiyorum seni,artık o eşsiz güzelliğinin farkındayım ...
bu arada bol şanslar dilerim ,ihtiyacın var....sengözlerimebaksanab

Son düzenleme:
pardon da benim kimseye derdim yok ilgi cekmeye ise hic ihtiyacim yok..kotu yada art niyetli birsey yazdigimi hic dusunmedim hatta yazdiklarini okurken cok sasirdim resim koyma taraftari degilimm (bu gune kadarda sadece 2 resim koydum o da kozmetikti sadece)..ama o kadar laf ettim merak ettiniz madem koyayim dedim..ve koydum da art niyetim olsa koymam merak etme..senin icindeki niyet neyse onu su yuzune zaten cikartmissin..ben kendi icimi biliyorum sen bilmesen de olur..ama iftira atma kimseyeee..sor ondan sonra yargila..ha bu arada az da olsa vardir dedinn bende talihsiz olan seyleri yazdim.dezavantajlarini yani..bu arada cirkin konusmussun..icimin guzelligin kaniti zaten disimdir.kmseyi tanimadan onyargili davranma sadece bir kelimeye bakip....

Son düzenleme:
''sizin icin gostermeye ihtiyacim yok..madem merak ettiniz..''bu cümleyi sarf ederken daha özenli olmayı bileceksin o zaman....

madem resim koyacaktın da ne diye ne diye üste ki cümleni yazdın ...
bu ne perhiz ne lahana turşusu
bu arada kimse sana ısrarcı olmadı....ya en başta laf salatası yapmadan koymalıydın,yada bu cümleleri sarfettikten sonra arkasında durmalıydın... sen ilgi çekmek,merak uyandırmak istedin aklınca sanırım ama...yanlış yerde ,yanluş kişi ile muhattabsın bilesin....

benim içimdeki niyet sana cvp yazdığım ilk msjda gizli ...senin niyetinin karşılığı ise 2.msjımdır... sanal ortamdaki kullandığın kelime ve cümleler seni ve düşüncelerini yansıtır....webcamli kk henüz sisteme geçmedi...webcama dönünce mimiklerini kontrol eder ,ona göre yazarım...akannehir kelimerin aynan..!!!!

pardon da neyi soracağım sana ?

Son düzenleme:
Mors.. Ne insanlar vardır... ıçleri güzel ama dışları kötü...Ne insanlar vardır dışları güzel ama içleri kirli..
Seni tanımam etmem ama şunu da bilmelisin ki insanın iç güzelliği dışına yansıcak diye bir kural yoktur.. O her insan için geçerli değildir..
Ayrıca güzelsen bırak seni başkaları övsün.. Sen kendini övme..." toplu hallde kizkiza olunca birileri sadece size baksa bunun olay olmasi gibi"buda kendini ne kadar yükseklere çıkardığının bi kanıtı gibi...
Dedim ya bırak başkaları övsün seni.. ınsan kendini övdümü zira benim gözümde küçülüyor...

''sizin icin gostermeye ihtiyacim yok..madem merak ettiniz..''bu cümleyi sarf ederken daha özenli olmayı bileceksin o zaman....

madem resim koyacaktın da ne diye ne diye üste ki cümleni yazdın ...
bu ne perhiz ne lahana turşusuakannehir
bu arada kimse sana ısrarcı olmadı....ya en başta laf salatası yapmadan koymalıydın,yada bu cümleleri sarfettikten sonra arkasında durmalıydın... sen ilgi çekmek,merak uyandırmak istedin aklınca sanırım ama...yanlış yerde ,yanluş kişi ile muhattabsın bilesin....

benim içimdeki niyet sana cvp yazdığım ilk msjda gizli ...senin niyetinin karşılığı ise 2.msjımdır...

pardon da neyi soracağım sana ?

ne yazacagimi kimseye soracak degilim..bazen topikte kadinlar cimbizla laflari cekip olay cikariyor bu da o durum..sizin icin gostermeye iht yok gibi birsey yazmadimmm ha virgulu yokturrr anlami kendine gore degistirirsin sende oyle yapmissin..merak etme arkasindayim sadece oraya nokta koymadim ewet kendimi reklam etmeyi sevmiyorum zaten bunun arkasindayim topu topu bugune kadar 2 resim koydumm o da kozmetik..sana birsey ispatlamak zorunda degilim..sen bence resimimi gorup bunalima girduin ve saldirma geregi duydun akliincaaa anliyorum sneii..

Son düzenleme:
Mors.. Ne insanlar vardır... İçleri güzel ama dışları kötü...Ne insanlar vardır dışları güzel ama içleri kirli..
Seni tanımam etmem ama şunu da bilmelisin ki insanın iç güzelliği dışına yansıcak diye bir kural yoktur.. O her insan için geçerli değildir..
Ayrıca güzelsen bırak seni başkaları övsün.. Sen kendini övme..." toplu hallde kizkiza olunca birileri sadece size baksa bunun olay olmasi gibi"buda kendini ne kadar yükseklere çıkardığının bi kanıtı gibi...
Dedim ya bırak başkaları övsün seni.. İnsan kendini övdümü zira benim gözümde küçülüyor...

benim kendimi ovmeye ihtiyacim olsa suruyle resim koyar ovgu beklerdim..olan seyleri yazdim ben..kendimi ovmek icinde degildi ayrica..benim icim disimda bu benim icin gecerli..baskalari icin konusmadim..

ne yazacagimi kimseye soracak degilim..bazen topikte kadinlar cimbizla laflari cekip olay cikariyor bu da o durum..sizin icin gostermeye iht yok gibi birsey yazmadimmm ha virgulu yokturrr anlami kendine gore degistirirsin sende oyle yapmissin..merak etme arkasindayim sadee oraya nokta koymadim ewet kendimi reklam etmeyi sevmiyorum zaten bunun arkasindayim topu topu bugune kadar 2 resim koydumm o da kozmetik..sana birsey ispatlamak zorunda degilim..sen bence resimimi gorup bunalima girduin ve saldirma geregi duydun akliincaaa anliyorum sneii..
:roflol::roflol::roflol::roflol:

ahhh canım ahhhh.....
1 resmini görmedim...face ye bakıordum....a.s
2 cımbızlarla uğraşmam,işim olmaz,bayağı bir alet...mirmirmirmir
3 ister nokta koy ,ister virgül,o cümle de anlam değişikliği olmaz...(dilbilgisi):bbo:
4 kendini reklam etmiyorsan fırsatları kollama...:eek:
5 seni bilmem ama ben 31 yaşında bir velet annesiyim,konu bu olursa, değil seni angelina ablamı tanımam, yarışırım....:hooray:
6 aklımı seveyim, çünkü o bir tescilli....:lepi:
benim resmimi görüpte ,iç çekip ,bunalıma giren sen olmayasın ilk hin msj sahibi olaraktannşakkıdı:roflol::roflol::roflol:

ya kızlar yanlış anlamazsanız birşey söyleyeceğim...
geçen gecede böyle bir tartışma çıktı,herkes kendince haklı olduğu için bir sonuca varılamadı tabii. sayfalar sürdü nitekim konu kilitlendi msjlar silindi ve bir sürü arkadaş banlandı (aralarında çok sevdiğim arkadaşımda vardı malesef)
aynı şey tekrarlanmasın,konu kapanmasın.. eğerki yani ben devam edicem diyorsanız profil msjlarınızla sorunu halletmeye çalışın..sonucu herkes iiçn üzücü olabilir..

neyse __rouge __ kaçarrr:eek:süpürgemi de alıp gideyim ..güzellik uykum beni bekler...opuyorumnanaktan
gerekli dersler verildi, ders bitti....şakkıdı
rahatttt......sengözlerimebaksanab

benim kendimi ovmeye ihtiyacim olsa suruyle resim koyar ovgu beklerdim..olan seyleri yazdim ben..kendimi ovmek icinde degildi ayrica..benim icim disimda bu benim icin gecerli..baskalari icin konusmadim..

Bi sürü resim koyup övgü bekleminizi anlardım..
İnsanlar bazen övgü almak isterler.. Ve bu herkesin hoşuna gider.. Bu bi gerçek.. Böyle yapmanızı yadırgamazdım...
Fakat bi insan kendini neden bu kadar över ki...kendini överse senin gibi yadırgarım...
Sen direk kendini övme modundasın...
"icimin guzelligin kaniti zaten disimdir"
"guzel olunca gozununde oluyorsunuz"
Eşsiz bi güzelliğe sahibim"
"toplu hallde kizkiza olunca birileri sadece size baksa bunun olay olmasi gibi "
Bunlar senin cümlelerin...
Tamam güzel olabilirsin ki bundan şüphem yok kkda hiç çirkin birini görmedim.
Ama senin bu şekilde ki cümlelerin gerçekten kendini küçük duruma düşürmek oluyor bana göre.. Hele hele şu cümlelerinden sonra"gostermeye ihtiyacim yok" "sen bence resimimi gorup bunalima girdin ve saldirma geregi duydun akliincaaa ".
Nedir bu ben bu şekilde ki cümleleri ilk okul çocuklarında görüyorum mors..
Herneyse bazı insanlarda yaş büyür ama hala çocukluktan çıkamaz sende öylesin sanırım..
Yine küçük bi hatırlatma bırak seni başkası övsün her yerde böyle kendini översen her zamanda küçük düşmeye hazır olmalısın.. Tanımadığın birinden bi tavsiye sadece.. :nazar:

nokta,virgul cok sey degistirir..hem kendi hem kalbi hemde akli guzel ve iddiali bir turk kadini gordugum icin mutluyum..ALLAH evladinizi sizi bagislasin..sizin resminize bakip ic cekmedimm..kimseninkine bakip ic cekmedim..ama bebek kokusuna ic cekerim...opuyorumnanaktankalp kirmayida sevmem..duz biriyim emin ol.keske hin olsam..

alla allaa ovmedim olani soyledimm.anlatamiyorum sanirimm.evet oyle biriyim ki face de arkadaslarim birtek ovgu dolu soz yazsa abartili silerim resmi. beni tanimadan konusmayin..belki yanlis ifade etmis olabilirim..essiz falanda yazmadim ozel yazdim ve unv deyken olan seyleri yazdim.bunlari yazarken degil ama cevap veririken bu sekilde kendimi ifade etmeye calisirken anaokulunda gibiyiz..
tekrar edeyim ben dezavantajini yazdim ovmek icin yazmadimmm ama keske hicc yazmasaydim..o kelimeyide arkadasa kizdigim icin yazdim..tavsiyeriniz icinde coookk tesekkur ederim..kucuk dusenler her kelimeden olumsuz anlam cikarip kindar kindar konusup karsindakini uzmekten zevk alanlardir..

Son düzenleme:
:roflol::roflol::roflol::roflol:

ahhh canım ahhhh.....
1 resmini görmedim...face ye bakıordum....a.s
2 cımbızlarla uğraşmam,işim olmaz,bayağı bir alet...mirmirmirmir
3 ister nokta koy ,ister virgül,o cümle de anlam değişikliği olmaz...(dilbilgisi):bbo:
4 kendini reklam etmiyorsan fırsatları kollama...:eek:
5 seni bilmem ama ben 31 yaşında bir velet annesiyim,konu bu olursa, değil seni angelina ablamı tanımam, yarışırım....:hooray:
6 aklımı seveyim, çünkü o bir tescilli....:lepi:
benim resmimi görüpte ,iç çekip ,bunalıma giren sen olmayasın ilk hin msj sahibi olaraktannşakkıdı:roflol::roflol::roflol:

şinduk yukardaki yerlere bir parmak basasım geldi :nazar:
ister nokta koy ister virgul cumlenin anlamı degişmez demişiniz ...
amma velakin alttaki cumlede tezata duşmuşunuz :1shok:

şimdi
seni bilmem ama ben 31 yasında bir velet annesiyimmi ? ( 31 yasında bir cocugunuzun oldugunumu anlatıyor bu cumle ?)
yoksa
seni bilmem ama ben 31 yaşında, bir velet annesiyimmi ? ( 31 yasında oldugunuzu ve bir cocuk sahibi oldugununuzumu ? )

:uhm:

Son düzenleyen: Moderatör:
Mors, Benim yazıma karşılık yazdığından dolayı benim için kurduğunu düşünüyorum bu cümleleri...
Öncelikle şunu söylemeliyim ki, hiç bir zaman küçük duruma düşmedim allah bundan sonrada düşürmez inşallah..
Kin tutarım evet.. Ama kin tutucağım kişiler burda yüzünü görmediğim tanımadığım kendisiyle irtibat içinde olmadığım kişiler olmaz.. Çünkü bilirsin işte onlarla muhattap değilimdir ve kin tutmam içinde bi sebep yoktur.. Sende bunlardan birisin... Neden sana kin tutayım ki? Hoş burda kin tuttuğum bi kişi dahi yok henüz..
Burda dikkatimi çeken bi kaç cümleye karşılık yazdım. Umursamadım aslında benim için önemsiz birinin yazdığı bir kaç cümleydi onlar ama oldum olası kendini beğenmiş ve kendini öven insanlardan hiç hazetmedim bu yüzden küçük bi tavsiye yazdım sana.
Böyle yazdım diye kin tutan biri can yakan biri ilan ediyorsan beni hiç sorun değil.Çünkü dedim ya tanımadığım bi insansın hakaret etmediğim sürece senin üzülüp üzülmemen beni hiç ilgilendirmez.

mors avatarındaki sen misin?
tam konuyu bilmiyorum ben ama,resmimi koydum profilime dediğin için sordum.fisfisfis

muhatap olmadigin kisiye birsey yazma geregi duymazsin.bende boyle seylerle muhatap oldugum icin uzuluyorum gercekten..evet kendimi begenirim,ovmem.ballandira ballandirada anlatmadim bana gorede ovmek budur..aamaa olani soylerim.konu her ne olursa olsun..!!!burada bisuru topik aciliyor kocam iyi ben boyle iyiyim askimiz boyle guzel vs. bir suru kisi bunlari yazarken nedense olay olmuyor bunlar ovmek olmuyor ben yazinca olay cikti anlamadimm gercekten.hattaa ovme diyenler kendini nedense ovme geregi duymuslar..madem oyle anladiniz nasil mutluysaniz oyle olsun siz haklisiniz.ben kalp kirmayi sevmiyorum tanimadigim biri olsada!insan olmasi yeterli illa tanimam gerekmez.sadece olayi uzatip her cumlede elestirip bunu demek istemisin demen ewet rahatsiz etti..sozel seylerden herkes kendine gore bir anlam cikarir..hata bulmak isteyen heryerden bulur..bana kin tutacak kadar umursayip umursamaman beni hic ilgilendirmiyor.yani birbirimizi ilgilendirmiyorsak topigi bos seylerle rahatsiz etmeyelim..

Son düzenleme:
X