Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

bak ablacım googleye yazs saadet ışıl aksoy die çıkar bak bakalım benziom mu?:)olur muopuyorumnanaktan ohhhhhhhhhhhh bide öpeim seni

İyi kalite mavi lens takarsan daha çok benzicek yerimseniben

Sen niye illa bu kıza bu kadar çok benzemek istiyorsun tatlım ?kaydirigubbakcemile3

bilemem benzetiolarda çok acaba diorum ondan ablam:)

Benim yüzyüze görüştüğüm arkadaşlarımdan biri de beni geçenlerde Tülin Şahin e benzetti..akannehir Dedim onun benzetildiği kişi varken ne diye müsveddesine benzetiyorsun klava::roflol:

Halbuki beni benzettikleri tüm kişiler birbirinden alakasız a.s:roflol:

pratisyenim canım

Anladım canım.Tus düşünüyormusun ? Düşünmüyorsan al bir akupuntur sertifikası,aç muaynane,Ohhh miss gibi..geldiğin gittiğin saat belli,gelen insanlar belli,kazancı tatminkar..Süper yerimseniben

Konu ila alakasız mesaj oldu ,kusura bakmayın..:kedi:

behriyecim maşallah çok güzel kızmışsın bak bak doyamadım.ismini bilmediğim ama şimdiyabancı damatla çocukla dizide oynayan o maviş kıza benzettim seni Allah nişanlınla mesut etsin..

prensesim canan kim ?? benzettin ama :) yaa fotomu ekledin ama arada kaynadı kimse yorum yapmadı :) bidaha ekleyelim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…