Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

awatarda bi foto wardı saçlar koyu renk ablacım orda ewt bende arzum onana benzetmiştim.ama değiştirmişsin fotoyu

awatarda bi foto wardı saçlar koyu renk ablacım orda ewt bende arzum onana benzetmiştim.ama değiştirmişsin fotoyu

Evet gözlerim..Geçen fotodaki kızıl peruktu..Kızıl saç çok seviyorum ama kızıl boya çok akıyor malesef..Ben de perukla sevindirdim kendimi kaydirigubbakcemile3 Saçlarım sarı röfle şu an..

hım ama buda hoş oda yakışmıştı sana maşallah.ablam bakıorumda sen bana hiç yorum yapmamışsın aşk olsun

hım ama buda hoş oda yakışmıştı sana maşallah.ablam bakıorumda sen bana hiç yorum yapmamışsın aşk olsun

Tatlım ben o dediğin bayanı hiç tanımıyorum yani hatırlayamadım ama ben Tuna Kiremitçi ile bir zamanlar evli olan ıclal Aydın ı benzetmiştim seni..Sanırım mesajım gözden kaçmış..opuyorumnanaktan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…