Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

eften püften ben seni arzum onana benzetmiştim ama bu resimde hiç benzemiyosun biraz juliea roberts a benzettim
juliaroberts1.jpg

evet ikisi de söyleniyor bana tatlım opuyorumnanaktan
Ama bunun ağzı daha kocaman beee:roflol:

Son düzenleyen: Moderatör:
Allah Allah..dışarda 24 yaşındayım diye yiyeyim bari milleti..bakalım inanıcaklar mıkaydirigubbakcemile3

etkitelere bakın kızlar "çekinmeyın, ünlü benzerler, ünlüler bana benzesin, ünlüler solda 0, ünlü, ay utandım, bak bak, banada bakın, ben kımım, benzer ünlü, benzetildiginiz, benzetin, cok guzelsın sen, güzel kızlar, guzel, hadi, isimler, kızlar, kk kadınları, neler, olarak, paylasalımresimli, paylasalım, resım koycam, resimli, resimlikızlar, ünlü "

=)

Satrapicim janseti hatırladım ,ama pek benzetemedim kendime..O biraz daha küçük yüzlü ve ufak tefek gibi geldi bana :kedi: Göz şekli olarak belki biraz andırıyor..opuyorumnanaktan

tekrar açıklama yapmak gerekiyor demek şakkıdı

canım seni petek dinçözün saçlarını sarıya boyamadan önceki hallerine benzettim..
ayrıca ben petek dinçözün burnunu sivri bibere falan benzetmiyorum...evet petek dinçöz estetikli ama burnu gayet hoş duruyor yüzünde....gamyoncuiremsu

bende benim burnum estetikli değil ki nerden çıkardı kızlar diyodum

sağol açıklama için kaydirigubbakcemile5

X