Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

Ooo,gözümüz gönlümüz açıldı.zemuszemus Yüzündeki ışıktan mı ,hatlarının düzgünlüğünden mi,gülümsemenden mi,inci gibi dişlerinden mi hangisinden bahsedeyim.opuyorumnanaktan Boyunu posunu göremesek de bilmeyenlere duyurulur.1.80 cik boyu.:kedi:

Ooo,gözümüz gönlümüz açıldı.zemuszemus Yüzündeki ışıktan mı ,hatlarının düzgünlüğünden mi,gülümsemenden mi,inci gibi dişlerinden mi hangisinden bahsedeyim.opuyorumnanaktan Boyunu posunu göremesek de bilmeyenlere duyurulur.1.80 cik boyu.:kedi:

:kedi: Sen kendi 180 küsurluk boyuna bak şekerim..Ben senin eline su dökemem güzellikte :nazar:a.s.

geçen gün sarışın halimi koymuştum kızlar

şimdide esmer halimi koyucam kimlere benzeticeksiniz çok merak ediyorum opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
yalannnnnnnn onu dien halt etmişşşş delikafadulden burda millet birilerini birilerine benzetmekte şahane senide benzeten çıkmazsa şaşarım sen merak etmee ikizini bulmak yakındır :lepi:

sabırsızlıkla bana benzeyen ünlüyü bekliorum kaydirigubbakcemile3

yanlız benzediğim ünlüyü değil bana benzeyen ünlüyü yazmışım huhaadelikafadulden

evet ,ben de bu fotoğrafını petek dinçöze benzettim..ama sanırım sen pek memnun olmadın bu benzetilmeden tatlım...:kedi:Başka arkadaşlar da benzetmiş üstelik..

yok memnun olmamak değil de

ben kendimi pek benzetemedim ona :umursamaz:

ama petek dinçözün suratını beğenirim güzel bir yüzü var kaydirigubbakcemile2

eften puften okadar merak ettım kı senı benım ıcınde eklermısın yaa ılarzuya dıger topkdede ekledın goremedım ben catlarım sımdı ben

X