Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

yok memnun olmamak değil de

ben kendimi pek benzetemedim ona :umursamaz:

ama petek dinçözün suratını beğenirim güzel bir yüzü var kaydirigubbakcemile2

hadi yine iisin kurtarıcıların geldi alkisalkisalkis peteğe neren benzemiş anlamadım onun gibi sivribiber gibi bi burnun yok oysakiii :lepi:

yok memnun olmamak değil de

ben kendimi pek benzetemedim ona :umursamaz:

ama petek dinçözün suratını beğenirim güzel bir yüzü var kaydirigubbakcemile2
Onun saçlarını sarıya boyamadan önceki haline benzettim bu pozunu tatlımopuyorumnanaktan
eften puften okadar merak ettım kı senı benım ıcınde eklermısın yaa ılarzuya dıger topkdede ekledın goremedım ben catlarım sımdı ben
5 dak izin koyayım :kedi:
hadi yine iisin kurtarıcıların geldi alkisalkisalkis peteğe neren benzemiş anlamadım onun gibi sivribiber gibi bi burnun yok oysakiii :lepi:

Kızın burnu estetikli minnacık kalkık bir burnu var ama kaydirigubbakcemile3

eftenpüftenkonular biraz oyuncu Janset i anımsattın sanki bana Tarkan ın sevgilisiydi ya bi ara ayrılsak da beraberiz de oynuyodu

kuusra bakma cnm sokdan :)) alıntı yapmısm harıkasın gercekten aman nazar degmesın gozun degdı deme sonra :))) bu arada sıldım alıntıyı tekrar kusura bakma guzellık

eftenpüftenkonular biraz oyuncu Janset i anımsattın sanki bana Tarkan ın sevgilisiydi ya bi ara ayrılsak da beraberiz de oynuyodu
O janset kimdi ki ,hatırlayamadım valla..google bir arama yapıp baksam iyi olucak..
eftenpüften çok şekersin sen Şenizve yaşın 23-24gösteriyo çok ciddiyimmmm akannehir
Sağol kedicim opuyorumnanaktan
kuusra bakma cnm sokdan :)) alıntı yapmısm harıkasın gercekten aman nazar degmesın gozun degdı deme sonra :))) bu arada sıldım alıntıyı tekrar kusura bakma guzellık

Canım çok sağol,bakan gözlerin güzelliği :1hug:

eften püften ben seni arzum onana benzetmiştim ama bu resimde hiç benzemiyosun biraz juliea roberts a benzettim

eftenpüfrene sorr yaa ben bişe yapmadımmmmdelikafaduldenhangi kızdan bahsetti pek anlaşılmadı zatennn şakkıdı

tekrar açıklama yapmak gerekiyor demek şakkıdı

canım seni petek dinçözün saçlarını sarıya boyamadan önceki hallerine benzettim..
ayrıca ben petek dinçözün burnunu sivri bibere falan benzetmiyorum...evet petek dinçöz estetikli ama burnu gayet hoş duruyor yüzünde....gamyoncuiremsu

her neyse peteği salla banane petektende sennn yaşşş doru felansaaa yani helal olsunnn çok çıtı pıtısınnn şeker haller var sende bravoo sana bende şok oldummalkisalkisalkis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…