Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

arkadasimin resmi , bu resmini koymami rica etti,

fotoraf0028j.jpg

suanki halim dogumdan sonra biraz bakimsiz biraz tombik ,ama insallah :Saruboceq: en kisa zamanda eski halime dönücem

24022010001g.jpg

fotolar:1. vanessa hudgens, 2. rahmetli munevver (hayatimin en talihsiz benzetilmesi) 3. ozgu namal axess kizi 4. nez 5. ben kim kime benziyor sizce?

Eklentiler

• $59236142895b1ca6ef2e5619ac97bd03[1].jpg
    $59236142895b1ca6ef2e5619ac97bd03[1].jpg
    7,7 KB · Görüntüleme: 46
  • $munevverkarabulut[1].jpg
    $munevverkarabulut[1].jpg
    10,8 KB · Görüntüleme: 51
  • $ozgu_namal_04[1].jpg
    $ozgu_namal_04[1].jpg
    9 KB · Görüntüleme: 48
  • $7483nez2[1].jpg
    $7483nez2[1].jpg
    8,1 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleme:
ya ben buğulu göz makyajını çok beğeniyorum. böyle bihterinki gibi olcak. düz bir çizgi gibi değil doğal görünümlü yani.. ama bunu bir türlü başaramıyorum. fırçam kaliteli değil ondan sanırımm :gitme:

:))) yaa,bende önceki sayfalarda resmimi eklemisdim ama kücükdü simdi tekrar koyucam birazcik büyük :) benide biri hazala benzetmesin alakam yok ya neyse :)))

hazal derken kimi kastettinki yoksa aşkı memnudaki nihalmi?yok canım ya hiç alakan bile yok eğer o hazalsa başka bir hazalda varsa ünlülerden ben onu bilmiyorum tabi:))

arkadaşlar internette bir site var fotoğrafınızı koyuyorsunuz sizi en çok hangi ünlüye benziyorsanız gösteriyor beni ali landry diye bir ünlü varmış açıkçası ben tanımıyorum işte %96 ona benzetti bilgisayar:)oldukça eğlenceli birde ordan deneyin bence.

ben o programı kullandım hangi fotoğrafımı denediysem çıkan sonuç hep aynı beni eski film yıldıazlarına
ve katliama uğrayarak ölmüş kişilere benzetiyor günümüzden bana benzeyen yok gibi

beni de hep farklı kişilere benzetirler...
adriana lima,beren saat,seda sayan(gençlik hali değil),pelin karahan,sibel can birbirlerinden farklı kişilere benzetirlerr.ama bana sorarsanız ben kimseye benzemiorumm,tek olmak tercihim.....

Son düzenleme:
bende kime benzedigimi ogrenmek istiyorum :KK70: saçimi siyaha boyadiktan sonra bi iki beni irmak unal a benzetmisti ama genel olarak alakam yok :KK70:

Son düzenleme:
bende kime benzedigimi ogrenmek istiyorum :KK70: saçimi siyaha boyadiktan sonra bi iki beni irmak unal a benzetmisti ama genel olarak alakam yok :KK70:

bencede alakan yok çünkü ırmak ünal çok çirkin bir kadın çenesi önde duruyor rahmetli sakıp sabancı gibi:) yüzüde sivri bence çok itici bir tip.sen daha güzelsin ondankaydirigubbakcemile5 onun için benzeten olursa karşı çıkmalısın bencekaydirigubbakcemile

belki de yagmur unal demislerdir ama ben genel olarak hiç ilgilenmedigim için bu tur seylerle unuttum :KK70: yanilmiosam soyadi unal di:KK70: bu arada tesekkur ederim cnm guzel iltifatin için :KK70:

kızlar ben kimee benziyormmm resmimi ilkk defa paylaşıyorm cok heycanlandım guclubacismile:hulya:

Son düzenleme:
X