Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

şimdi yavrum şöle sölim:kahve:ilk defa ceza alıcağınız için bir..yada en fazla 2 hafta sürer..ama büyük ihtimal yatarınız bir haftadır:ecrin_bebek:

kırmızı kısmı okurken GÜN diyeceksin sandım, haftaymış :gitme: napayım ben ne edeyim yaa başımı hangi duvarlara vurayım ölmüşüm gömenim yok:gitme:

tatlıgaciiiii tarzz olmazsa olmazımızdan herşeyimizi imajımıza borçluyuz.o fotoda tanrışamın mapustan çıktıgı gün çekilen hatıra fotosuydu farkettiyseniz özlem dolu bi foto o:)

kızlar yapmayın ya küfür yok hakaret yok masumcuk resim koyduk o kaddaa yani 1 günle kurtuluruz inşallah ah misafir ah yaktın bizi sen ne yapacan peki biz yokken kimi izleyecen

nysee ben de daha yurt hayatından kurtulmuken mapusa dğştüm yine koğuş gibi odalarda geçircem günlerimii.sevdicğimde uzaklarda sıkıntıdn ölürüm ben o mapustaa.ilk kez gircem kk mapusunaa:KK43::KK43:neyse tanrıçam var deneyimli o onlaa vakit geçiririzzz mapustaa
misafir olarak geçiririz meraklımbayanssulusmile
tanrıcam agam pasam gözüm cigerim bildim seni bildim :1closedeyes:
heh gözüm eyvallah:1closedeyes:seni ezdirmem içerde..hasımlarına göz açtırmam-tatlicadiarzu-:CüvCüv:
kırmızı kısmı okurken GÜN diyeceksin sandım, haftaymış :gitme: napayım ben ne edeyim yaa başımı hangi duvarlara vurayım ölmüşüm gömenim yok:gitme:
ah kızlar ahhh valla bir haftayı beğenmiyosunuzboshayallersmile
okdr cok mu yav yanduk icelim :içelim:

Oyy hafta mı akannehir

la olum siz bir haftaya baygınlık geçiriyosunuz..ya ben aylarca banlı kaldım be demek yerimd olsanızakannehir akannehir akannehirkaydirigubbakcemile3
3 hafta ceza alınca oh be yırttık az aldım diyodum..tabi ilk zamanlardı:nazar:

Ben iki kez 5 er den 10 puan almıştım..onda da tatildeydim bilmiyorum..grimiydim neydim..nasıldım acep

bu konuda uzman sensin aso..ne dersin

yahu ozaman düşün bakayım tanrıca canım banlık bişey mi yaptık tartısm konusu :kahve:

pamuk şekeri canım hem msj editlemek ,hemde konu dışı sohbet etmekten alırız...
hatta insan haklarına tecavüzden de yatabiliriz...kaydirigubbakcemile3

X