Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

pandora sana özelden mesaj atma konusunda ceza alman haksızlık olmuş bence ya hem de 1 ay :KK43:

ben bilmem kazen diyo,ve uyguluyo...:nazar:
onun sitesi ve onun borusu ötüyor sonuçta ...
bizde işimize gelirse buradayız gelmezse eyvallah...

eee pandora senin suçun neymiş ki?Sen yazmadın sonuçta?
benim suçumda bana geleni başka bir arkadaşa göndermek ..:roflol:

kızlar kazene rica edelim bu topiği sabitlesin ve misafire kapatsın sadece kk üyeleri görsün
duydunmu ikiz dingilsengözlerimebaksanabmisafir bozuntusu:dilcikar:

ben alışverişe vuruyorum ve bu hiçte iyi olmuyo:kızgın:bak kitap oku en güzeli:kahve:

neyse af isterken bide ergenokonla bağlantımız var die banlamasınlar bizi..neyse susıyım benyasakkelime

alışveriş mi delikafadulden beni de taksana koluna birlikte çıkalım olumunekankayizsmile

bence de kendimizi savunacak şeylerimiz var ama kazen affetmeyecek bence :1no2:
livim bak işte güzel insan işte içi içini yedi bizi yanlız bırakamadı döndü
katılıyorum ben kkda neden öyle yok
:eek:lmaz:

evet kızlar eger hepimize ban verecekse ,kızlar kusura bakmayın sizde haklısınız boyle birsey forumumuzda olması gerekirdi ama cezanız şu şu desin ben bu sekilde ceza almaya razıyım ...biz keyifimizden o topige gitmedik tamam yaptıgımız onun acısından bakıldıgında pek hos gorunmuyor ama deminde belirtigim gibi bizimde nedenlerimiz var

kızlar kazene rica edelim bu topiği sabitlesin ve misafire kapatsın sadece kk üyeleri görsün
duydunmu ikiz dingilsengözlerimebaksanabmisafir bozuntusu:dilcikar:

kazen bu ricamızı mantıklı bulsa da yerine getirse de biz ceza alacağız bence :gitme:
kaçarımız yok maalesef senağlama
cozuttuk çünkü kaç gündür delikafadulden

Misafirlere kapalı bi topik olmalı bence çalmak isteyen prt tuşuyla da çalar bu da basit bi yöntem ama misafir alınmamalı her topiğe, bu kadar üyesi olan bi forumun neden böyle güvenlik önlemleri yok kibilmiyorumkismile
Üye olup çalmak isteyen olursa biz anlarız ztn tanıdık olmayan bi nick olursa eklemeyiz. Size işinizi öğretmiyoruz kazen bey bu da yanlış anlaşılmasın özgürce fikirlerimizi sunuyoruz.

yalnız şu da var ...
kazen detaylara ve ayrıntılara önem verir ve adaletine de inanırım ..
sanıyorum ki,bizleri anlayacaktır bence ..
bu foto çalınmaları vs bizi çok ürküttü sonuçta .
.her birimizin bunu sakınması çok olağan ...
ve bunu günlerdir ve inatla sürdüren bir misafir üye rolunda takılan yada öyle olan biri yapıyorsa bizim diken üstünde olup ,çareler arayışımızda olağan kabul edilmelidir kazen de tüm bunları hatta fazlasını gözardı etmeyecektir eminim olumunekankayizsmile

of ya kasvet bastı valla sanki ceza alacağımız kesinleşmiş gibi
kaç gündür-daha doğrusu gecedir-burada takılıyoruz ve misafirin varlığından bahsediyoruz
misafir geldi, misafir gitti, misafir hep bu saatlerde geliyor gibi yorumlarımız da mevcut
misafir olmasaydı biz böyle bir şeye başvurmazdık ki
yoksa başka topiklerle ne gibi bir derdimiz olsun

Ya kızlar inşallah misafir sitedendir çünkü dün koyduğum foto çalındıysa mıçtım.Daha önce böyle bi konu açılmıştı,kazene rica edilmişti hatta.Siteden birinin resmini çalıp uygunsuz kullanmışlar flan.eyvahedigeldismile

yalnız şu da var ...
kazen detaylara ve ayrıntılara önem verir ve adaletine de inanırım ..
sanıyorum ki,bizleri anlayacaktır bence ..
bu foto çalınmaları vs bizi çok ürküttü sonuçta .
.her birimizin bunu sakınması çok olağan ...
ve bunu günlerdir ve inatla sürdüren bir misafir üye rolunda takılan yada öyle olan biri yapıyorsa bizim diken üstünde olup ,çareler arayışımızda olağan kabul edilmelidir kazen de tüm bunları hatta fazlasını gözardı etmeyecektir eminim olumunekankayizsmile

temennimiz...:a015:

benimki resim koyup sildiğimi duysa infazımı verirakannehirheleki çalındıysa yandığımın resmidirakannehir
ya pskopatmısın ne zevk alıyosun pskolojik manyak

X