Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

Yakamoz ben Rojine benzettim, resimlerine baktım en sonuncusu galiba o resimde benzettim..2. resimde de hafiften Yudum u andırıyosun ama çok benzetmediğim için iki ünlünün de resmini koymadım..Andırıyosun sadece..

ulan tatlı gacıda sehere benzetti..türkücü tipi var diyosunuz yanikaydirigubbakcemile3

Yakamoz ben Rojine benzettim, resimlerine baktım en sonuncusu galiba o resimde benzettim..2. resimde de hafiften Yudum u andırıyosun ama çok benzetmediğim için iki ünlünün de resmini koymadım..Andırıyosun sadece..

valla ikiside güzel hatunlar sevindim begenirim ikisinide :kedi: teşekkür ederm canım

Bi de program muhabbeti çıktı..Yahu sen başkasına benzetirsin ben başkasına görüş farklı..
Neyse.
ıyi sabahlar..

seher dilovanmı

surat zaten:lepi:
makyajsızda çok hoşsun canımopuyorumnanaktangerek yokki:sm_cool:

ağzını öpeyim senin emiiiidelikafadulden
ve hepinizin ...:roflol:
acayip gaz vardiniz yalnız birazdan kocimin yanına gidince adam kokudan bayılacak heee:roflol::roflol:

hea kızlar buarada bende sölim benim ilk fotodaki uzun saçlar kendime ait, ama ayna karşısındaki fotodaki saçlarda postiş var şöle bi 4 parmak kadar ucundan...:kahve:

yakamoz vala seher dilovan diorum bende a.s

hea kızlar buarada bende sölim benim ilk fotodaki uzun saçlar kendime ait, ama ayna karşısındaki fotodaki saçlarda postiş var şöle bi 4 parmak kadar ucundan...:kahve:

yakamoz vala seher dilovan diorum bende a.s

dökül mecik sende..hepimizn biyerleri yapmaymış meğer..aklinialirimsmile

bende cıktım kızlar 6 olmus nasıl uyanıcaksam hadi size iyi sohbetler iyi sabahlar yerimseniben

pandora kaldırdınmı fotoyu tekrar bakim dedim bulamadım bizim kızların konuşmalarından sayfa hızını alamadı tabi nasl bulcam opuyorumnanaktan pembe gecelikli halin şok şekerrrr opuyorumnanaktan

X