Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

yakamozcum seni bi arkadasıma cok benzettim
cok hos bi bayansın ben seni daha büyük sanıyordum biliormusun
küçükmüssün ki
boshayallersmile

Pandoş daaa önceden ben seni kuzenime benzetmiştim..
Hadi hadi ev halinle bile iyisin..

Yakamoz..türkücü bi kadın vardı ya ona benzettim..sen söylersin şimdi..herkes benzetiyordur..

pandoram o pembe bebeksi gecelikte bile cekici duruyorsun
seni deri dar kısa bi elbiseyle düşünemiyorum :nazar:

pandora fizik diyorum 10 diyorum:kahve:
tanrıçam makyajsız surata ne dion onu söyle sen ...

fizik öyle olması olağan sanırım ..ben atletim ..lisanslı sporcuyum ..ege bölge 1.ciliklerim vardı ..onu geç sıfata ne dion naturelim ya... o acıdan yaneeedelikafadulden

Teşekkür ederim canımmm :kedi: ama lens, sen yapısını kast etmişsindir ben öyle kabul ediyorum kaydirigubbakcemile3
ule hangisinizin neyini begensem feyk çıkıyo allah sizi ne etmesin emi....
birinin saçlar feyk
brinin dişler birinin gözler:roflol:

yakamoz biz yapısını diyelim neyse...:1hug:

Pandoş daaa önceden ben seni kuzenime benzetmiştim..
Hadi hadi ev halinle bile iyisin..

Yakamoz..türkücü bi kadın vardı ya ona benzettim..sen söylersin şimdi..herkes benzetiyordur..
seher dilovanmı
tanrıçam makyajsız surata ne dion onu söyle sen ...

fizik öyle olması olağan sanırım ..ben atletim ..lisanslı sporcuyum ..ege bölge 1.ciliklerim vardı ..onu geç sıfata ne dion naturelim ya... o acıdan yaneeedelikafadulden

surat zaten:lepi:
makyajsızda çok hoşsun canımopuyorumnanaktangerek yokki:sm_cool:

pandora kıııız o lens gercek gibi dimi nekdr doğal ahhhh ah alamadım gitti valla boshayallersmile

Yakamoz ben Rojine benzettim, resimlerine baktım en sonuncusu galiba o resimde benzettim..2. resimde de hafiften Yudum u andırıyosun ama çok benzetmediğim için iki ünlünün de resmini koymadım..Andırıyosun sadece..

X