Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

bekliorum bayanlar :nazar: açılışı yaptım zombi gibiyim valla delikafadulden herkesi görcem :))

sıradaki kişi tatlı gaci olsun ekle rampaların ustasıyım gözlerinin hastasıyım :nazar:

tanrıça daha önce yazdığın bi yorumu okumuşum bergüzar ın kumral hali demişsin
bana dedin sandım hiç benzetemedim de kendimi bi an, ama bana demedin sanırım kaydirigubbakcemile3

zayıflığımdan yakınıyorum biraz, 3-5 kilo alsam daha iyi olacak gibi geliyor çünkü boyum 1.73 :gitme:

geceleri makarna mı dersin sucuk ekmek mi dersin neler yemedim ki, ama olmayınca olmuyor, alamıyorum kilo :1no2:

ama sizin gibi zevkli hatunlar beni beğendiyse sorun yok opuyorumnanaktan

He gördüm tamam valla 3 resimde de çok farklı çıkmış 3. çok beğendim ben de..Ama benzetemedim kimseye..

tanrıça daha önce yazdığın bi yorumu okumuşum bergüzar ın kumral hali demişsin
bana dedin sandım hiç benzetemedim de kendimi bi an, ama bana demedin sanırım kaydirigubbakcemile3

zayıflığımdan yakınıyorum biraz, 3-5 kilo alsam daha iyi olacak gibi geliyor çünkü boyum 1.73 :gitme:

geceleri makarna mı dersin sucuk ekmek mi dersin neler yemedim ki, ama olmayınca olmuyor, alamıyorum kilo :1no2:

ama sizin gibi zevkli hatunlar beni beğendiyse sorun yok opuyorumnanaktan

o senin zevkliliğin tatlım:)nasıl olduysa cümlemfisfisfissana dedim zatenaklinialirimsmileilk resimde onu anımsattın bana hatların falan ne bilimbilmiyorumkismileal işte pati karısı senden bitane daha:dilcikar:ahh ahh millet yiyip yiyip almıyo bizde alıcaz die offfboshayallersmile

X