Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

aşkımızı özelden görüşsekaklinialirimsmileaynı duygulardayım:asigim:hadi gelkaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile3
Yatanlara iyi sabahlar..
İki resim daha ekleyip ben de yatayım bari
hadi eklede dağılalım
buradayım bebek uzun zamandır boyle sabahlamamıstım ama
ben bu kadar faal bi topikte kalmamıştım:)

ka kaa kan kaankaa kaankaaa eyvahedigeldismile
nolur sus kopuyorum sen böyle yaptıkça:roflol:eyvahedigeldismilekaydirigubbakcemile3

satrapi sen hep sarısın olarak hayal etmıstım yani oyle dusunmustum cıtı pıtı ne seker ne tatlı kızmıssın

Satrapi yukarıdan gözüküyor yüzün.. tam göremiyoruz hatlarını..ama güzel hatunsun sen de canım..

Ben tescilledim artık KK da bi güzellik şeysi olsa.. herkes atbaşı gider...o kadar yanii..
Aaaa..hiç çirkin yok..bu ne yaaa..bütün güzeller kk nın üyesi..
Kazen ne biçim hava atar ama..Bütüüüüüün üyelerim, güzelin de güz ü diye..

esmer guzelimmmmm benimmmm cok tesekkur ederim ama ama ama keske dogal olmasaydım benimkısı hem cekici kızları begeniyor eva mendes gibi =(

ay eva mendesmi çekicibenneyaptımki
karabiberimle şeyda extereme kuzenler daha bomba ondan be..esmerlik bağbında
ayrıca sen zaten çekicisin sevgilin çok nankör bence..

misafiirr diorum kankaa
kanka kocemi az çok tahmn et dicem kopabilirmisin ozaaann eyvahedigeldismile

satrapii canım çok hoşsun yaa maşallahhh tam gzler gösükmüo amaa
gösükse ne olur aceppp Şeniz

canım teşekkür ederim

satrapimm kesin birine benzetemedim ama gördüğüm kadarıyla japon hatunlarınamı benziosn ne opuyorumnanaktan

evet fıstıkçım genelde öle diyolar gözlerim çekiktir bayağı bu resimde amma da boyanmışım :)o zamanlar makyaj yapmayı bilmiyodum :)eklicem yarın falan yeni halimi :)

satrapi o nası bi yüz minicik uyyy
cok sirinsin canım opuyorumnanaktan

tşkler cnm Şeniz

esmer guzelimmmmm benimmmm cok tesekkur ederim ama ama ama keske dogal olmasaydım benimkısı hem cekici kızları begeniyor eva mendes gibi =(

Kız doğal o manada demedim kişilik olarak olduğun gibisin anlamındakaydirigubbakcemile3 ama güzellik olarak da doğalsın ikisini de kapsıyo fıstığım. Şöle sana seksi bi kıyafet giydirip saçları şöle bi salladı mı eva mı kalır hiçzemuszemus kıymetini bilsin senin ki böyle duru güzellik zor bulunurzemuszemus

Erkekler eva ya bitiyo yaa benim abim de neymiş değişik kızım tipi diyo yürü git be diyom ama yok beğeniyolaralsanaalsanasmile

livvvv senin o bakısın yeter be
gözlerin yüzündeki o durulukkkk
cok cekicisin bikere eva mendes bronzluktan yırtıyor yırtıyorsa oda
:jeyyar:

emdevcim sağol canım:)

liv 2006model tşkler kızlar

yalnız sildik diye banlanmayız demi ceza puanım coşmuş durumda valla :S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…