Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

:kedi: allah utanç kapladı beni saolun gı
seydafırat olsun kız benzet benzetiyolar kimi gelinine kimi eltisine:KK70: kaydirigubbakcemile3

emdev canımsım gerçekten ayşe hatuna bensioon bende bensettim
kusen hala deme deme kanka sen de yaa
gaza gelcem sonrası bnm içün kötü olcak eyvahedigeldismile
eminefatih sendende bekliorus yeavruum bakalım kime bension :jeyyar:

tanrıcam benim dusuncelerimi biliyorsun zaten onceden bir fot gostermıstın natalie benzetmıstım
emdev cnm cok seksisin ayse hatun onal diyorum gene

liv sallamıonmu beni diroum ki sıraa sendeee
bak tanrıçamda öle dedi sıra liv de özel istek var sanaa :lepi:

:kedi: allah utanç kapladı beni saolun gı
seydafırat olsun kız benzet benzetiyolar kimi gelinine kimi eltisine:KK70: kaydirigubbakcemile3

Canım şeydaferhat ama sen şeyda de sırnaşık şey

Harbi ayşe hatun önala benzion ama kuzenin arkdşına dha çok benzion yaw sırnaşık şey

emdev canımsım gerçekten ayşe hatuna bensioon bende bensettim
kusen hala deme deme kanka sen de yaa
gaza gelcem sonrası bnm içün kötü olcak eyvahedigeldismile
eminefatih sendende bekliorus yeavruum bakalım kime bension :jeyyar:

Aaaaa ben ne diorumki kızlar yaa siz söleyn kuzene eklemicenmi ddm bişe demedim ekle demedim eklemek zorundasın demedim ağlıcam hee snra sen uraşcan susturmak için Şeniz

Valla balım bende o hatunu çok beğenirim sende çok hoş hatunsun Allah var yanee Allah sahibine bağışlasn kızz :lepi:
allah razı olsun canım bütün sevenleri birbirine bağışlasın allahım:Saruboceq:

ulaa kankam örendi kocemii sen tanıyan bilen bizzat şahit olarak biri olaraktan
nasıl alfabeyi saymam sölesenee eyvahedigeldismile
kızım varya benim deliyi bilmiyomuş gibi konuşmabilmiyorumkismilehadi ama sende eklee:enbuyukkk:

kankaa kusen bana söledi ilk ona bensio die
evet bende öle düşünüorum o hatuna bension :asigim:
hatunu beğendiğim için teşekkür etmek düşerkaydirigubbakcemile3saol kanka
tanrıcam benim dusuncelerimi biliyorsun zaten onceden bir fot gostermıstın natalie benzetmıstım
emdev cnm cok seksisin ayse hatun onal diyorum gene
livim seni gördüm ve aşık oldum biliyosun:asigim:keşke bi kere daha görebilsemboshayallersmileayrıca natalyamın yanından geçsem keşke kızboshayallersmile

Tamam tamam bilioz eklemicenmi şmdi sen sırnaşık şey

sen ekle la bari:gitme:
EMDEV ayşe hatun diyorum bende:lepi:çok hoşsun canım maşalah:nazar:sexi hatun göğüslerde o biçimaklinialirimsmile

kankaa saçmalaa laa hatunu değell seni beendiim sadece kusen söleyince eet bensio gerçktn dedim Şeniz
hee bu arada anlam düşüklüğü olmuşşş cümlede hemen farket delüü alsanaalsanasmile

Benim avatardada resmim waaarrrr profildede waarrr dha ne ekliym yaw kknın her yerinemi ekliymmm sırnaşık şey

Üstüme gelmeyn benden önce extreme arkdş burdaydıı lülülülülülü

Benim avatardada resmim waaarrrr profildede waarrr dha ne ekliym yaw kknın her yerinemi ekliymmm sırnaşık şey

Üstüme gelmeyn benden önce extreme arkdş burdaydıı lülülülülülü

ulaa kusen aa diom kocem diom ıı eee uuu şee diom
ne diem sen söle dahaaa eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile

X