Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

ulaa sarıykenki yüzünü koyaydın bare sarı naasıı olmuş ona bakardım
ama emnm oda yakışmıştır kankamaa :asigim:
saol bitanemmmopuyorumnanaktan
kanka su sarısın halini nasıl merak ettim anlatamam
var ya boylesi guzel gozlerin var goz makyajı topine eklesene harikasın kızım
kankam söz yarın bu saatlerde ekliycem..ani oldu resim ekleme düzenliyim sizler için olarmıkaydirigubbakcemile5
Bizi kırmayıp eklediğin için tişkür ederiz cnmm daha net fotolarda seni görmek dileği ile avutuyorum kendimiboshayallersmileopuyorumnanaktan
gel buraya sende ekliyceksinnnkaydirigubbakcemile
gözlerinin rengi çok güzelmiş maaşallah :nazar:
üstünü karalıyacağına ismini yazıverseydin ya kıs.yüzünüde görürdük ama hatlar güzel görünüyor maaşallah canım sanaa

aman ne biliyim tırstım bi an kalabalıklaşınca topik:roflol:saol emdevcim senide gördük fizik maşalah yani:nazar:

Sen benden önce gelmişin yeawrm sen ekle seni görsün çewredekilerr nası olur sırnaşık şey

Tanrıça yeawrm bence sennn Birce Akalaya benzion :lepi:

kusencim bnm yusuf yusuf olayım var biliosuun akannehir akannehir
aynne kocem böle gözlerini aççarr sora kapayamaz maazallahh eyvahedigeldismile

kusencim bnm yusuf yusuf olayım var biliosuun akannehir akannehir
aynne kocem böle gözlerini aççarr sora kapayamaz maazallahh eyvahedigeldismile

Hade hadee hadeeee o zmn demicen ekle ekle die herkese kusenciiimmm lülülülülülü

aaa şeydaferhat valla emine fatihin alıntısında gördüm:)
birceye benzettin demek..beğenirimde o hatunu biliyomusun:CüvCüv:teşekkür ederim hoşuma gitti:kedi:
ya burası benzetme topiği harbiden heee nie kimse beni benzetmedi birinealsanaalsanasmilesadece görün benzetmeyin zaten:dilcikar:kaydirigubbakcemile3

birceye benzettin demek..beğenirimde o hatunu biliyomusun:CüvCüv:teşekkür ederim hoşuma gitti:kedi:
ya burası benzetme topiği harbiden heee nie kimse beni benzetmedi birinealsanaalsanasmilesadece görün benzetmeyin zaten:dilcikar:kaydirigubbakcemile3

Valla balım bende o hatunu çok beğenirim sende çok hoş hatunsun Allah var yanee Allah sahibine bağışlasn kızz :lepi:

kankaa kusen bana söledi ilk ona bensio die
evet bende öle düşünüorum o hatuna bension :asigim:

Emdev seni kusenimin lisedeki arkdşına benzettimde nealaka dimi kimse tanımıo napm ama ona benzettm sırnaşık şey

Dimi la kusen benzemiomu?

Kaldırmışım ya da silinmiş topic yeni açıldığındaydı canım.
Emdev seni Ayşe Hatun'a benzettim çok hemde:1shok:
Tanrıça, yüzünü görebildik mi ki benzetelim? :mymeka:

tanrıcam benim dusuncelerimi biliyorsun zaten onceden bir fot gostermıstın natalie benzetmıstım
emdev cnm cok seksisin ayse hatun onal diyorum gene

emdev harikasın canım kaşlara bayıldım yay gibin mibarek
çoook hoşsun vallaa yaa kk hatunları birbirinden güsel mübarek :asigim:

X