Kızlar bana da yol gosterin

Dedim ya cagiricam babannelerini ben sadece dışarıdan bir göz bana yardomci olsun istedim sonuçta
Hanimefendi esiniz nerede? Size cok yukleniliyor hakli olarak ama kocaniz olacak adama hic dediniz mi bana yardimci ol diye? Kaynanayla derdiniz yok sizin, sizin derdiniz kocanizin umursamazligi.

Cidden kayınvalideye ihtiyacınız var,bunu nasıl bu kadar görmezden gelebildiniz.
Çocukların başına bir şey gelse keşke kayınvalideyle otursaydım dersiniz.

Bebekker evde bırakılır mı Allah aşkına sacmalamayin. Sabah giydirin sikica arabaya koyun götürün hem hava almış olurlar. Yeri geldi bebek arabasıdyla yeri geldi kanguruyla götürdüm küçük oğlumu abisini okula götürüp getirirken. O bebekler evde bırakılır mi mantıklı mı sizce

başımıza geliyor arkadaşım eleştirenlerin hepsinin çocuğu var. başımıza geliyor ki eleştiriyoruz. ayrıca yaradan korur diye sıyrılma o yaradan o çocuğu sana emanet etti. oturup bu kadar kişinin kınadığı şeyde demek ki yanlış yapmışım diyeceğine bizim canımızın sağlığını düşünmekten önce kendi çocuklarının canının sağlığını düşün

Patır patır dört çocuk yaparsanız ya bakıcı tutacaksınız -kaynana evinde oturduğunuza göre öyle bi maddi imkan da yok- ya da aileden birinin ağız kokusunu çekip yardım alacaksınız. Eşi de yardımcı olamaz adam sabahtan akşama mesai yapıyordur ne ara okula çocuk götürecek. İnsan yemek yaparken bile plan yapar ya dört çocuğu yaparken sıfır plan sıfır düşünce.

Küçük çocuk bunlar ya bebek. Uyansa ne olacak, bunun penceresi var, başka şeyler olabilir Allah korusun. Zaten çocuğa o korku yeter. Bakabilecekleri kadar dogursalar olmuyor, böyle annelik olmaz !

Ben 10 sene aile apartmanında oturdum … eltim kaynanam … çok iyi anlıyorum seni açıkcası biz ne zaman uzağa taşındık aslında eşimle mutşuymuşum bir sorunum olmadığını öğrendim evimin huzuru vardı … kesinlikle ayrı yaşa derim çünkü müdahale ya da göz önünde olmak laçkalaştırıyor ilişkiyi bu sefer ağzına geleni söylüyorlar belli süreden sonra … ailesiyle eşim görüşür gider çocukla da gider ama ben gitmiyorum sürekli inan evliliğim yoluna girdi diyebilirim

Ben gezmeye gitmiyorum gittiğim yolda beş dk birşey yardım istedim yargilayin demedim kimseyle konuşmuyorum bile mecbur olduğum için birakiyorum

Ne mecburiyeti? Madem cocuklari yaptiniz ona göre davranacaksiniz. Alacaksiniz ikiz bebek arabayi bebekler uyuyorsa tulum giydirip bebek arabaya yatirip götüreceksiniz. Madem sadece 5 dakikalik yol. Hic mi haber okumuyorsunuz, öyle evde "5 dakikalik evde birakilip" camdan düseni mi dersin, yanginda ölenler mi dersin. Bir mecburiyet yok, rahatlik var. Konuda akli basinda bir yetiskin görmedim.

Sizin kayınvalidenize ya da annenize her hangi bir 3. Şahısa ihtiyacınız var. 4 tane çocuk tek başınıza . İnş o kayınvalideniz bebekleriniz evde gerçekten yalnız başında kalacak yaşa gelene kadar sizinle oturur. Amin

2020 yılında İzmir depremini yaşadık,kızımla birbirimize sarılıp dua etmiştik.O güne kadar zaten hiç yalnız bırakmamıştım,ondan sonra hiç bırakamadım.Kızım 14 yaşında bu arada.Düşünüyorum da çocuk evde yalnız olsa ne yapardı?2-3 yaşındayken odada bile tek bırakamazdım çocuk bu ne yapcağı belli mi olur

Cok gecmis olsun size de ben anlayamiyorum, bir cesit dusunce yoksunlugu sanirim bu, yani sonuclari tartamamakla alakali herhalde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…