kızlar bana bı akıl verın

Bana sadece kayınvalide haksızmış gibi gelmedi.
Sende de biraz abartma huyu var. Her seyi abartmışsın büyütmüşsün, olur olmadık seylere içinden ya sabır cekmişsin mesela. Cok tahammülsüzsün.
Kayınvalide de eşin de sen de hatalısın.
Ama olay büyüyüp de karsılıklı hakaretler olduktan sonra yüzyüze gelmek anlamsız ve yanlış olur artık.

Mevsimlik iste torpil olmaz diye bir sey mi var?
Madem torpil yapmadiniz abisinin baglantisini kullanmadan basvurup herhangi biri nasil giriyorsa oyle girseydi. Arada abisi yanmazdi hem

Basvurulacak mevkı abısıydı lutfen bosluk bulmaya calısmayın 4 aylık bır ıs uygun krıterlerde bı genc onlısans mezunu işsiz bı genc amele olarak calısıhor ıhtıyacı olmasa calısmazdı zaten o ıste yakında askere gıdecek aldıgı ucret asgarı ucret askerde harclık yapacak bunun neresı battı anlamıyorım esas bu konum bu degıl sıze ıkı defa acıklama yaptım lutfen daha fazla oyalamayın benı yorum yazmayın.

Heh benım hatam ne mesela bunu merak edıyorum ben hakaert etmedım kv arayı bzmakla ıtham ettı benı buna delırdım cunku esım onu arakende elınden telefnu almaya calıstım arama dedım moralım hıc mı bzzulmasın ıcjnde bulundugum sıkıntı yetıyor zaten bırde tanımadıgım ınsanlarla mahremımı paylasmaları hadsızlık degıl mı? ben onalrın halınden hep anlamaya calıstım sustum bır kerede onlar benım halımden anlasalardı sabır cektıgım nokta da ben koselı laflar duymak ıstemıyorum gerkes her agzına gelenı bana syleyemez cunku ben okdukca saygılı davranıyorım kv ıle grdıgım her ortamda benı kızı sanıyorlar oyle muamele edıyorum samimi içten davranıyorum kelımelerımı hep secerım uslubuma dıkkat ederım verdıgım kadarını almak ısterım

Konu cok uzun o yuzden hepsi aklımda yok senin hatan nerdeydi onunki nerdeydi diye cok hatırlayamıyorum ama mesela aklımda kalan; onlara gidecekmişsin ve unutmuşsun kadın da aklın nerdeydi demiş. Bunu büyütmüşsün ne var yani bunda? Hiç aklıma gelmez kardeşine ego tatmini yapıyor diye düşünmek çünkü seni bekliyorlarken unutmussun ve haklı olarak sitemde bulunmuş.
Senin özelini baskalarına anlatmak konusunda da o hatalı tabi ki.

Yok benı beklemuyrdu o ısteydı ablasıda annesıne geldı bes dk ugrayacaktın zaten kı aksamustu o aradıktan snra hemen kalktım gıttım evkerımız yakın... Ego tatmınıne gelırsek evet nrmal sartlarda byle bısey kımsenın aklına gelmez ama kv nın huyudur yanında bırı varken yanındakı ustunden hava atar bana yapmıyordu bır kere ızın verdım arkası geldı bana bagırıp cagırmasında kayıtsız kalacak halım yoktu hıc yasına yakısır davranmadı

böyle bir konuda saçma sapan hareketlere giren insanı ömrü billah affetmem.

ınsanları kolay kolay sılmem affederım ama ıkıncı kez guvenmen bırdaha eskısı kadar samımı olmam bır kere bır sırrımı ıfsa ettı bırdaha el gıbı muamele ederım sınır koyarım esım uzulmesın dıye affederım. ama zamanı var

Mune konumu kapar mısınuz? Hepınıze tesekkur ederım arkadaslar kafam netlestı ben beklemedeyım onlar tarafından bır zeytındalı gelmedıgı surece grusmeyecegım. Esıme karısmam onu doguran buyuten kadına kusmesını ıstemek haddım degıl annesıdır ıster arar ıster gıder ama ben yoğum :) hepınıze tekrar tesekkur

siz işi bilememişsiniz hastanede o kadın size şöyle yap böyle yap dediğinde iyide sorun bende değil ki eşimde benim bu dediklerinizi yapmanın anlamı yok deseydiniz toptan herkesin çenesini kapatmış olurdunuz.

ya bilmiyorum başka konular neyse ama bu çok farklı bir konu.. tabi tercih sizin

Vay be ben ne gelinmişim de haberim yok
Kayınvalidecim accuk çekinir benden .
Ben yerinde olsam eşim için gider bir selam verirdim bayramda.
Sonrada bunun karşılığında eşimden bir tek taş isterdim ee artık hakkım yani
Sonraki günler olağan üstü uzak dururdum,ohh ben istedim bir göz Allah verdi 2 göz

siz işi bilememişsiniz hastanede o kadın size şöyle yap böyle yap dediğinde iyide sorun bende değil ki eşimde benim bu dediklerinizi yapmanın anlamı yok deseydiniz toptan herkesin çenesini kapatmış olurdunuz.

bunu dusundum ama esım uzulur byle bır durumda bu defa annesı ve ananesı durmadan onun basının etını yerler hıc utanma cekıntılerı yok mahrem e saygıları yok esımı zor durumda bırakmak ıstemedım

bızımkıde artık cekınır benden uzaklıga gelınce evet tadsızlık artık araya gırdı bı kere hıcbırsey eskısı gıbı olmayacak ama bayram mevzu ne tek tas ısterım ne de bayramda gıderım yınede buyuk szume tvbe

Bende izciysem sen o bayramda gidecen nahh şuraya yazdım

buyuk knusmal ıstemedıgım ıcın mı byle dusundun :) gıtmem ınadımdır ben once o kaynana gelecek bana ozur dıleyecek kendılıgımden kalkıp gıtmem

Yok be biz merhametli insanların en azından eşlerimize dayanamıyoruz.
Senden özür dilemesi için kırmızı karın yağmasını bekle
Onları düşünüpte hayatını zehir etme be ,keyfine bak senn

Mevkı degıl mevsımlık ıscı torpıl yapmadık yukarda bı bayana ayrıntılı yazdım okuyun lutfen
Mevsimlik işçi olsa da ihtiyacı olan şımarık olmayan ailesinin rızkını kazanması gereken biri olsa daha iyi olmaz mıydı? Diyelim 3 ayda 3000 kazanancak helal mi ?

Tek sorum su:Esini nasil boyle egittin?

Yok be biz merhametli insanların en azından eşlerimize dayanamıyoruz.
Senden özür dilemesi için kırmızı karın yağmasını bekle
Onları düşünüpte hayatını zehir etme be ,keyfine bak senn

Gunlerdır cok uzuldum gercekten aglamaktan gzlerım sıstı ama artık takmamaya calısıryrum Allah a havale ettım :) bakalım gelırse bana ozelden yazarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…