Kızlar bacaklarım benek benek ne yapmalıyım ?

elifilker

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2012
280
35
kızlar bacaklarım benek benek alıyorum tertemız her zaman ama benekler gcmıyo hıc kırmızı kırmızı sadece bndemı vr bu durum yokmu kesın bı cozumu

Benimde agda yaptıktan sonra oluyor,
küçük kırmızı benekler..
Hatta bazen her kıl kökünün oldugu yerde kırmızılıklar oluyor, nedendir bilmem.:18:

Aynı durum bende de var of çok can sıkıcı geçmiyorlar bi türlü rahat rahat şort etek felan giyemiyorum bu durumu örtbas etmek için kapatıcı felan kullanmak zorunda kalıyorum

yok ki çözüm herkez şikayetçi herkezde var. ben genelde tv de bacaklara zoomda hemen ona bakarım onlarda da var.

var işte var :)

ayrıca ben batıklar için arada ponza taşı (topuk taşı) kullanıyorum.iyi geliyo.

daha önce KK da okumuştum faydası olduğunu.

ya benımde benek benek kırmızı benekler. ya kızlar batık dediğiniz nasıl aynı benek gibi mi ???

batık çıkamayan kıl oluyo canım hani sivilce gibi oluyo.

ama o kırmızı benekler istisnasız tüm kıl köklerinde oluyor .

özellikle yeni alındığında.

kızlar bır hafta once tuylerımı aldım lımon ve tuz karısımıyla bacaklarımı ovdum ıkı gun bırazcıkta derımı yuzmusum faydası oldu batıklara ama bırktım yıne aynı ama devm edılırse basırılı sonuc alınabılır gbı

kızlar benim bacaklarım pütür pütür ağdayla alındıktan 3-4 gün sonra böyle olmaya başlıyor geçmiyor ne iyi gelir krem falan tavsiyesi olan ?

kızlar gcnlerde doktora gıttım cıldıyeye gozterdım bacaklarımı bu dedı kaz derısı dıye gcıyor tıpda bol bol nemlendr dedı ürederm dıe bır ılac verdı gcıcekmı dedım tm anlamıyla gcmez ama ıyılesır dedı bu dertten ykınan cok kısı vr dedı

Canım vazelin sür bildiğim vazelin gece sürüp yat sabaha mükemmel bacakların olucak :)

Ayyy benimde aldığımda tavuk şeysi gibi oluyor tavuk yolmuşsun gibi bir kabarıyor ki sormayın kardeşim korkuyor yani o derece kızarıp nokta nokta kabarıyor. Sanki 1000 tane arı farklı yerlerden sokmuş gibi. Ben kıl köklerim gözükmesin istiyorum alındıktan sonra bunun bir hal çaresi yok mudur? Bacaklarımda bir tane tüy olmuyor ama kıl köklerim belli. Dümdüz olsun istiyorum var arkadaşlarımda öyle olanlar benimki niye olmuyor gençlik yıllarımda ortaokul lisede jilet yaptığım için olabilir mi?

Son düzenleme:

kese yap sonrada kremle

ıste ıkımızde aynı dertten muzdarıbız nefret ederım kıldan tuyden asla uzamaz hemen alırım ama ınadına gbı koklerı bllı ıcınde tuy yok ama sıyh nokta duruyo delı oluyorm ne etek ne sort gıyemıyorm ve buna bı cozum yok bol bol nemlendr kese yap lımon ve tuz kulan epılastondan snra htta lazerlı epılasyon yptır tek cozum bu gbı

Evet lazer cozum oluyormus. Ben limon denemeyi dusunuyorum hatta kil maskesi yapiyorum yuzume limonlu onu bacaklarima da kullandim bi kere. Devamli kullanirsam belki batiklarda da ise yarar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…