kızlar ayrılıyorum, bana destek olun,size ihtiyacım var!!

Siz bu fotoğrafları nereden görüyorsunuz yolladığını falan?
Sevgi tükenen, soyu kuruyan birşey değil insan için. Her zaman sizin içinizde kalacak, sadece bir kişiye böyle hissedeceğinizi sanmayın, günü geldiğinde çat diye başkasına koyacaksınız o sevgiyi. O yüzden şu hayatta bildiğim birazda olsa birşeyler varsa ki eğer, bu adamı bırakın

bende açık unutmuş farkında değil! bırakacağım elbet ama ne şeklide? hiç birşey demeden taşınarak onu belirsizlikte bırakarak mı yoksa herşeyi yüzüne vurup terkederek mi

bir kadın için şu an yaşadıklarınız hafif sayılmayacak kadar ağır. Belki doğal yollardan ayrılmış olsaydınız bu kadar üzülmezdiniz. İhanete uğrayarak ayrılmak tarif edilemez bişey olsa gerek. yanlış insana değer vermişsiniz . Ama buna üzülmek yerine bundan sonra doğru insan için daha çok ince eleyip sık dokumaya bakın. Belki en başlarda kimseyi kolay kolay hayatınıza alamayacaksınız ama bir süre sonra aklınıza bile çok gelmeyecek. Hangi konuşmayı gördüğünü yazmamışsın. O yüzden çocuğa bir şey diyemedim . Bu süreçte kendine acımamaya sürekli kafanı dağıtacak işler bulmaya çalış. Birde bence hiçbir şey söylemeden gitmek yerine konuşmalısın. Arayıp sadakatine güvenmiştim . Bundan sonra bir daha karşıma çıkma desen bile onun içine oturacaktır . Sevgilerle

Kıza kimlesin nerdesin bilmiyorum ama seni seviyorum demiş Sonra açık saçık fotolar istemiş kız da atmış bi sürğ iç çamaşırlı gecelikli somrs kıza or... pusun sen ama eğlendiriyosun beni demiş kız da ona demiş ki ( üçümüz aynı yerde çalışıyoduk) porfiromonasla iş yerindeyken, iş çıkışında bana söylediklerine inanmıyorum o yüzden belki de sevmediğimi söylüyorum demiş Tahminimce iş çıkışı bana bi saniye bekle geliyorum dediğinde kıza içerde aslında seni seviyorum demiştir Ben bunun üstüne kızla kaç kere yüzyüze gelmiştim kaç kere sohbet edip iş konusunda yardımcı olmuştum tecrübeli olduğum için. Arkamdan bi sürü şeyler dönmüş

Bide normal bi kız arkadaşının bikinili fotosuna yeme de yanında yat diye yorum yapmış

Kızın seni bildiği halde çocukla öyle konuşmalarda bulunması kalitesiz olduğunu gösterir. Gerçekten hiç canını sıkacak bi durum yok canım. Sana yaramazı gelmiş. İyi adamlarda var. İnşallah sana da bir gün iyisi denk gelecek . Sadece sabır.

Başkasıyla evlenceğini başkasına sarılıp uyicağını düşündükçe boğuluyorum

Zor oluyor ilk zamanlar. Ölecek gibi hissediyorsun, onsuz yasayamacak gibi... Ondan başkasını sevemeyecek gibi. Ama ne var biliyor musun geçiyor. Sonra iyiki ayrılmışım diyorsun, çünkü sacma sacma düşüncelerin aklına gelince aptalmisim diyorsun. Bi insan nasıl terkedilmesi gerekiyor, nasıl ayrılman gerektigini bilmiyorum ama asla çizgini ve kaliteni bozma böyle insanlar için degmez. Ve nasıl ayrılırsan ayrıl kararından vazgeçme, sana yaptıklarını unutma. Bir daha aynı şeyleri sana yaşatmasına izin verme. Daha iyi insanlarla, bizi gerçekten sevecek insanlarla olma şansımız varken niye kendimizi üzelim. Güçlü ol ve asla ona bi daha şans verme

Bu kadar şeyden sonra ayrılık onu üzer mi, sanmam zaten umrunda değilsin ki adamın. Sosyal medyayı kapat, telefonunu değiştir, asla ulaşamasın. Yüz göz olup kavga etmeye değmez zaten bu olaylarda yeterince kavga etmişsindir.

Kızlar ben yine yumuşak kalbime yenik düşüyorum o iki gün önceki kararlılığım azalıyo neredeyse vazgeçmek üzereyim nefret ediyorum böyle olmasından Daha bildiğimi bilmiyo Dün gece bana iyi geceler mesajı atmış akılsız gibi normal cevqp verdim ben niye böyleyim ya nefret ediyorum Ayrılmasam mı diye pazarlık yapmaya başladım kendimle resmen

Buraya yazılan herşeyi yiktin geçtin şuan, sana yaptıklarına rağmen o kadar şeyi bilip nasıl hiçbir sey olmamış gibi devam edebiliyorsun

Buraya yazılan herşeyi yiktin geçtin şuan, sana yaptıklarına rağmen o kadar şeyi bilip nasıl hiçbir sey olmamış gibi devam edebiliyorsun
Akılsız kalbim çünküü ama yenilendi şuan isteğim çünkü bugün de telefondaki çiftlik oyunundan kıza telefon numarası verip whatsaplaşıp konuşmuşlar ordan bile kız düşürmüş yok artık diyorum yokk artıııık!!!

Kızlaar çok yufka yürekliyim sürekli onu affetmek için bahaneler buluyorum kendime Lüütfen bişeyler diyin beni kendime getirin

Ondan vazgeçip tamamen bitirebilmen için daha neler yapması gerekiyor biliyorum...
Evet bunu da yapması gerekiyomuş. Kıza seni seviyorum diyip asıl amacı iç çamaşırlı fotolar koparmakmış ondan Kız yollayınca ona sen or... punun tekisin demiş sonra gitmiş 42 yaşındaki kadına asılmış internetten sonra da gitmiş başka bi ex aşkına kızın sevgilisi olduğu halde evinin önüne gitmiş gecenin bi yarısı Sonra kızın sevgilisi buna haddini bildirmiş falan Midem bulanıyor

Birak allahini seversen ne aski ya?
Sen kendi kendine ask yasiyorsun adam seninle gonul eglendiriyor.
Tabi ki haber vermeden memleketine git,zaten sen aramadan aramiyormus merak edecegini zannetmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…