kızlar ayrılıyorum, bana destek olun,size ihtiyacım var!!

eski sevgilimle ilgili buraya bir sürü konu açtım kızlar size önce bana yaptıklarını anlatayım
1)benleyken sürekli kız olan arkadaşlarıyla çok sınırını bilmeyecek şekilde görüştü,konuştu, beni hep onlar için üzdü kırdı, dürüst davranmadı
2) bana çok yalanlar söyledi çok ama
3) bana ben ilgi göstermedikçe ilgi göstermedi, ben yazmadıkça yazmadı, ama benden başka herkesle ve kız olan o arkadaşlarıyla mesajlaştı, yine en son ben yazmak zorunda kaldım hep
4) eski sevgililerini bana rağmen stalklayıp duruyodu zaten, en son benle konuşmadığı bi gün kızı heö stalklamış hem de internetten kızın adının anlamını aratmış sabah uyanır uyanmaz
5)benden önceki iki sevgilisini bi arada yürütmüş bi dönem
6) bayramda eski sevgilisine mesaj atmış
7) sırf kardeşiyle aynı evde kalıyo diye kızın birini evlencem senle diyip kardeşi mezun olana kadar oyaladı. kardeşi mezun olunca ayrıldı kızdan. ve bu arada benle sevgiliydi!
8) biraz önce gördüm ki eski sevgilisine ''nerdesin napıyosun kimlesin bilmiyorum ama seni seviyorum'' yazmış. bi şekilde haberdar oldum
gururumu o kadar kırdı ki, o kadar canımı yaktı ki, onu hiç üzmedim ama o bana bunları reva gördü.
şimdi kararlıyım artık, aşık olsam da ayrılcam ondan.
beni hem teselli etmenize hem de ne şekilde ayrılmam gerektiğini söylemenize ihtiyacım var. ben bilmem nasıl ayrılınır. ben hep affederim çünkü.
benim okulum bitti. sırf onun için bu şehirde kalıp bi yandan çalışıp bi yandan dersaneye gidip uzmanlık sınavına hazırlanacaktım. annem dön memlekete ne işin var dedi, ben annemle bile hayır anne dönmicem diye kavgalar ettim. ailemden uzak olmayı göze aldım. karşılığı bu oldu. bu yaptıklarını yüzüne vura vura kıra döke mi ayrılmalıyım, yoksa ona hiç bir şey söylemeden, benden asla haber alamamasını sağlayarak memleketime taşınıp onu merak içinde mi bırakmalıyım. öyle bişey olsun ki haaytı boyunca unutamasın istiyorum. ve tabi çok canım yanıyo. iyi ki varsınız. bu acı nasıl geçecek. hala aşık olduğum için kendimden nefet ediyorum.

adam baştan falso vermiş zaten görememişsin, ya da görmezden gelmişsin canım geçmiş olsun. bitti yaz gönder bu adam cevap dahi dönmez sana...

X