kızlar ayrılıyorum, bana destek olun,size ihtiyacım var!!

Birak allahini seversen ne aski ya?
Sen kendi kendine ask yasiyorsun adam seninle gonul eglendiriyor.
Tabi ki haber vermeden memleketine git,zaten sen aramadan aramiyormus merak edecegini zannetmiyorum.
Gerçekten hayatımda gördüğüm tüm karaktersizliklerin tek bir bünyede toplanmış hali Gerçekten tam olarak böyle bir insanmış

Birak allahini seversen ne aski ya?
Sen kendi kendine ask yasiyorsun adam seninle gonul eglendiriyor.
Tabi ki haber vermeden memleketine git,zaten sen aramadan aramiyormus merak edecegini zannetmiyorum.
Benim en çok üzüldüğüm şu oldu ama bu insan sevgilim olmadan önce benim dünyadaki en yakın biricik dostum arkadaşımdı

kaybedecek bir şeyin yok. hiçbir şey demeden bırak git. böyle biriyle nasıl hayatını geçirebilirsin ki. sıradaki tekmeyi sana atıcak. senin yaşadığın şey aşk filan değil. şehvet ve tensel zaaf, bu kadar. nefsine yenik düşmüşsün. halbuki nefsin gözü kördür, akıbeti görmez. aklın muhakemesini dinlemez. onun sana verdiği şey elem ve azap iken neyi bekliyorsun hala. ona ait ne varsa hayatından çıkar. tel numaranı bile değiştir bence. ama dikkatli ol. bazı erkekler psikopat olabiliyo. peşine düşüp zarar vermek istemesin sonra sana.

ablan olarak sana tavsiyem hiç muhatap olma,arkanı dön ve git....ne kadar değersiz olduğunu göster ona canım...değmez bu tipdeki adam bozmalarına çünkü...

ablan olarak sana tavsiyem hiç muhatap olma,arkanı dön ve git....ne kadar değersiz olduğunu göster ona canım...değmez bu tipdeki adam bozmalarına çünkü...
ablacım bi arkadaştan duydum şimdi çok pişmanmış, beni kaybetmek istemiyomuş affettirmeyi denicekmiş falan kendini. benim de ona karşı zaafım var. şuan bile yazmamak için zor tutuyorum. karşıma çıkar bir hamlesi olursa ne yapmalıyım? zaafım var ona resmen :KK43: çok güçsüz hissediyorum kendimi onun karşısında.

ablacım bi arkadaştan duydum şimdi çok pişmanmış, beni kaybetmek istemiyomuş affettirmeyi denicekmiş falan kendini. benim de ona karşı zaafım var. şuan bile yazmamak için zor tutuyorum. karşıma çıkar bir hamlesi olursa ne yapmalıyım? zaafım var ona resmen :KK43: çok güçsüz hissediyorum kendimi onun karşısında.
birşeyi hiç unutma canım gerçek sevgi ve saygısı olan birisi bunları sana yapmazdı,yaptığı şeyler pişmanlık duyacağı türden değil adamın hayata ve kadınlara bakış şekli kullandırma kendini,unutmaki senin ruhunu yaralayan öldürmekten çekinmez..insan ne acıları atlatıyor senin ayrılışın nedensiz değil zamanla herşeyi unutacaksın emin ol....bence kendini mahkum etme bu adama...

Bu kadar şeye rağmen hala seni seviyormuş gibi onunla kalmanı şaşkınlıkla izliyorum. Daha ne diyebilirim diye düşünüyorum, o senin bunları düşünüp uzuldugunden bile haberi yok. Sen üzülüyorsun seviyorsun o eğleniyor. Değmez be, hala bunu yaşamana onu sevmene. En basiti bunları yaşamayı hak ediyor musun hak ettin mi bunu sor kendine. Kafandan bitirmen için daha neler yapmalı hep aynı, başka kızlar başka fotolar başka kızlar o değişir mi sence... Ne yap et vazgeç bu sevdadan aşk bu değil emin ol, sen onun üstüne titrerken sende sevilmek istemez miydin, sen üzülme kırılma diye uğraşmasını istemez miydin? Sence bu kisi evlenilecek biri mi, ilerde ona güvenip aynı yatağa baş koyabilecek misin?

eski sevgilimle ilgili buraya bir sürü konu açtım kızlar size önce bana yaptıklarını anlatayım
1)benleyken sürekli kız olan arkadaşlarıyla çok sınırını bilmeyecek şekilde görüştü,konuştu, beni hep onlar için üzdü kırdı, dürüst davranmadı
2) bana çok yalanlar söyledi çok ama
3) bana ben ilgi göstermedikçe ilgi göstermedi, ben yazmadıkça yazmadı, ama benden başka herkesle ve kız olan o arkadaşlarıyla mesajlaştı, yine en son ben yazmak zorunda kaldım hep
4) eski sevgililerini bana rağmen stalklayıp duruyodu zaten, en son benle konuşmadığı bi gün kızı heö stalklamış hem de internetten kızın adının anlamını aratmış sabah uyanır uyanmaz
5)benden önceki iki sevgilisini bi arada yürütmüş bi dönem
6) bayramda eski sevgilisine mesaj atmış
7) sırf kardeşiyle aynı evde kalıyo diye kızın birini evlencem senle diyip kardeşi mezun olana kadar oyaladı. kardeşi mezun olunca ayrıldı kızdan. ve bu arada benle sevgiliydi!
8) biraz önce gördüm ki eski sevgilisine ''nerdesin napıyosun kimlesin bilmiyorum ama seni seviyorum'' yazmış. bi şekilde haberdar oldum
gururumu o kadar kırdı ki, o kadar canımı yaktı ki, onu hiç üzmedim ama o bana bunları reva gördü.
şimdi kararlıyım artık, aşık olsam da ayrılcam ondan.
beni hem teselli etmenize hem de ne şekilde ayrılmam gerektiğini söylemenize ihtiyacım var. ben bilmem nasıl ayrılınır. ben hep affederim çünkü.
benim okulum bitti. sırf onun için bu şehirde kalıp bi yandan çalışıp bi yandan dersaneye gidip uzmanlık sınavına hazırlanacaktım. annem dön memlekete ne işin var dedi, ben annemle bile hayır anne dönmicem diye kavgalar ettim. ailemden uzak olmayı göze aldım. karşılığı bu oldu. bu yaptıklarını yüzüne vura vura kıra döke mi ayrılmalıyım, yoksa ona hiç bir şey söylemeden, benden asla haber alamamasını sağlayarak memleketime taşınıp onu merak içinde mi bırakmalıyım. öyle bişey olsun ki haaytı boyunca unutamasın istiyorum. ve tabi çok canım yanıyo. iyi ki varsınız. bu acı nasıl geçecek. hala aşık olduğum için kendimden nefet ediyorum.

----------------------

Canım seni çok iyi anlıyorum. Emin ol bende aynılarını yaşadım, daha kötülerini hatta.. Ama ikimizde de ana tema aynı tamamen. Ben senin yerinde olsaydım onu karşıma insan gibi alır herşeyi söylerdim. Türk filmi senaryosu yaratmaya ortadan kaybolmalara gerek yok. Anladığım kadarı ile sen, senin için çaba sarfetmesine izin vermemişsin.. Aile ile kavgalar vs.. Sen al onu karşına bak bunlar bunlar bunlar benim hazmedemediğim şeyler ben hayatından tamamen gitmeye karar verdim de, kararlı bir konuşma yap onunla. Bunu yapabildiğini gördüğünde emin ol canının acısı %50 azalacak.. Çünkü insanız, çünkü egoluyuz.. Bende öyle büyük sevdim ki, canımı isteseler 1 dk düşünmezdim.. Ama haketmek gerek sevgiyi...

----------------------

Canım seni çok iyi anlıyorum. Emin ol bende aynılarını yaşadım, daha kötülerini hatta.. Ama ikimizde de ana tema aynı tamamen. Ben senin yerinde olsaydım onu karşıma insan gibi alır herşeyi söylerdim. Türk filmi senaryosu yaratmaya ortadan kaybolmalara gerek yok. Anladığım kadarı ile sen, senin için çaba sarfetmesine izin vermemişsin.. Aile ile kavgalar vs.. Sen al onu karşına bak bunlar bunlar bunlar benim hazmedemediğim şeyler ben hayatından tamamen gitmeye karar verdim de, kararlı bir konuşma yap onunla. Bunu yapabildiğini gördüğünde emin ol canının acısı %50 azalacak.. Çünkü insanız, çünkü egoluyuz.. Bende öyle büyük sevdim ki, canımı isteseler 1 dk düşünmezdim.. Ama haketmek gerek sevgiyi...
çok pişmanmış arkadaşlardan haber geldi, benle konuşmaya çalışacakmış bişeyler yapacakmış. ben desen dünden razı ='( ilk defa ona böylesine bi tepki gösterdim konuşmayarak, ilk defa her yerden ulaşmaya çalışıyo bana şimdi, ilk defa bu kadar çabalıyo benim için. ve ben buna nasıl karşılık vereceğimi inan bilmiyorum.

Bence hic bi aciklama yapmana bile gerek yok sevgilin olacak adama. Bitti de ve cek git. Numarasini, mesajlari, fotograflari hepsini sil bi kerede. Bu adami hala nasil miden aliyor anlamadim ... ama acikcasi cok sevildigini dusunmuyorum (bunu boyle soylemek istemezdim ama belki sogumanda yardimci olur)

Bence hic bi aciklama yapmana bile gerek yok sevgilin olacak adama. Bitti de ve cek git. Numarasini, mesajlari, fotograflari hepsini sil bi kerede. Bu adami hala nasil miden aliyor anlamadim ... ama acikcasi cok sevildigini dusunmuyorum (bunu boyle soylemek istemezdim ama belki sogumanda yardimci olur)
ama şimdi çok pişmanmış her yerden haber geiyo.

ama şimdi çok pişmanmış her yerden haber geiyo.
affet. çünkü sen aldatılmayı hakediyorsun.
sana kötülük yapan sevgilin değil bizzat sensin.

diyelim barıştın ve evlendin, zaafın var ya.
seni aldatmaya devam edecek, çünkü zaafını ve affedeceğini biliyor.

eğer onur, gurur, huzur, sadakat gibi şeyler umrumda değil milyon kez aldatılsam da illa aşkitom diyeceksen
affet gitsin.

affet. çünkü sen aldatılmayı hakediyorsun.
sana kötülük yapan sevgilin değil bizzat sensin.

diyelim barıştın ve evlendin, zaafın var ya.
seni aldatmaya devam edecek, çünkü zaafını ve affedeceğini biliyor.

eğer onur, gurur, huzur, sadakat gibi şeyler umrumda değil milyon kez aldatılsam da illa aşkitom diyeceksen
affet gitsin.
off bu çok sert oldu =( haklısın ne bilim ya bu aşk neden insanın aklını başından alıp götürüyo böyle. bi başkası bana anlatsa bunu olavayla döverim

Ablama anlatsam sen nasıl o çocuk için hala bişeyler yazıp parmaklarını yormaya tenezzül edersin onun için diye beni kardeşlikten reddeder. Anam bida sokağa salmaz görücü usulü evlendirir işe bile elimden tutup götürüp getirir yaşıma bakmadan bida öylelerine rastlamiyim diye. Anlatamıyorum ki de kimselere derdimi oyyyy oyyyy

Ablama anlatsam sen nasıl o çocuk için hala bişeyler yazıp parmaklarını yormaya tenezzül edersin onun için diye beni kardeşlikten reddeder. Anam bida sokağa salmaz görücü usulü evlendirir işe bile elimden tutup götürüp getirir yaşıma bakmadan bida öylelerine rastlamiyim diye. Anlatamıyorum ki de kimselere derdimi oyyyy oyyyy
sen şimdi onun pişmanlığını seni sevmesine yoruyorsun.
doğrudur, seni seviyor ama diğer kadınları da seviyor. belli ki sevgilin tüm kadınları seviyor.

onun için tek özelliğin kadın olman. iki yalvarır, affedersen ne ala. affetmezsen başka av peşine düşer.

dene ve gör. süründür bakalım. kaç gün yalvaracak.

X