kızlar ayrılıyorum, bana destek olun,size ihtiyacım var!!

porfiromonas

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2017
495
132
34
eski sevgilimle ilgili buraya bir sürü konu açtım kızlar size önce bana yaptıklarını anlatayım
1)benleyken sürekli kız olan arkadaşlarıyla çok sınırını bilmeyecek şekilde görüştü,konuştu, beni hep onlar için üzdü kırdı, dürüst davranmadı
2) bana çok yalanlar söyledi çok ama
3) bana ben ilgi göstermedikçe ilgi göstermedi, ben yazmadıkça yazmadı, ama benden başka herkesle ve kız olan o arkadaşlarıyla mesajlaştı, yine en son ben yazmak zorunda kaldım hep
4) eski sevgililerini bana rağmen stalklayıp duruyodu zaten, en son benle konuşmadığı bi gün kızı heö stalklamış hem de internetten kızın adının anlamını aratmış sabah uyanır uyanmaz
5)benden önceki iki sevgilisini bi arada yürütmüş bi dönem
6) bayramda eski sevgilisine mesaj atmış
7) sırf kardeşiyle aynı evde kalıyo diye kızın birini evlencem senle diyip kardeşi mezun olana kadar oyaladı. kardeşi mezun olunca ayrıldı kızdan. ve bu arada benle sevgiliydi!
8) biraz önce gördüm ki eski sevgilisine ''nerdesin napıyosun kimlesin bilmiyorum ama seni seviyorum'' yazmış. bi şekilde haberdar oldum
9) o kızdan çıplak fotoğraflar koparmış benle srvgili olfuğunhalde
10) bu kızdan bi önceki sevgilisinin de evinin önüne gitmiş bi gece yarısı mesaj atmış kıza sevgilisi olduğu halde geldim burdayım eski anılarımızı düşünüyorum diye
gururumu o kadar kırdı ki, o kadar canımı yaktı ki, onu hiç üzmedim ama o bana bunları reva gördü.
şimdi kararlıyım artık, aşık olsam da ayrılcam ondan.
beni hem teselli etmenize hem de ne şekilde ayrılmam gerektiğini söylemenize ihtiyacım var. ben bilmem nasıl ayrılınır. ben hep affederim çünkü.
benim okulum bitti. sırf onun için bu şehirde kalıp bi yandan çalışıp bi yandan dersaneye gidip uzmanlık sınavına hazırlanacaktım. annem dön memlekete ne işin var dedi, ben annemle bile hayır anne dönmicem diye kavgalar ettim. ailemden uzak olmayı göze aldım. karşılığı bu oldu. bu yaptıklarını yüzüne vura vura kıra döke mi ayrılmalıyım, yoksa ona hiç bir şey söylemeden, benden asla haber alamamasını sağlayarak memleketime taşınıp onu merak içinde mi bırakmalıyım. öyle bişey olsun ki haaytı boyunca unutamasın istiyorum. ve tabi çok canım yanıyo. iyi ki varsınız. bu acı nasıl geçecek. hala aşık olduğum için kendimden nefet ediyorum.

Son düzenleme:
Biraz geç kalmışsınız sanki ayrılmakta..

evet şimdi lütfen bana yardımcı olun =(

İnan konunun hepsini okumadım yapmadığı kalmamış.
Ben olsam artık seni istemiyorum der çeker giderdim belirsizlik canını acıtır. Acaba başkası mı var diye kafayı yer :)

Yaşın kaç bu arada? Seni daha çok sevecek ve değer verecek birini mutlaka bulursun emin ol buna.
Sana değer vermeyen saygı göstermeyen bir insan için acı çekmeye değmez.
Bende yaşadım 18 yaşlarındayken.
Sonra cesaret edip ayrılınca karşıma daha iyisi çıktı..

Bence vurdulu kirdili ayrilma, o zaman piskopattan kurtulmusum verilmis sadakam varmis triplerine girebilir.
Sessizce git, ya da en fazla daha fazla yalanlarini kaldiramadigim icin gidiyorum, kendine iyi bak de.
Ayrildiktan sonra bence siz sadaka verin, ondan kurtuldugunuz icin.
Omur boyu mutsuz bir iliskiden pacayi yirtmis olursunuz.

27 =( belirsizlik dahamı kötü yapar onu yani açık açık söyleyip yüzüne vurmaktansa

öyle, mantığım zaten asla olamayacağımı söylüyor onun gibi biriyle, ama kalbim ... inanın onun aklı yok, kalbim çok acı çekiyo ve hala aşık kalabiliyo nefret ediyorum!

öyle, mantığım zaten asla olamayacağımı söylüyor onun gibi biriyle, ama kalbim ... inanın onun aklı yok, kalbim çok acı çekiyo ve hala aşık kalabiliyo nefret ediyorum!

Canim bir cogumuz ask acisi yasadi, ayrildi baristi, surum surum surundu,
Ama inanin iyi insanlar hala varlar. Suan hayatimda olan insan o kadar iyi birikiii,
o kotu gunleri iyiki yasamisim diyorum ama, cunku onun degeri suan gozumde bambaska.
9 aydir birlikteyiz bir kere bile kavga etmedik, hic beni incitecek soz soylemedi...
Rabbim sanada iyi birini nasip etsiin, O kor dugumu bir an once kes gitsin.

hiç bişey demeden taşınıp gitsem ve asla cevap vermesem ona nasıl olur? şuan o mesajları gördüm ya her yerim ateş gibi yanıyo. berbat bi duygu!

ya boynumdaki doğum günü kolyesi için kardeşine kullanmadığın kolyen var mı demiş, sonra ona aldırmış para verip!

hiç bişey demeden taşınıp gitsem ve asla cevap vermesem ona nasıl olur? şuan o mesajları gördüm ya her yerim ateş gibi yanıyo. berbat bi duygu!

deneyinde, cok fazla merak edip bir sure cok rahatsiz edecektir, neticede ona gore cantada kekliksiniz.
Bu durumda, beni rahatsiz etme, yaptiklarini kaldiramadigim icin yeni bir hayat kurmaya karar verdim diyebilirsiniz.

Bişeyler yazın lütfen, sizlerden alacağım değerli fikirlere tavsiyelere avutmalara desteğe o kadar ihtiyacım var ki Aldatılmak, sevgilinizin daha siz sevgiliyken başka kıza seni seviyorum mesajlarını bulmak, hele ki sizleyken sık sık bu kızdan ne kadar nefret ettiğinden bahsediyorsa, berbat bişey!

Öncelikle çok üzüldüm umarım en az zararla atlatırsınız bu durumu..
Anlattığınız arkadaşa ne yaparsanız yapın canını yakamazsınız çünkü onun kendisine bile değer vermediği saygı duymadığı ortada..Ayrılığınız can yakıcı olamayacağına göre akılda kalıcı olmalı
İletişiminiz devam ediyorsa konuşun. Ama karşısında sakın ağlamayın net ve sakin, kendinden emin bir imaj çizin.
Bildiklerinizi anlatın farkında olduğunuzu bilsin.. Bu konuşma sonunda eğer çirkinleştiğini hissederseniz usulca konuyu uzatmayıp bitirin..Erkekler yakalanmayı sevmez

Benim aklımda nedense ayrıldığımı bile söylemeden tek kelime dahi açıklama yapmadan bu şehirden taşınmak ve benden asla haber alamamasını sağlayıp onu meraktan öldürmek. Ya çok canım acıyo bana bunu nasıl yapar Ya doğumgünümde aldığı kolye için bile önce kız kardesine kullanmadığın kolyen var mı diye sormuş sonra da kıza para verip ona aldırtmış! Ben bunu hakedecek ne yaptım Ben onu bu kadar büyük bi sevgiyle severken bunu bana nasıl reva görür Bu kadar mı değersizim ben Bu kadar mı sevilmicek biriyim

Eğer gidersen gerçekten meraktan ölecek mi?
Sana bunları reva gören birisi senin yokluğundan korkar mı, endişe eder mi?
Sen tabiki bunları haktmedin tabiki onun umarsızlığı seni değersiz kılmaz..

Numaranı değiştir, tüm hesaplarını engelle. Eğer seni yormayacaksa ve kurulu düzeninin bozulması o kadar da önemli olmayacaksa evine git, ailenin yanına. Adını anma, güzel vakit geçir. 1 aya kalmadan oh be iyi ki yapmışım dersin.

Kalp hani aklımızdan bağımsız çalışıo ya, ona aşık olmak hala o kadar kötü ki Ona aşık olduğum için kendimden nefret ediyorum Keşke elle tutulan gözle görülebilen bişey olsaydı da kalbimi açıp içinden çekip alabilseydim bu aşkı Kendimi çok değersiz hissediyorum. Aldatılmak, bi başkasının bana tercih edilmiş olması " benim" sevgilim tarafından, ben onu bu kadar severken, rahatsız olmasın diye tüm yasaklarına uyarken, alttan alırken, gitti kendisini aldatan, or....pu diyip durduğu eski sevgilisine seni seviyorum yazdı haberim olmaz sanıp ve üstüne bana canım bana bildirim gelmemiş mesajını görmedim ondan cevap yazamadım iyi geceler porfiromonascııımmmmm diye mesaj atabiliyo! Midem bulanıyo. Ben bu insanla evlenip eşi olmak istedim Beb bu insana şiirler yazdım ben bu insan için türlü fedakarlıklar yaptım ama kötü diye adlandırdığı o kız daha değerli çıktı Özgüvenim yerlerde hissediyorum

Kızdan çıplak fotolar istemiş bu sabah! Kız da yollamış bi sürü iç çamaşırlı dekolteli! Çok kötüyüm elim ayağım titriyo!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…