Kızlar acil folik asit önerisi bunun acilimi olur demeyin oluyor :)

sedacamasal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2020
678
550
Selam kizlar. 2 3 ay sonraya tup bebek tedavisine baslamayi düşünüyoruz şimdiden vitamin takviyelerine başlamak istiyorum bugün ocean plus balık yağı aldim aynı zamanda folik asit d vitamini gibi vitaminler iceren bir takviye alayım diyorum ne önerirsiniz daha önce doktorum regenesis önermişti ama onun kokusu inanılmaz kötüydü icemedim hem balık yağını ayrıca aldığım için onu kullanmayacam. Şimdiden teşekkür ederim

bana da regenesis önermişti. sonra kendi doktorum pikassos önerdi. hamile kalana kadar pikassos kullandım. doktorum balık yapına gerek yok, haftada bir balık ye demisti. öyle yaptım

ben folidoce kullanıyorum doktorum onu önerdi

bana da regenesis önermişti. sonra kendi doktorum pikassos önerdi. hamile kalana kadar pikassos kullandım. doktorum balık yapına gerek yok, haftada bir balık ye demisti. öyle yaptım
Balık yağını aslında saçlarım cildim için falan da istiyorum eşimde sonbahar gelince her hafta balığa gider tutar getirir ama sanki yeterli gelmiyor gibi geliyo bana tabi doktorlar daha iyi bilir pikassos hiç duymamıştım bakicam hemen şimdi

Bende Pcos olduğum için doktorum inofolic combo hp önerdi . Folik asit ve inisitol var içinde . İnsülün direnci için bakalım bu ay kullanmaya başladım .
Bana da bi arkadaşım önermişti inofolic comboyu 2. Ayında hamile kalmış yumurtalıkları uyardığını vs anlatmıştı bende hemen alıp denedim ama ilk içtiğim gece kalp çarpıntısı soğuk terleme falan yaşadım korkup bıraktım ilaçtan mi yoksa psikolojikmiydi bilmiyorum

Tıptaki kontrol olduğum profesör ısrarla folidolce önermişti araştırın isterseniz

Çok geçmiş olsun bende öyle bir etki yapmadı çok şükür , her ikisi de olabilir aslında takviye edici gıda ama her bedene iyi gelip gelmediğini anlayamıyoruz maalesef

Ocean methyl folat kullanıyorum insan vücudu tarafından tamamı emilebilen for

İnşallah iyi gelir ben de uzun süre arastirdim öyle aldım umarım faydası olur iyi bir marka diğer folik asitlerde vücudun isleyemedigi şeyler varmış doktorlar da methyl folat formunu tavsiye ediyorlar

Folbiol içmeyin bir doktordan duymuştum sanırım ama nedenini bilmiyorum. Belki içeriğine bakıp başka bitanesiyle karşılaştırıp nedenini anlayabilirsiniz. Yine de aklımda kaldığı için söylemek istedim.

Dozu yüksek olduğu için öyle diyorlar ama, onu da doktor tavsiyesiyle kullananlar var benim gibi. zaten her ilaç için doktor tavsiye ederse kullanmak gerekiyor. Folik asit takviyesi bile olsa kafanıza göre kullanmayın. Doktor ne söylerse o. Aklınıza yatmayan bi yer olursa farklı doktorlara gidebilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…