Kizlaaar acil yardiminiza ve sizin düsüncelerinize ihtiyacim varrrr..

Allah eski sevgilinin de hayırlısını ve akıllısını versin artık bunu bile dedim yani. Hayatına kimi aldığına dikkat etmek gerek gerçekten. İnsan tırsıyor acaba biri böyle yırtık dondan fırlayıp rahatsız eder mi, hala beni seviyorsun sen kesin diye bir de böyle laftan anlamazsa seyreyle cümbüşü

arkadaşlar konu sahibinin açtığı konulara bakarsak, buraya cevap yazmamıza bile değmeyeceğini anlardık aslında
(adam 2012'de evleniyor)
2014': ailem sevdiğim adamı istemiyor.
2014' : acil akıl verin kızlar adlı sevdiğim adamla 4 yıldır ilişkim var ailem istemiyor vs
2014' : galiba kurtuldum ondan ( sevgilini bunu psikopata bağlamış, çok kıskanç, oje sürmesine izin vermez)
2014' benim yarim acemi birlik bilecik ( tekrar barışmışlar askere gidiyormuş)
2014' : evlilikten korkuyorum ( burda adamla sözlüler, askerden gelince evllik)
2015': bu konu.

arkadaşım ruh hastası mısın?
2012de adam evleniyor 2014de nasıl sizinle sözleniyor, siz nasıl asker yolu gözlüyorsunuz. kafayı mı yediniz

Bence IP sine de bakilsin baska hesaplari cikar belki.

bende bıkac sayfa once aynı seyı dedım
supersonık bana; konumun basında eskı konumla alakası yok dıye belırttım bı tarafından uydurma dedı
bıldıgın fake

hahaha ayyy bunaa sesliii güldüüüüüüüm karabasan

Suan kisiligini cozmus durumdayim.
Ne dersen de simdiye kadar sevgili bulamamis ve tr de kuzeninin dugununde on sene once biriyle tanisdigi kisiyi tanrilasdirmis bir kisi var suan karsimizda. Sevgi degil sendeki. Evde kaldim korkusu. Tipini hic merak etmiyorum. 136kg bir kuzenim var ayni senin gibi . Face den tum yazisdiklarina tekrar tekrar istek yollayip rahatsiz editor.olurda biri benle yeniden yazisir diye. Bu bir hastalik. Bence once git bir tedavi ol. Saplantindan kurtul. Evde kaldim dusuncesini cikar aklindan. Herif karisiyla mutlu.yapiskan bir pislik istemiyor etrafinda. Seni sevse cikar gelirdi yurtdisina zaten. Ben on sene once sevdigim Adam icin geldim. Sizde basarirdiniz ama sevgi yokmus ortada sekerim.
Ayrica kilolura bir lafim yok. Bende yuz kiloyum. Amacim ondaki evde kaldim korkusunu anlatmakdi. Sizdeki artik hangi sebebden dolayisiysa gidin tedavi olun. Haydi bakalim.

Çok sevseydin zaten ailene rest çeker kaçardın adama şuan o çocukta senin olurdu bu kadar kıskanmazdın..
Sen yediremiyor-sun kendine nasıl diyorsun onun olur..
Canım artık olan olmuş çocuk bile yapmışlar..
Senin kara kaşında gözünde aklı olsa zaten o kızla evlenmezdi..
Birde gülmüşsün ya yaptıklarını anlatırken Allah korusun senin gibisinden dedirttin yani..
Şimdi bir em-pati kur babana biri böyle yapsa yuvası yıkılsa çok mu hoş..
Yaptığın ego tatmini..
Yuva yıkanın yuvası da olmaz ayrıca..
He birde küfür etmiş ya seni demiş yaparım.. Valla yapar kalırsın öyle..
Seven adam sevdiğine küfür eder mi ya bir düşün :)
Yuva yıkan kadın olmak istemiyorsan, devam etme buna..

Son düzenleme:
Ask acisi ceken biri baskasiyla gidip evlenmezdi kabullenmek istemiyorsun yasak oldugu icin sana cazip glmeye baslamis . Bu cabalarini evlenmeden once gosterseymissin keske . Bir daha onu rahatsz et me sende hayatindan cikart faceden sil numarasini sil . Yaptigin gunah . Biri senin kocana yazsa boyle biraz empati kur . Seninle konusmasi ynlis hic kinusmamaliydi ama yine saygi duyup olumsuzda olsa bir cvp vermis sana . Sen de ona saygi duy ve yazma . Kwndini dusurme bnce

Seni çılgın hadi oradan .seni sevdiğini de nerden çıkardın ?nerden çıkardın? Bu söylediklerinin hepsi yalan. Oluru yok yani gerçekten sen dön bu yoldan .

kusma smileyı yok mu ?
ıyyy
ööğğğğğrrrgghh

ayyy kiyamam canimm yaaa senin sorunun benden betermiss bence sen Burda bana laf yetisdireceginee kocanin sorunuyla ilgilen yazikkk cözümler cagreler arayin senin durumun daha vahim daha cicim aylarinda tazecik gelin bunlarla ugrasmak zaten icden cöküntü sende kendi derdini böyle unutuyorsun galiba millete laf yetisdirerek anliyorumm kiyamammm...

uyenın baska uyelıklerıde acıklansında gorelım bız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…