Kizlaaar acil yardiminiza ve sizin düsüncelerinize ihtiyacim varrrr..

Asena , mesleği oryantal sanatını icra etmek olan Asena mı ? Onunla fotoğraf çektirmiş olması neden karısını düşünmemek olsun ?

Genel itibariyle biz oryantal dansı seven ve bu dansı icra edenleri seyretmeyi de seven bir milletiz. Karısı da gülüp geçmiş , muhtemelen fotoğrafı da inceleyip kocasına yakından nasıl gözüküyor tv deki gibi mi diye sormuştur.

yaaa siz su yorumlarinizla abartmayin isterseniz.. madem enpati yapamyiorsunuz ozmn yorumunuzda kendinize saklayin..
-.- acikladim nedenini sorumda belli yargilamayin yorumunuzu yaptiniz yeter...

Empati yaptık ve senin adına , kendini düşürdüğün durum adına utandık. Sonra adamla ve adamın karısıyla empati yaptık , sana daha da kızdık.

İşte bunlar hep empati.

bellıkı kendısı kıskanmıs
karısı kıskanmaz tabı nıkahlısı bıde oryantel yanı herkes bılıyor :)

sonuç? noldu şimdi burdaki herkes eşine sordu diyelim hepimizin eşi de tabiki seni ve çocuğumu bırakıp eski sevgilime dönerdim dedi bizde geldik sana söyledik
yani ???????????
hati bunata kızmayım, şu yazım yanlışları öldürtü beni yahu gitmiş (d)im değil gitmiş t im yazılır hata değil hatta yazılır yurtdışınta yaşıyosunta biraz daha tikkat et cümlelerine

adam evlenms bde cocugu var hadi evli oldgnu gecip yazdnz çocuk var arada yazmayı brakn kmse.kmseyle.zorla evlenmez cocukda bsey hissetmski evlenms.o kadr.kufur etms size dha yaziyorsunz helal olsun ne diyim. en basta hata sizde size dondgnde ayrlmssnz dha kurcalamanin anlami yok

üzgünüm ama sizin gibi ufku acik bi millet degil bu bahsettigim sahislar.. dar görüslü bi kisimdan bahsediyorsuz sizin gibi bayanli erkekli egelnce mekanlarinda kadeh tokusduruan bi millet degiliz.. onun icin sizin Kadar normal bi durum gibi karsilanmaz onlarin yasadigi yerde ve yetisdiriligi aile ortaminda..

hahahahahahhahahahah

Z zxshermine bu gece gel kadeh tokusturalım

Oyle bi millet degilsiniz muhafazakarsiniz madem evli adama yazmak konusmak var mi bahsettiginiz yetistiginiz cevrede?

Neden bu israr. Adam karisindan cocugundan ayrildi diyelim mutlu mu olacaksin. Simdi sahipli diye kiymetli geldi bence sana yalnız olsa yuzune bakmazdin. O kadar seviyordun cikip gelseydin meydani bos birakmasaydin o zaman.

kızlar konu sahıbının galıba kurtuldum ondan dıye bı konusu var
benı pıskolata baglayan sevgılım vardı 4 sene boyunca herseyıme karıstı oje surmeme bıle ızın vermezdı demıs
sonrada aılem sevdıgım adamı ıstemıyor demıs
sonrada esımın aılesıyle bırlıkte yasayabılırmıyım demıs
sonrada evlılıkten korkuyorum demıs
hepsı kendı konuları

maşallah sizin millet ne kadar mükemmel bir milletmiş. kadın erkek bir araya gelemiyorsunuz ama evli adamlarla fındık kırmayı biliyorsunuz. Bir de serbest oldugunuzu düşünmek istemiyorum.

Aklinda zorunmu var be senin?
Amacin ne senin?
Su yaptiklarina bak. Bide o emoticonlar.
NE GULUYON?? NEYE GULUYON? GULUNECEK NE VAR NE??
Sinir ettn beni sabah sabah.

Sen nasil bi kadinsin be.
Rezil.
Ben de o gülücüklere sinir oldum. Çok iyi bir şey yapmış gibi şirin şirin anlatmaya çalışmış bide. Aman Allahım ne büyük aşk dememizi bekledi herhalde.
Konu sahibi adam seni çok çok sevseydi o başta bahsettiğin engelleri aşar seninle olurdu. Demekki sevmiyor,unutmuş,kendine yeni bir sayfa açmış. Bekarken senin için kılını kıpırdatmayan adam gül gibi karsını,çocuğunu bırakıp sana mı koşacak. Çok bekleme canım. İkile adamın hayatından.

Kusura bakmayın ama isterseniz de bakın nasıl bu kadar rahat rahat yazıyorsunuz evli barklı adamlara hiç mi allah korkusu, gurur, utanma yok sizde????

Adam defalarca yazma demiş karımı cocugumu seviyorum deyip üstüne de bir güzel küfür etmiş... Resmen adama yapışmışsın! Senin gibi insanlar yüzünden yuva yıkılıyor haberin var mı???

Biraz agır olacak ama olursa olsun ban yersem de yiyeyim...

Sizin ar damarınız çatlamış.....

Yaptığınız çok yanlış biliyorum demişsiniz ama devam ediyorsunuz amacınızıda anlamadım açıkcası boşansa siz mi evleneceksiniz eşini düşünün duysa çok üzülür yıpranır bir aileyi yıkarsınız unutmamış olsa bile sadece eski birisiniz onun için

Şaka gibisin konu sahibi .bu kadar da polyannacılık olmaz ki istemiyor adam işte yazma diyor hala seviyor mu diosun yaw seviyor he he Allah kocalarımızı senin gibilerden korusun (amin)

Sen ne biçim bir kadınsın ya tanımadan tiksindim senden! Adam mutluyum diyor sana küfürler saçıyor yaptığına bak senin bir de hala soruyorsun seviyo demi diye! Çirkinleşme o aileyi de rahat bırak!
Düşman başına senin gibi SEVEN!

Sizin gibi karaktersiz kadinlar yuzunden evliliklerin cogu bitiyor iste...
Seni senin dedigin gibi cok ama cok sevseydi asla baska biriyle birak evleneyi konusmazdi bile...

Ki birde cocugu varmis...
Bence siz ruh hastasi birisiniz acil tedavi olmaniz sart...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…