Kizlaaar acil yardiminiza ve sizin düsüncelerinize ihtiyacim varrrr..

ayyy kiyamam canimm yaaa senin sorunun benden betermiss bence sen Burda bana laf yetisdireceginee kocanin sorunuyla ilgilen yazikkk :KK70: :KK70: cözümler cagreler arayin senin durumun daha vahim daha cicim aylarinda tazecik gelin bunlarla ugrasmak zaten icden cöküntü sende kendi derdini böyle unutuyorsun galiba millete laf yetisdirerek anliyorumm :KK70: :KK70: kiyamammm... :KK70:
aha benım kocama sardı sımdıde :KK70:

Pardonda adam şikayet etse savciliga verse yeri yani. Erkekler yapsa neyse derimde bi kizin boyle yapmasi tuhafima gitti. Lutfen yuvasını yikmayin hemcinsinizin. Galiba derdiniz ikisindende intikam almak.Ama yazik gunah bebege :KK20:

sabirsizlikla beklyiorummmm :KK70: uydurukdan konu ac millete sun sonra otur izlee :KK70: :KK70: insana durduk yere eglenceee. :KK70:
değil mi ya nasıl aşırı zevkli anlatamam :KK70: ben çayı çekirdeği alayım da banlanışını seyredelim ama mapus bu ara iyiymiş klima falan taktırmışlar yani:KK14:

Ben de o gülücüklere sinir oldum. Çok iyi bir şey yapmış gibi şirin şirin anlatmaya çalışmış bide. Aman Allahım ne büyük aşk dememizi bekledi herhalde.
Konu sahibi adam seni çok çok sevseydi o başta bahsettiğin engelleri aşar seninle olurdu. Demekki sevmiyor,unutmuş,kendine yeni bir sayfa açmış. Bekarken senin için kılını kıpırdatmayan adam gül gibi karsını,çocuğunu bırakıp sana mı koşacak. Çok bekleme canım. İkile adamın hayatından. :KK20:

Ayrica demeden edemiycem.
Konu sahibine ne kdar kil olduysam adamida o kadr tebrik ettim.
Karimi cocuklarimi seviyorum diyor.

Tabi numarasini neden verdi tam olarak amaci neydi onuda cozemedim.

Herneyse, konu sahibi tekrar soyluyorum.
Rezilsin! Siritma pismis kelle gibi. Hic sempatik felan degilsin.Defol git.

işte karşınızda kötü kadın, filmin yardımcı karakteri...adam sana küfür dahi ediyor hala beni seviyor diyorsun:KK70:nasıl bir insansın ki bir yavrucağın babasına bunları yapıyorsun adamada helal olsun öyle şeyler yazdığı için aielnimi seviyorsun nasıl bir soru tabi onları sevecek

üzgünüm ama sizin gibi ufku acik bi millet degil bu bahsettigim sahislar.. dar görüslü bi kisimdan bahsediyorsuz sizin gibi bayanli erkekli egelnce mekanlarinda kadeh tokusduruan bi millet degiliz.. onun icin sizin Kadar normal bi durum gibi karsilanmaz onlarin yasadigi yerde ve yetisdiriligi aile ortaminda.. :KK66:

Dansözle fotoğraf çektirmek kabul edilemiyor çevrenizde ancak evli , çocuklu eski sevgiliyi internet ve telefon aracılıyla taciz etmek kabul edilebilir mi ? İlginçmiş.

evli olmasi buna engelmi sizce nice evlilikler var okumadiysaniz severek ayrildik diyorum olayi detayli anlattim bana karsi davranisinida anlattim sizin bukadar anlattigimdan bitek bunumu cikardiniz pess..

madem esini seviyor direk engeller bukadar laf kalabaligina girmez haksizmiyim?
sana davranışı çok aşağılayıcı numarasını verdi başedemeyeceğini anlamış yazık

konu , konu sahıbı, karakterı sonuna kadar sahte arkadaslar

Off adam çok aşık. Aşkından engelleyememis numaranizi daha ne olsun ?
Dalga mi geciyorsunuz ? Belki eşi görür diye engelleyemiyor ? Whatsapptan engellenenlere bakilabiliyormu bilmiyorum ama muhtemelen öyle. Adamın sizi sevdiği filan yok sadece eşiyle arasını bozmayin diye yumuşak davranmis. Bal gibi farkindasiniz gercegin. Adam eşini seviyor.

bisey yasamadigim icin abartmayin isterseniz.. !!!!!!!!!

Abartmakmi? Abartan biziz evet.
Kizim varya.
Senin sacini basini yolasim geldi.
Gelmis burda halaaa ve halaaaaa yorumlara gulucuklerle kahkahalarla cevap vermezmi!.
ALLAH neye laiksen onu versin sana.

bellıkı kendısı kıskanmıs
karısı kıskanmaz tabı nıkahlısı bıde oryantel yanı herkes bılıyor :)

Bunun nikahla da ilgisi yok. Kadın adama güveniyor , çünkü konu sahibesi kendini vazgeçilmez sansa da aşk evliliği yaparak evlenmiş bir çift var ortada.

Kadın geçmişin gölgesi kalmadığını biliyor ve eşine güveniyor , konu sahibesi de bunu hazmedemiyor.

Senin suanki durumunda ben eski halimi goruyorum. Tabiki eski halim derken evli bir insan degildi ortada ondan kaynakli belli belirsiz bir birliktelik vardi. Bende aynen bunu yapmasi ne anlama gelir soyle demesi ne anlama gelir diye diye kendimi yedim bitirdim ve solugu psikologta aldim. Bence bu israrin gereksiz,karsina baska bir kisi cikmis olsaydi eminim bu adam umrunda bile olmazdi artik,yaptigin yanlis adamin hareketlerinden bir anlam cikarmaya calismaktanda vazgecmelisin yoksa bu sekilde kafayi yersin.birak adam mutlu olsun sende onune bak.

Engeli kaldrms demişsinde belki adamın eşi engelenenler kişiler e bakar söyle mez mi bu kim niye engelemis sin diye kendi kendinize gelin güvey olmayın arti adam evli ve çocuğu var yazma da demiş siz hala neyin derdindesiniz geçmiş adı üstü ne geçmiş yani sizinle konuş sada öylesine konuşur sizi sevdiği için değil yani zaten eşimi çocuğumu seviyorum demiş.. bence uzak durun yazık günah yani.. yuva yikanlardan olmayın.

X