Kizlaaar acil yardiminiza ve sizin düsüncelerinize ihtiyacim varrrr..

"benim 2007 de kuzenimin dugununde tanisdigim bi oglan vardi kiz kardesi benim kuzenimle evlendi o yildan sonra biz 4 sene konusduk ilk askimdi.."

Adamın kardeşi konu sahibesinin kuzeniyle evli. Adam o yüzden olay çıksın istememişte olabilir.

En azından N nscckts nin sorunu çözülebilir bir sorun. Ya sizin ki ?

Of ya bu da fake miş. Nereye elimi atsam fake cikiyor. Ugursuz muyum neyim
Sabahtan beridir iflahimiz kesildi bu nedir ya biri gelir grup seks temasi altinda felsefe yapar oteki gelir sahte konu acar
Var bisi bugun
13.cuma neyin de degil ama kimin tavuguna kist dediysek artik

Kusra bakmada hic mi gurur yok sende bir kere adam yazma dedigi zaman gururuna dokunmali icine dokunmali hadi onuda gectim beni niye engellemiyor niye engellemiyorr o kadarr kasiniyorsunki zaten engellese numarasi war facesinide biliyorsun baska bir sekilde gene ulasacaksin ayrica neden engelleyip esinin gormesini saglayip esiyle arasi bozulsun ki biraz kadin ol biraz gururlu ol ve ailesi evladi olan bir adamdan uzak dur o adam bosanip sana geri gelse sen mutlu mu olacaksin sanki yuva yikanin yuvasi mi olur... yasanan gecmiste yasanmis gitmis seninki saplanti hastalik tedavi ol

ben uzuldum ya
nasıl bı kısılık kendını bu duruma dusurur bundan keyıf alır dusunsenıze nasıl bı zavallılık
bıde evladım oldu dıye sevınen aılesı var valla..
cok acıdım.
keske tedavı olsa kendını kurtarsa
yazık valla ...
benım evde kedım var mamuk
o bıle uzuldu
[photo="medium"]1235490[/photo]
[photo="medium"]1235490[/photo] su mamugun ıyıkı bu halını yakalamısın her duruma uygun yahu
net

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…