Kizlaaar acil yardiminiza ve sizin düsüncelerinize ihtiyacim varrrr..

eee yaniii nedemek istiyorsun okumadiysan yazimin basini gecmisdeki acidgim konuyma alakasi yok demsidim bi tarafinizdan uydurmayin bi baglantisi yok

eee yaniii nedemek istiyorsun
hanı bana ayıracak vaktın yoktu ?
faceden tehtıtler edıyor 4 senede bıktım galıba kurtuldum dıye konu acan sız
aılem sevdıgım adamı ıstemıyor dıyen sız
evlenmıs cocugu var acaba benı sevıyormudur dıyende sız
ben destek alın tedavı olun dıyorum abartıyorsun dıyorsunuz
allahım esırgesın ne dıyım
bırsey demek haddımıze mı dusmus
sırıtıp durma artık ayrıca

madem seviyor engellemek varken niye daha tüm kapilar acik? gercekden istemese engelli niye kaldirsin? cok basit facedende egnelleye Bilir whatsappdanda silebilir hic yazmaya tenezül etmemesi gerekirdi esini gercekden sevse..
Telefon sapigi gibi dadanmissin adama manyak misin nesin?
Eline ne gececek evli cocuklu adaml iliski mi kuracaksin?derdin ne?

Yıl 2012 'de adam evlenmiş çoçuk sahibi olmuş.Bulunmaz Hint kumaşımısın'da seni unutmasın.
Evlilik uzaktan sevgili olmaya benzemez.bence uzak dur ve sende artık kendi yolunu çiz.giden zaman bak hep senden gidiyor. Mantıklı ol.

sizi sevmiyor. bu açık ve net kendiinizi kandırmayın. geçen 4 yılın hatırlıgına yazmış,niyetinizi öğrenmiş sonra yazma demiş.
ki sizi sevse bile ne farkeder 2.kadın mı olacaksınız?
adam gel sevgilim ol dese tamam diyecek kadar alçalacak gibisin.

Yaptiginizin yanlis oldugunu bile bile nasil yaparsiniz bu bir bide su sorum var size o esin yerine koyun kendinizi siz evli olaaniz sizin esinize boyle eskilerden birisi yapissa ne hissederdiniz yahu bak adam yuvami yikacan beni bisar karim duyarsa diyo sen daha hala bnme kibar konustu istemese engellerdini pesindesin yaa bizim insanlarimizin empati kabiliyeti neden buladar zayif yaa zaaninda gosterseydin sevgini cnm cok gec ortada bi cocuk var nasil bir bayansiniz siz anne olmadanda insanlarin icinde annelige dair duygular olur birazcik kadina acimiyosan cocuga aci kendinde bi pisikiyatriste bas vur cnm kusura bakma seni tatmin edicek seyle yazamadim Allahim yarabbim yaaa

Evet sayın seyirciler bu konuda bir insan kendini en fazla ne kadar küçük düşürebilir temasını işliyoruz.

Ve konuğumuza soruyoruz yuva yıkan kadın olmaya çalışmak nasıl bir duygu?

Manyak mısın arkadaşım sen, adam evli, çocuğu var, huzurlu belli ki. Seni de çoktan unutmuş gitmiş. Ne diye aranıyorsun, rahatsız ediyorsun insanları?

uzatigim konu isde tamda burasi bana sil diyor kendi silmyior sebeb? istemese zaten elli kere yazma demek yerine hic muhatap olmadan silerdi.. yapmiyor isdee.. sorun orda
Istese napıcaksın eşini çocuğunu bıraksa, gel gidelim dese gideceksin herhalde. kendi kendini kandırma, boş yere umuda kapılma bence. Ne olursa olsun yuva yıkanın yuvası olmaz. Eşini, çocuğunu bıraksa bile siz yeniden bir araya gelseniz bile mutlu olamazsınız. Ne kendine ne de karşı tarafa eziyet et

Niye rahatsız ediyorsun o insanları? Sana mesaj atan rahatsız eden mi olmuşta tutturmuşsun unuttu mu acaba beni diye? Ben utandım senin yerine. Adam sana yazma, s.. seni de bilmem neyi de diyor sen hala günaydın diyorsun. Bu nasıl bir durum anlamadım ya. Küfür ediyor sana yazma diye daha neyi soruyorsun. Eşi görüp olay çıkarsın, ailen felan duysun da merakı gör sen o yazdığın mesajlar ortaya çıksın anlarsın insanına başına neyden ne geldiğini.

Bu adam karısına deli gibi aşık, çocuğunu da çok seviyor. Seni engelleyecek kadar kaale bile almıyor. Karısıyla 3 yıldır aynı yatakta, onunla sevişiyor onu öpüyor. Her sabah çocuğuna günaydın babacım diyor, eşini dudağından öpüyor. Evlendiğinden beri aklına bile gelmemişsin. Eşini o kadar seviyor ki onu kaybetmekten korkuyor canım. BU ADAM KARISINA AŞIK.

Üstteki paragrafı günde 3 kez tok karnına oku canım. İnşallah faydalı olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…