Kizlaaar acil yardiminiza ve sizin düsüncelerinize ihtiyacim varrrr..

sizin dedighiniz Kadar sadik olan biri karsiini zor durumda birakacak yari Ciplak asenayla Boy Boy resim cekipde cumle aleme yaymaz karisini düsünse evli barlki Adam.. Köy gibi biyerde... ben yuva yikmak icin bi adim atmadim.. abartmayin lütfen yorumlarinizda.. öyle biri olsam evlilik arefesinde yapardim kötülükleri..

Asena , mesleği oryantal sanatını icra etmek olan Asena mı ? Onunla fotoğraf çektirmiş olması neden karısını düşünmemek olsun ?

Genel itibariyle biz oryantal dansı seven ve bu dansı icra edenleri seyretmeyi de seven bir milletiz. Karısı da gülüp geçmiş , muhtemelen fotoğrafı da inceleyip kocasına yakından nasıl gözüküyor tv deki gibi mi diye sormuştur.

yaaa siz su yorumlarinizla abartmayin isterseniz.. madem enpati yapamyiorsunuz ozmn yorumunuzda kendinize saklayin..
-.- acikladim nedenini sorumda belli yargilamayin yorumunuzu yaptiniz yeter...

Empati yaptık ve senin adına , kendini düşürdüğün durum adına utandık. Sonra adamla ve adamın karısıyla empati yaptık , sana daha da kızdık.

İşte bunlar hep empati.

Asena , mesleği oryantal sanatını icra etmek olan Asena mı ? Onunla fotoğraf çektirmiş olması neden karısını düşünmemek olsun ?

Genel itibariyle biz oryantal dansı seven ve bu dansı icra edenleri seyretmeyi de seven bir milletiz. Karısı da gülüp geçmiş , muhtemelen fotoğrafı da inceleyip kocasına yakından nasıl gözüküyor tv deki gibi mi diye sormuştur.
bellıkı kendısı kıskanmıs
karısı kıskanmaz tabı nıkahlısı bıde oryantel yanı herkes bılıyor :)

sonuç? noldu şimdi burdaki herkes eşine sordu diyelim hepimizin eşi de tabiki seni ve çocuğumu bırakıp eski sevgilime dönerdim dedi bizde geldik sana söyledik
yani ???????????
hati bunata kızmayım, şu yazım yanlışları öldürtü beni yahu gitmiş (d)im değil gitmiş t im yazılır hata değil hatta yazılır yurtdışınta yaşıyosunta biraz daha tikkat et cümlelerine :KK66:

adam evlenms bde cocugu var hadi evli oldgnu gecip yazdnz çocuk var arada yazmayı brakn kmse.kmseyle.zorla evlenmez cocukda bsey hissetmski evlenms.o kadr.kufur etms size dha yaziyorsunz helal olsun ne diyim. en basta hata sizde size dondgnde ayrlmssnz dha kurcalamanin anlami yok

üzgünüm ama sizin gibi ufku acik bi millet degil bu bahsettigim sahislar.. dar görüslü bi kisimdan bahsediyorsuz sizin gibi bayanli erkekli egelnce mekanlarinda kadeh tokusduruan bi millet degiliz.. onun icin sizin Kadar normal bi durum gibi karsilanmaz onlarin yasadigi yerde ve yetisdiriligi aile ortaminda.. :KK66:

üzgünüm ama sizin gibi ufku acik bi millet degil bu bahsettigim sahislar.. dar görüslü bi kisimdan bahsediyorsuz sizin gibi bayanli erkekli egelnce mekanlarinda kadeh tokusduruan bi millet degiliz.. onun icin sizin Kadar normal bi durum gibi karsilanmaz onlarin yasadigi yerde ve yetisdiriligi aile ortaminda.. :KK66:

hahahahahahhahahahah
:KK70: :KK70: :KK70:
Z zxshermine bu gece gel kadeh tokusturalım

Oyle bi millet degilsiniz muhafazakarsiniz madem evli adama yazmak konusmak var mi bahsettiginiz yetistiginiz cevrede?

Neden bu israr. Adam karisindan cocugundan ayrildi diyelim mutlu mu olacaksin. Simdi sahipli diye kiymetli geldi bence sana yalnız olsa yuzune bakmazdin. O kadar seviyordun cikip gelseydin meydani bos birakmasaydin o zaman.

kızlar konu sahıbının galıba kurtuldum ondan dıye bı konusu var
benı pıskolata baglayan sevgılım vardı 4 sene boyunca herseyıme karıstı oje surmeme bıle ızın vermezdı demıs
sonrada aılem sevdıgım adamı ıstemıyor demıs
sonrada esımın aılesıyle bırlıkte yasayabılırmıyım demıs
sonrada evlılıkten korkuyorum demıs :KK70:
hepsı kendı konuları :KK70:

maşallah sizin millet ne kadar mükemmel bir milletmiş. kadın erkek bir araya gelemiyorsunuz ama evli adamlarla fındık kırmayı biliyorsunuz. Bir de serbest oldugunuzu düşünmek istemiyorum.

Aklinda zorunmu var be senin?
Amacin ne senin?
Su yaptiklarina bak. Bide o emoticonlar.
NE GULUYON?? NEYE GULUYON? GULUNECEK NE VAR NE??
Sinir ettn beni sabah sabah.

Sen nasil bi kadinsin be.
Rezil.
Ben de o gülücüklere sinir oldum. Çok iyi bir şey yapmış gibi şirin şirin anlatmaya çalışmış bide. Aman Allahım ne büyük aşk dememizi bekledi herhalde.
Konu sahibi adam seni çok çok sevseydi o başta bahsettiğin engelleri aşar seninle olurdu. Demekki sevmiyor,unutmuş,kendine yeni bir sayfa açmış. Bekarken senin için kılını kıpırdatmayan adam gül gibi karsını,çocuğunu bırakıp sana mı koşacak. Çok bekleme canım. İkile adamın hayatından. :KK20:

Günaydin kizlaaar... bu gece sabahi zor ettim.. dün size naptimi anlatmadan önce lütfen yanlis yapmissin fln demeyin Burda dogrumu yaptim yanlismi onu tartismak istemiyorum cünkü Dogru bi davranis olmadigini aslinda biliyorum ama napim duygularima yenik düsdüm.. ama kötü bi niyetle yazmadim sadece icimdeki sorulara cevap bulmak icindi.. simdi ise aklim cok karisik.. sizden ricam konuya gecmeden önce bi kisaca yasanmisligi anlatip sonra dunki yaptigim olaya gecicem sizden Samimi aciklayici bi yorum bekliyorum sadece yargilayip kesdirip atmayin lütfen.. ha bi ricam daha olucak esinizede sormanizi istiyorum benim yaptigim gibi ona yapilsaydi o tamda bu sekilde tepki verseydi ne anlama gelirdi.. biz kizlar daha degisik dusunyuoruz benimse bi erkek düsünceyede ihtiyacim var.. kafamda deliiii sorular...

simdi bu anlatacagim olay gecmisde acdigim konuyla uzakdan yakindan alakasi yok.. bilginize kizlaar.. benim 2007 de kuzenimin dugununde tanisdigim bi oglan vardi kiz kardesi benim kuzenimle evlendi o yildan sonra biz 4 sene konusduk ilk askimdi.. niyetler ciddiydi tabi ama ben yurtdisindaydim o türkiyede anneme söyledigimde o ben seni yolamam dedi onunkilerde evin tek oglu oldugu icin biz seni oraya göndermeyiz o kizda Burda yapamaz oglum deyip onun aklina girdiler bisekilde biz kac sefer bu yüzden ayrildik ama dayanamayip her seferinde tekrardan birlesdik bu 4 sene böyle devam etti en sonunda ben ayrilik karari almisdim bakdim olmicak gibiydi.. ama cok seviyorduk birbirimizi onun deyimiyle oda beni cok seviyordu hata sen Burda olsan seni asla birakmazdim ama ellim kolum bagli seni mutsuz etmek istemiyorum diyordu ozamanlar köyde kaliyordu o bi meslegi yokdu bunuda cok sorun ediyordu.. bu yüzden baban seni okumusa verir mutlu olursun deyip dururdu.. neticede biz severek ayrildik.. aradan Zaman gecdi bakdim bana netden msj atmis tekrardan konusduk telde sonra bi kizdan bahsetti bana biriyle tanisdigini söyledi kiz cok iyi ama benim aklim hala sende yapamiyorum diyordu bu sene gelin isteticem seni diyordu bende madem beni seviyorsun ayril ozmn o kizdan dedigimde kizada yazik aslinda cok iyi biri ama ben yakinlik duyamiyorum diyordu anneside kiza anlatmis beni oglumun sevdigi biri vardi Yurt disinda kiz cok istediler ama Kismet degilmis gibilerinden yani kzin benden haberi var hata ozamanlar kiz diyormus ben sana yakinlasmaya calisdikca sen duvar öruyorsun sanki hala o var aramizda gibi hissediyorum diyormus o ise yok öyle bisey deyip yalanlamis ama gercekde aklinda ben varmisim.. bunlari ozamanlar Bana telde söylemisdi.. Ben ona o sene gelemicez dedim biz birlesmeden geri ayrildik ama beni cok istiyordu ki bukadar israr etmisdi baska bi kizla tanismis olmasina ragmen bana ulasmisdi o kizida teyzeleri bulmus komuslariymis öyle önerilmis görücü usulu misali.. Bi kac ay sonra ögrendimki o isinamadim dedigi kizla evlenicekmis icime bisi oturdu cok aglamisdim ozamanlar ben cok seviyordum onunda sevdigini biliyordum nasil olurduda bi baskasiyla evlenirdi simdi.. neyse 2012 de evlendiler tabi ben onu hala unutamadim hep aklimda unut demeklede olmuyor cunku biz kötü ayrilmadik imkansizliklardan mecburi severek ayrilmisdik.. oda mecburi elindekiyle evlendi sevdigi bendim beni istemisdi olmicanida biliyordu cunki.. gel gelelim simdi bu gunee..

hergün zaten canimi acita acita sayfasina bakiyorum esiyle bisi paylasmismi mutlumu gibilerinden.. hala söküp atamadim icimden gecmiyor bitürlü.. kizlaaar kizmayin bana belki benim yaptigima tepkiniz cok sert olabilir belki aranizda bana hak verende olur.. ama lütfen yardim edin kafam karisik .. ben dün gece dayanamadim ona istek yoladim facebookdan icimden bi yandan yazsin bana diye geciriyordum bi yandanda yazsa nolucak ki diyordum ama beni hala sevip sevmedigini aklinda olup olmadiginida bilmek istiyordum nedeni buydu istek yolamamin benim aklimda cok sorular kaldi cunku benim unutamadigim gibi oda hala bana dair bisiler hissediyormu diye bilmek istiyordum.. :KK43:(( kizlaar kizmayin napim duygularim agir basdi yaptigim nekadar yanlis olsada yaptim bi kere.. istegi yoladim geri cekdim tabi bi ileti gidiyorya ona bende sadece adimi görsün istedim istegi Kabul etsin diye yolamamisdim zaten.. anina ondan bisi gelmedi ama bakdim bi kac Saat sonra mesaj atmis bana istek yolama lütfen esim görebilir diye.. bende cevap olarak Beyaz gülüne (bana hep Beyaz gülüm diye hitap ederdi) yazmaya tenezül edecek Kadar degerliyim demekki hala senin icin diye cevap yazdim karsiliginda cep nr sini Verdi whatsappdan yaz dedi.. nr sini kaydettim biz yazismaya basladik facebookdan yazma esim görür lütfen dedi ondanmi burdan yazmam icin nr ni verdin dedigimde ise evet ama lütfen yazma diye tekrarlardi esim duyarsa bosar beni valla fln dedi.. neyi merak ediyorum biliyormusun dedin bana ozamanlar esinle ilgili söylediklerin yalanmiydi dedim ne söyledim ki dedi yukarda ki yazdiklarimi hatirlattim öyle bisi demedim dedi yuvami yikican nolur yazma yalvaririm dedi.. sonra ben esini bukadar sevsen cümle aleme asenayla sarmas dolas cekildigin resmi herekese acik facede paylasmazdin dedim.. gülücük yoladi yaptik isde dedi demekki hakliyim dedim.. konuyu degisdirdi.. sert konusmadi hep rica edercesine yazma dedi.. ben israr ettim tabi yazmaya devam ettim.. sonra icinde bana karsi zerre Kadar bisi kalmadimi dedim kalmadi esimi cocugumu seviyorum mutluyum dedi.. eminmisin dedim yine bisi gelmedi konuyu saptirip yazma seninde yolun acik olsun yazma lütfen dedi nr mi verdigime pisman etirme dedi verdigine pisman olmasin konu ben olunca dedim tsk ederim dedi yuvani yikmak istesem simdiye cokdan yikardim biliyorsun dedim kötü biri olmadigimi evet biliyorum dedi simdi engelicem seni faceden de yazma dedi 4 yilin hatri varsa dedi.. nr mi sil.. beni unut dedi bende sen becerememissinki benden bekliyorsun dedim yazislarindan belli hala kiyamiyorsun bana dedim. tmm yazma engeliyorum dedi bakdim 2 dk bi engellemis whatsappden geri kaldirmis engelli.. :)

gercekden sevmese yazismak istemese aklindan kalbinden gercekden silmis olsa bukadar uzatip yazarmiydi kizlar sizce?? bide engelli geri kaldirdi acik kapi birakir gibi.. kesdirip atmadi sadece yazma deyip Durdu.. engelli kaldirdiginda geri aman sen silme nr yi dedim bakdim benden silmemi istiyor ama bu engelli gerikaldirmis buarada dedim biz yazisirken esin kimle yazisiyorsun 1 saatir demiyormu dedim.. bak sinirlarini zorlama kapat konuyu dedi senden nefret eidyorum küfür ettirme dedi.. eminmisin bunun nefret olduguna dedim cevap vermedi soruma .. etme zaten dedim ben hic kötü söz isitmedim senden dedim..sinirli tarafimi biliyorsun demi dedi yooo hic karsilasmadim biz hic kavga etmezdikki senle dedim esin taniyordur o tarafini dedim ice delirdi.. s.kerim yazma diye bi küfür etti yazma agzini bozma gece gece dedim agzimida s.kerim senide dedi.. son kez söyluyorum yazma dedi.. tmm madem sinirleniyorsun sende söyleme dedim.. dün gece yazisma böyle kapandi..

Sabah dayanamadim mesj attim Günaydin dün gece yüzümdeki tebessüme neden oldun iyiki varsin dedim :KK70: cevap sadece yazma ydi..

kizlaaar engellemiyor bende sinirlarimi zorluyorum farkindayim Dogru bisi degil yaptigim ama napim sanki hala seviyor ama itiraf edemiyor esine karsi ispat olmasin diyemi aceba yoksa niye bukadar uzatsinki facedende whatsappdanda engelleye bilirdi? haksizmiyim.. siz ne dusunuyorsunuz.. erkek olarak fikirede düsnceyede ihtiyacim var hem siz firkinizi Hemde esinize bu durumu sorarmisiniz bi erkek böyle teprki verse ne anlama gelirmis.. gercekden dedigi gibi esini seviyorda beni unutmusmu yoksa laf olsun diyemi diyor.. kafam cok karisik.. acillll yardimmmm..

Kusura bakmayın ama isterseniz de bakın nasıl bu kadar rahat rahat yazıyorsunuz evli barklı adamlara hiç mi allah korkusu, gurur, utanma yok sizde????

Adam defalarca yazma demiş karımı cocugumu seviyorum deyip üstüne de bir güzel küfür etmiş... Resmen adama yapışmışsın! Senin gibi insanlar yüzünden yuva yıkılıyor haberin var mı???

Biraz agır olacak ama olursa olsun ban yersem de yiyeyim...

Sizin ar damarınız çatlamış.....

Yaptığınız çok yanlış biliyorum demişsiniz ama devam ediyorsunuz amacınızıda anlamadım açıkcası boşansa siz mi evleneceksiniz eşini düşünün duysa çok üzülür yıpranır bir aileyi yıkarsınız unutmamış olsa bile sadece eski birisiniz onun için

Şaka gibisin konu sahibi .bu kadar da polyannacılık olmaz ki istemiyor adam işte yazma diyor hala seviyor mu diosun yaw seviyor he he Allah kocalarımızı senin gibilerden korusun (amin)

Sen ne biçim bir kadınsın ya tanımadan tiksindim senden! Adam mutluyum diyor sana küfürler saçıyor yaptığına bak senin bir de hala soruyorsun seviyo demi diye! Çirkinleşme o aileyi de rahat bırak!
Düşman başına senin gibi SEVEN!

Sizin gibi karaktersiz kadinlar yuzunden evliliklerin cogu bitiyor iste...
Seni senin dedigin gibi cok ama cok sevseydi asla baska biriyle birak evleneyi konusmazdi bile...

Ki birde cocugu varmis...
Bence siz ruh hastasi birisiniz acil tedavi olmaniz sart...

X