Kızımızın ismine herkes tepki veriyor

Vallahi güzel yada çirkin farketmez kime göre güzel kime göre çirkin kişiden kişiye değişir.

Benim kızımın adı arya bizde turistlik bir bölgede yaşıyoruz bizim insanimizın bir kesimi beğenirken diğer kesim aryaaa sevdanı dağlara yazarım aryaaa ben varyaaaa şeklinde yüzümüze yüzümüze maytap geçer bir halde türkü çığırırken (ki şarkının doğrusu bu değil neden bircok kisiye bunu hatirlatiyor bilmiyorm ) yabancılar isee vaovv ne güzel bir isim game of thrones arya stark var biliyormusunuz o sebeplemi koydunuz falan diyor

Işin özü keyfinize bakın, sevdiğinizi koyun.bahane bulmak isteyen her turlu bulur nasil olsa.

Eva neva diye bir karakter varya gerçekmiş bende Sofia koysam bari

çocuğunuz hayatı boyunca herkese açıklama yapmak zorunda kalacak. yorucu.

ailem bana maria koysaydı direkt dava eder adımı değiştirir yada sürekli başlarının etini yerdim galiba neden koydunuz diye

çok içinizde kalacaksa göbek adı olarak koyun ama hayatında da yer alsın bu isim ara ara kullanın. 18 yaşına gelince isterse kendisi alsın bu ismi. ayrıca sanki bütün isimler türkçeymiş gibi yabancı özentiliği diyip durmayın.

Eee Türkçeyi katlediyorsak doğru bir iş mi yapıyoruz… Bu bizim ayıbımız zaten

Son yıllarda öyle saçma kelimeler isim oldu ki maria gayet normal kaldı. Yalnız çocuğun çevresinde ilk duyanlar mutlaka ailede yabancı uyruklu biri mi var diye sorup yadırgayacaktır. Yerinizde olsam tercih etmem

Neva ismine herkes çok takılmış ama sanat müziğinde bir makam olur kendisi ayrıca kısa a ile söylenmez uzundur yani nevâ şeklindedir. Şuraya ekleyeyim, im rahat etsin videodaki söyleniş de direk yanlış zaten o yüzden kulak tırmalıyor.

Benim eşim koyu katolik. O bile Maria ismini bu devirde saçma buluyor. Arkadaşi oğluna Samuel ismini koydu diye dalga geciyoruz. Bebeğin lakabi yahudiler krali kaldi.

Yakinda José, Luca, mattias diye tüm türkiyede türk ismi kalmayacak

Tüm ispanyolca, Portekizce ve italyanca konuşulan ülkelerde Maria diye geciyor.
Orijinali Maria. Mary veya Marie (almanca) dil variyasyonu
İngilizce diye yazılınca söylemiştim aslında, İngilizcede Mary diye geçiyor Maria diye de geçiyor mu diye

İngilizce diye yazılınca söylemiştim aslında, İngilizcede Mary diye geçiyor Maria diye de geçiyor mu diye

Ben anlamadim ozaman
İngilizce konuşulan ülkelerde Maria kullanılıyor.
Hem Mary hem Maria
Her ikiside kullanılıyor ama Maria daha nadir

Maria bence tam bir özenti gibi geldi.
Ama siz koyduysaniz kime ne.
Yanliz cocukda düsünülse iyi olur bir ömur bir aciklama yapmak zirunda kalacak.
Ceza gibi resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…