kızımın sol ayagındakı bas parmagın yanındakı parmaklar bıtısık gıbı

heves..ela

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2008
87
0
arkadaslarrr..benımde kızım 43 gunluk..sol ayagındakı bas parmagın yanındakı kucuk ıkı parmak bıtısık gıbı tam olarak degıl ama yarıya kadar bıtısık..boyle pronlemı olan varsa yardım etsın lutfennn..endıslenıyorum cokk.yarın ortopedıye goturucezz cok merka edıyorum duramıyorumm hıcc:uhm:

Canım bu durum cok önemli birşey değil endişhe etme,benim bir çok tanıdığım vardı 2ve3 cü parmakları bitişik hemde yetişkin bunlar,endişhe edilecek bir durum olmuyor genelde,istersen küçük bir operasyon ile ayırıyorlar ama gerekli olmayada bilir,doktor daha detaylı bilgi verecektir,
Allah uzun sağlıklı bir ömür nasip etsin,

saolun arkadaslarr...allah sııznde bebıslerınıze uuzn omurler versın..yarın doktorla konusucam bakalım ne dıcek ..elımde degıl ıstee arkadaslarrr...cok uzuluyorummm.

canım üzülme üzülecek bişey yok allah bebeğine sağlık versin başka dertler olmasın canım. bence çok dert etme canım muhakkak bir çözümü vardır

yarın gıdıcez ıste ılkyas cımm ınsallah cozulmıcek bısey degıldırr.allahıma cok sukur cok saglıklı bır kızım var ama yle bır duygukıı sankı parmaklarının oyle olmasından ben sorumluyum gıbı hıssedıyorumm..annelık ıste

selam gıttık canım el ayak cerrahıydı gıttıgımız dr..onmelı bısey degılmıs cok bıtıısk degıl zaten..buyudukce fark edılmeyebılır dedı sımdı hıcbısey yapmıcaz takıp edıcez dedı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…