Kizima hakaret

Size katiliyorum ama tek tarafli bir yere kadar gitti.artik 30 yasina gelmistim maddi manevi verecek bisiyim kalmamisti.tum birikimim onun evine esyasina gitti evlendim geri odemeyecegini zamaninda onunda bana cok profiterol tasidigini calistigi parayi eve harcadigini soyledi oysaki bakici parasi vermedi kira vermedi ama kendisi kizima balmak icin maasimin yarisini istedi.duzelecek bisiymi bu sizce .daha lisedeyken kirmizi ayakkabi aldi diye annem bana kadini gunlerce aglatti halbuki babamdan gelen nafaka ile almisti annem mevzu uzun isterseniz daha anlatayim yinede duzelir diyorsaniz guzel kalbinize hayran olurum

Yani tabi içeriği bilmiyorum ama kardes yaa bu ötesi var mı?o küçük kuzularınızı emanet edebileceğiniz en yakın kalp.bence geçmişe sünger çekin oturup konuşun.yani benim için kardeşlerim bir tarafa dünya bir tarafa siz yine ilk adımı atin çocuklarınız için onlar en yakin akrabalarından kopuk yaşamasınlar

Iste benim yuzumden kiziminda teyzesiyle igrenc bir anisi olustu ...yasadiginiz olay kadar hatta dahada korkunc
Ama bunun için seni suçlamayacaktır kızın,sevdiği bir kişinin,güvenilir olmadığını öğrendi.Bunda senin suçun yok.Ablanı ne kadar tanısanda,bu kadarını beklemezdin demekki.Beklesen elbette göndermezdin.Ben teyzemle,anlattığımdan daha kötü bir olay yaşamadım.Diğer teyzem kadar olmasa da,iyi sayılacak bir ilişkimiz var.Fakat insanların bazen ne kadar bencil olabildiğini öğrendim...

Haklisiniz ama dogru bir yol olmali cunku annem nasil gorecek goturmezsem herseyi dusunuyorum cok zor
Götür ve bırakma ama artık bence .bu olay olmasa idi çocuğun teyzesi ile yatmasında bence bir sıkıntı olmazdı fakat artık ben olsam bırakmazdım .net ...

Bu kadarini kim beklerki denizim.aklim almiyor kizim cok sevdigi bikac kisiden biri olan kadin tarafindan nelere maruz kalmis bugun bana kes sesini dedi durup dururken kaba bir kiz gibi davranma dedim.hayir sana soylemedim teyzem bana dun boyle bagirmisti dedi.kimbilir daha neler cikacak .ama hepsini anlatamiyormu acaba bilemedim ki

Arkadaslarim hepinize minnettarim destek olan olmayan fikrini soyleyen yardimci olan okuyup gecen hepiniz iyiki varsiniz.en azindan sakinlesebildim ne yapacagima az cok karar verdim.sadece esime soyleme konusu acikta kaldi o konuda kararsiz kaldim

Ben sizi cok iyi anladım, kimi kardeş gerçekten dışardan tanıdığım biri gibi davranabiliyor.Babamın da böyle bir ablası var yani düşünün ki ben "Hala" diyemiyorum kendisine.Yıllarca sömürdü babamı kendi ailesi için ama iş başa düşünce inanılmaz ufak birşey de istense kenara çekildi yapamadı.Ailesine karşı hep iyi kendi gözükmek icin babamı ve bizi kötülemiş, biz sonradan öğreniyoruz ve daha birçok şey.O yüzden siz mantığınız ve geçmişten öğrendiklerinizle en doğru kararı verebilirsiniz.Ben şahsen kendi evladımı tek başına bir daha orada bırakmam gözüm arkada kalır.

Çocuğunuza insanlar ona zarar verdiğinde değil teyze babasını bile silebileceğini öğretin. Çocuğunuz hem fiziksel hem sözlü şiddete maruz kalmış üstune anneden sır saklanmasi istenmiş çocuğunuz size anlatmasaydi bunu firsat bilip ilerde neler olacağını düşünmek istemiyorum. Bu çocuk ilerde eşinden şiddet gördüğünde bunu da mı normal görsün? Ve size tavsiyem çocuğunuzun kimsede yatılı kalmasına izin vermeyin.

İşte budur.

Evet yasayan daha iyi empati yapabiliyor.elbette asla tek basina birakmayacagim ne kadar israr edilsede cocuklarim basimin altinda olsun

Arkadaslarim hepinize minnettarim destek olan olmayan fikrini soyleyen yardimci olan okuyup gecen hepiniz iyiki varsiniz.en azindan sakinlesebildim ne yapacagima az cok karar verdim.sadece esime soyleme konusu acikta kaldi o konuda kararsiz kaldim
Söyleme..ne olura oolsun iyi yada kötü onlar senin ailen.yeri gelir eşin başına kalkar hatta en ufak kavganızda daha ablası ile bile anlaşamıyo diye acımasızca yargılayabilir bile.eşini ablana karşı kinlendirme

Birde dusununki bunlara sebep olan canak tutan benim.ruhumdaki dalgalanmayi aciyi pismanligi tahmin edersiniz sanirim cunku benim kizim icin buradaki tum kadinlarin uzuldugunu hissediyorum yanlis bir karar verdim yaptirimi cok agir oldu.birde kizimi dusunun ben sadece dinledim o ise yasadi

Kendi sorunlarimi anlatmiyorum ama iste cocukla ilgili olunca ya cocuk agzindan kacirirsa yada anlatirsa diye o zaman daha cok tepki verir esim yilda 1 kez sinirlenen biri ama buyuk patlar.ve banada soyledigi sey cocukla ilgili ikinci kizim dogdugunda cok zorluk cektim bak dedi yardimci tutalim istersen neden dedim cok gerginsin ikisi seni yoracak sorun degil dedim o zaman sunu bil ki cocuga vurdugunu duymayayim gormeyeyim bir anlik sinirle yaptim vs. Dinlemem dava acarim biter dedi.cok dovmus ailesi o nedenle siddete karsi her anlamda.cocugumuz dogmadan yemin etmisti asla vurmayacagina bu nedenle korkuyorum

Baby,benimde birkaç kardeşim var.Kardeş sevgisini,desteğini,beraber gülüp ağlamayı dibine kadar yaşamış bir insanım.
Ama bu benim savunmasız çocuğumu,eğer varsa insafsızlıklarına terkedeceğim anlamına gelmiyor.Kaldı ki konu sahibinin kızından önce de, kardeşiyle sağlıklı bir ilişkisi yokmuş.
Babam fedakar bir babaydı.Gece üstümüzü örttüğünü,anneme yemek yapmaya yardım ettiğini,bir karıncayı incitmediğini bilirim.
Ama bunlar,dünyada bazı gaddar eşler,babalar olduğu gerçeğini değiştirir mi?
Önemli olan kan bağı olsaydı,daha dün akşam bir baba,kızlarını ve eşini bıçaklayarak öldürmezdi...

Söyleme bence ... aile içindeki şeyler aile içinde kalmalı diye düşünüyorum ben herşey kocaya söylenmemeli .sonra kardeşler bir şekilde iyi kötü uyum sağlıyorlar ama erkek kin tuttuğunda herşey daha karmaşık bir hal alıyor

Cocuklari emanet etmeyin. Annenizle konusun. Torunu kalmak isteyince, ananesi bahane bulsun ben musait degilim baska zaman falan diye. Mesafe koy yani her cagrildiginda gitme, bahane uret. Psikolojisi sorunlu olan insanlarin arasinda birakma cocugunu.

Diger ablamla daha kotuler ben idare ettigim icin boyle surdu iliskimiz bu son oldu .o evdeyken goturmeyecegim annemde disarida gorsun

O kadin evdeyken goturmeyecegim.annem cok istiyorsa parkta gorsun ne yapayim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…