Kizima hakaret

Asla dilemez.vucudunu inceledim iz yoktu darp raporualmayi dusundum ama bende
fark etmez ki. arayın kızınızla konuştuğunuzu birdaha yanına yaklaştırmayacağınızı ve savcılığa suç duyurusunda bulunmaya gittiğinizi söyleyin. 3,5 atacaktır...

Asla birakmam fakat kadin hatasini kabul edecek ozur dileyecek yada telafi edecek biri degil tepki gordugunde aglama krizine girebilen ve onu suclayan kisi linc edilene kadar sakir sakir aglayan biri

Her kelimende haklisin sucluyum biliyorum bir anda tamam dedim iste.yoksa istermiyim gozumden sakinirim ben kizlarimi.pismanim uzgunum kirginim ofkeliyim

Tesekkur ederim umarim sizde tadarsiniz anneligi dilediginiz zaman.sakince yaklasip ikna ettim biraz zor anlatti tehdit ettigi icin nasil cozulecek bilmiyorum cocuk travma yasiyor

bence ablanızla konuşmalısınız.

çocuğunuza size anlatmamasını sağlatması ne kadar kötü bir yaklaşım. ya ileride başka bir yabancı ona zarar verir de çocuğunuz size anlatmak istemezse?

bu yüzden kızmakta sonuna kadar haklısınız ve ablanıza kendi de dediği gibi kızınızla görüşmesini yasaklamalısınız. demek ki yanlış yaptığının farkındaymış.

sanki size gösteremediği nefreti çocuğunuza göstermiş gibi. gücü ona yetmiş. bu çoook tehlikeli bir kafa yapısı.

Banada gosyeriyor yeterince aslinda ama doymuyor demekki esim ogrenirse asla gondermez cocugu soylemelimiyim bilmiyorim onuda

Bizim evde o hep haklidir 37 yildir bu boyle.gerek aglayarak gerek bagirarak boyle olur pislik cunku annemi kullanir oglunu kullanir ajitasyon yapar buni basarir

e sende onun olduğu eve çocuğunu yollama o zaman.

fark etmez ki. arayın kızınızla konuştuğunuzu birdaha yanına yaklaştırmayacağınızı ve savcılığa suç duyurusunda bulunmaya gittiğinizi söyleyin. 3,5 atacaktır...
Gercekten yapavilirmiyim bunu acaba darp raporuolmadan

Merhaba manap kendini suçlamayı birak..Bu olanlar senin suçun değil sen iyi niyetle anneannesine gönderdin bunu herkes yapar.her ne olursa olsun biri annen biride gecinemesende ablan yani..Atsan atılmaz.eger bu yaptığı hareketle kaldıysa bukadarsa şükret bence.ben inan daha kötü şeyler bekliyordum.ben o ablanizin ne yaparsanız yapın hatasını anlamayacagini ve daha kötü başının agriyacagini düşünüyorum.Ablaniz gerçekten kişilik bozukluğu olan birine benziyor Allah yardımcınız olsun.inanin ne desem bilemiyorum.yalniz sizi etkilemek istemem ama anneniz filanda ağlamış çocukta çok etkilenmisya bu olay çocuğun anlattığından daha fazla olabilirmi? Bu kafama takildi

Olabilir lilla cim olabilir dunden beri icimi kemiren bu afedersin poposunu yikarken ozel bolgelerini bile kontrol ettim caktirmadan kizima sonra birden ne kadar guvenmedigimi anladim ve bu kadar guvenmedigim bir ortamda o istese bile nasil biraktim diye yiyorum kendimi perisanim bitkinim yikildim resmen.tehdit etmis cunku anlatirsan getirmez diye kizim artik konusmak istemiyor bu konuyu fazlasi varsa bile ogrenemeyecegim o belli.nasil yaptim neden biraktim.icim aciyor kotuyum asamiyorum olmuyor kendimi affedemiyorum

5 yasinda cocuk onlari cok seviyor bu nedenle aramizda sir yoksa annene soylersen bir daha getirmez demis.hataliyim evet ama gece kalmadan aldim dun 3 saat kaldi sadece
Bırakmayın bir daha. Siz oradayken görüşsünler.
Arkanızdan hırpalıyorsa çocuğu,göremesin. Hayvan nedir yani? Birde utanmadan çocuğa annene söyleme seni göndermez diyor.

5 yasinda cocuk onlari cok seviyor bu nedenle aramizda sir yoksa annene soylersen bir daha getirmez demis.hataliyim evet ama gece kalmadan aldim dun 3 saat kaldi sadece
Bırakmayın bir daha. Siz oradayken görüşsünler.
Arkanızdan hırpalıyorsa çocuğu,göremesin. Hayvan nedir yani? Birde utanmadan çocuğa annene söyleme seni göndermez diyor.

sevmediğiniz güvenmediğiniz şiddet eğilimi olan insanlarla çocuğunuzu hiç görüştürmeyin bence.
ne fayda sağlayacak kızınıza? bir de kız çocukları konusunda daha hassas olun lütfen, neler duyuyoruz, yanınızda yatırın kimseyle yatırmayın. teyze dayı amca vs. en çok zarar bu insanlardan geliyor ve çocuklar anlamıyor bile.

Çocuğun psikolojisini etkileyen durumlar bence araya mesafe koy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…