Kizima hakaret

YANİ böyle seyler duymak cok üzücü çocugumuzu bile kardesimzden koruyacaksak kime güvenecegiz
Hickimseye guvenim kalmadi malesef aslinda cocuklarimi asla yanimdan ayirmam asla.ama guvendim mutlu olsun istedim annemde israr edince tamam dedim zaten olay 3 saat icinde oldu gece kalmadi yani

Iste asil korkum bu.soylersen soyle olur boyle olur diye cocugumu baskilamasi dediginiz gibi ya baska bisiy olsa ve yapan kisi soyleme yoksa anneni oldururum dese yaziklar olsun bu kadina ne diyeyim
Bak canım,önce çocuğunla konuşsan,büyüklerin her yaptığının doğru olmayabileceğini,bazen yanlış yapabileceğini anlatsan mesela.
Ve,teyzen başka bir şeylere kızmış,o anda sen oradasın sana yansıtmış,ama yanlış yaptı tarzında.Ablanla da ayrıca konuşursun.Çünki büyükler yanlış yapmaz,sen öyle anlamışsındır yaklaşımı da hiç doğru değil.Ben sırf bu yüzden,gözümün içine bakarak istediğini söyleyen kayınvalidemi,hayır ya öyle demek istememiştir,kocaman insan neden öyle davransın diyerek mazur gördüm.Ta ki bıçak kemiğe dayanana kadar.İnsanların büyükte olsa kötü olabileceğini yavaş yavaş öğret bence...

Nasıl sakin kalabildin ? Ben olsam çoktan ortalığı ayağa kaldırmıştm.. bir daha tek başına bırakmam ben olsam... Biz ses yükseltmeye bile kıyamadiginiz yavrularımıza kimse ne laf diyebilir ne de çocuğumuzu başka odaya ağlıyor diye götürebilir... Yazık yazık teyze anne yarısıdır

ablanızı sevmemekte haklıymışsınız demek ki.

bence kötü kalpli bir insan ablanız bir daha çocuğunuzu asssla yalnız bırakmayın onla

Hickimseye guvenim kalmadi malesef aslinda cocuklarimi asla yanimdan ayirmam asla.ama guvendim mutlu olsun istedim annemde israr edince tamam dedim zaten olay 3 saat icinde oldu gece kalmadi yani
Ablanın kendi evi yok mu,ailenle mi kalıyor?

Dayanamiyorumki cilek ama cocugum bana guvendi oyle anlatti ona yansitmadan cozmem lazim

ablanızı sevmemekte haklıymışsınız demek ki.

bence kötü kalpli bir insan ablanız bir daha çocuğunuzu asssla yalnız bırakmayın onla
Asla birakmam asla bu sadece size yansiyan kismi birde bana yaptiklarini bilseniz sil reddet dersiniz

Bidaha oraya asla birakmayin, gidin ziyarete sonrada dogru eve..
Terbiyesiz kadin, cocuk kadar akli yok.

Dayanamiyorumki cilek ama cocugum bana guvendi oyle anlatti ona yansitmadan cozmem lazim
Tabiki yansıtma ablacım ama benim bile zoruma gitti... Sen çocuğunu gözünden sakin ama birisi gelsin hem hayvan desin hem de ağlıyor diye başka odaya sürüklesn olacak iş değil gerçekten.. şahsen benim kız kardeşim yapsa böyle bişeyi çok fena kavga çıkarırım.... Ben onu dokuz ay karnımda taşıyım doğururken dünya acı çekeyim sabahlara kadar başında duraym... Sırf mutlu olsun diye hep iyi davranym ama birisi gelsin benim çocuğuma böyle davransın? Yüzerm onun derisini

Asla birakmam asla bu sadece size yansiyan kismi birde bana yaptiklarini bilseniz sil reddet dersiniz

tahmin ederim ben de benzer bir ablayla yaşıyorum. ben bekar ve çocuksuzum ama annenizle ablanızdan ayrı bir iletişiminiz olsun. ben çareyi onda buldum. yani ablanızı yok sayın. annenizin yanında iyi davranın üzülmesin anneniz geri kalan zamanlarda sallamayın bile

Senin aklindan gecenler benimde gecti ama hem cocuklara bu gerginligimi yansitmamak hemde ramazan gunu annemi aglatmamak hem esim e soyleyip soylememek arasinda cok perisanim

Zaten o beniypk sayiyor.ne hosgeldin nede nasilsin demez esimle kavga ettiysem iyi davranir ama aksi halde teror estirir

Annem yanlarinda degilmis kizim oyle soyledi bugun aradi annem cocugun bana bisiy anlatip anlatmadigini sordu demekki konusmuslar evde.anlatmadi ne oldu ki dedim yooo oyle sordum neden agladiki acaba dedi

Asla bunuyapmaz.ne ozurdiler nede hatasini kabul eder ruh hastasi

Tesekkur ederim umarim sizde tadarsiniz anneligi dilediginiz zaman.sakince yaklasip ikna ettim biraz zor anlatti tehdit ettigi icin nasil cozulecek bilmiyorum cocuk travma yasiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…