Kızım için 2.üniversite ve 33 yaşındaki ablanızdan gençlere ..

Çok teşekkür ederim

Harikasınız

Sizin gibi azimli mücadeleci hayata sımsıkı sarılan kadınlar hep var olsun daha çok olsun

gözlerim doldu.... Allah başarılarınızı daim etsin, evinizden huzur eksik olmasın...

Okurken gözlerim doldu hayatım boyunca unutmayacağım bir hikaye bana da umut oldu

Vallahi konunuzu okurken çok etkilendim ve özellikle tebrik etmek istedim Hemcinslerimin buradaki konulardan ve hayatlardan farklı şeyler yaptıklarını görmek beni gururlandırdı. Sizin evladınız için yaptığınız buradaki tüm bilinçsiz annelere örnek olmalı, harikasınız

Cook etkilendim. Allah size esinizi ve kızınıza sağlıkli ve çok mutluluklarla dolu bir yaşam nasip etsin

Bu msjı cok geç gördüm ve şuan şoktayım gerçekten demekki zeki bir ınsansınız ben çalışıyorum olmuyor nedense matematik hiç yapamıyorum şuan evliyim 23 yaşındaym hayran kaldım azminize rabbim inşallah banada hayalimdeki sınıf öğretmenliğini nasip eder ama ben üniversite kazansm bile eşim göndermez açıktan bende ilahiyat okuyorum

İnşallah yaparsınız siz de. Ama eşim göndermez demeyin ben kayıt oluyorum uğraştım kazandım deyin ona. Sorumluluklarınızı yeniden düzenlersiniz. 5 yıl kızımın tüm programı ile ben ilgilendim son 3 yıldır da yüzde 80 eşim takip ediyor. İzin almıyoruz birbirimizden ama programları düzenledik. Bunun dışında ayrı ayrı sosyal hayatımız da var. Eşiniz sınırınız değil desteğiniz olsun inşallah

Hayatıma sil baştan başlamayı kafaya takmışken ama hayalperest olduğumu düşünürken gördüm konunuzu. Beni gerçekten motive ettiniz, teşekkürler ve tebrikler :)

Hayranlıkla okudum yazınızı böyle güçlü, cesur, azimli kadınlara bayılıyorum. Allah hayatınızın her anında yardımcınız olsun güzel meleginizide kocaman öpüyorum
Mezun olmuşsunuz çok tebrik ederim. Şuan ne yapıyorsunuz? Matematik mi özel eğitim mi
Bende sizin yasınızdayım,tam kpss çalışmalıyım, kazanmalıyım neden olmasın ? Ama ben sozelciyim, matematik yapamiyorum ama yapmalıyım diye düşünürken yazinizi gördüm. Iyi ki gördüm. Insan isteyince hayatta herşeyi başarıyor. Sevgili Hocam, değerleri fikirlerinizi önerilerinizi paylaşırsaniz çok sevinirim kucak dolusu sevgiler

Kocaman bir maşallah diyorum size Yeni doğan bebişiniz de sağlıkla, huzurla büyüsün inşallah. KK’de saçma sapan konular yerine bu konu gündemde kalsın da okuyan feyz alsın.

Öncelikle güzel mesajlarınız için teşekkürler. Ben şu an pandemi dönemi içinde çocuklara odaklanmayı tercih ettim. Kızımın okulu ve rehabilitasyon programı aksadı sürekli aç kapa durumları nedeniyle. Geçen sene kredimiz ve borçlarımız bittiği için eşimin şu an tek çalışması bize yetiyor. Ama tekrar işe dönersem matematiğe devam ederim. Özel eğitim de çalışırsam kendi çocuğum gibi ilgilenmek isterim yavrularla ama bu çok çifti enerji demek. Ben mental olarak kızımı ancak destekleyebiliyorum. Ama tekrar sınava girecek arkadaşlara özel eğitim tavsiye ederim çok ciddi açık var hem devlet hem özel sektörde. Bu sene KPSS 66 puan ile aldı. Hem kazanırken hem atama durumunda çok matematik netine ihtiyaç yok. Her seviyede ilk 8 konu (problemlere kadar) bakın, şıklar arasından sağlama yöntemi ile bile gitseniz 5-10 doğru yaparsınız. Yapamayanlar Türkçe ye ağırlık versin en yüksek puan orada. Kolaylıklar dilerim

Blymanor'un konusunda yorumunuzu görüp geldim. Konuyu hortlatmak istedim, hatta keşke hep üstte kalsa,herkes okusa. Tek kelimeyle harikasınız . Düşünme biçiminiz, uygulamanız, hayatın size sunduklarina bakış açınız,azminiz...
Hayran kaldim

Çok teşekkür ederim gerçekten birilerine faydası olsun diye açtım konuyu. 5 senedir hala geç kaldım diyen kadınların gözü korkup kimseye bağlı olmasın diye cevap yazıyorum herkese. Bugün yarına göre daha avantajlı herkes.

Azminiz, yaptıklarınız, başarılarınız takdire şsyan Allah gücünüzü kuvvetinizi arttırsın inşallah.yazınızı yeni gördüm okurmusunuz bilmem ana tebrik etmek istedim sadece

Azminiz, yaptıklarınız, başarılarınız takdire şsyan Allah gücünüzü kuvvetinizi arttırsın inşallah.yazınızı yeni gördüm okurmusunuz bilmem ana tebrik etmek istedim sadece
Çok teşekkür ederim. O kadar gencecik kızlar geç mi kaldım diye soruyor ki umut olmak istedim.

Çok teşekkür ederim. O kadar gencecik kızlar geç mi kaldım diye soruyor ki umut olmak istedim.
Şu yazdıklarınızı okuyunca ne kadar boş zaman geçirdiğime, ne kadar aptal insanları kafamı taktığıma, onlar için geçen zamanıma yandım. Aklı başında hayatının iplerini ellerine almak isteyen büyük küçük herkese umut olabileceğinizden hiç şüpheniz olmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…