Kız Kardeşimle Kavgamız

Gsggssgsgsggsg işte gel de bu kadına laf anlat. Milyonlarca yıldır her canlının yaptığı gibi çiftleştin ve üredin diye benim niye senin çocuğuna analık yapma vazifem olsun. Çok istesem kendim doğururum. Şu an hamilesin ya tek duan kesin tutar 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 öyle kutsalsın şu an 🙏🏻🙏🏻 git ötede doğur rica ederim
🤣🤣🤣🤣🤣

Evet kedi besleyen hanım biraz daha anlayışlı olabilir fakat sizin de böyle insanlara hakaret etmeniz ne kadar doğru
Hakediyor 🥲 apartmanda kimse istemiyor onun hakkı yok evinde beslesin evine almıyor pisletiyormuş

Gsggssgsgsggsg işte gel de bu kadına laf anlat. Milyonlarca yıldır her canlının yaptığı gibi çiftleştin ve üredin diye benim niye senin çocuğuna analık yapma vazifem olsun. Çok istesem kendim doğururum. Şu an hamilesin ya tek duan kesin tutar 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 öyle kutsalsın şu an 🙏🏻🙏🏻 git ötede doğur rica ederim
Benim çocuğuma analık yap demedim öyle bişey istesem son tercihim bile olmazsın ???😂😂
Lafı nerenizle okuyorsunuz gerçekten siz doğurmayın zaten bi kedi sahiplenin size çocuk çok ağır gelir bu kalple annelik yapamazsınız gibi yazdıklarım ağır geldiyse gidin hemen kedinizle dertleşin 😂

Benim çocuğuma analık yap demedim öyle bişey istesem son tercihim bile olmazsın ???😂😂
Lafı nerenizle okuyorsunuz gerçekten siz doğurmayın zaten bi kedi sahiplenin size çocuk çok ağır gelir bu kalple annelik yapamazsınız gibi yazdıklarım ağır geldiyse gidin hemen kedinizle dertleşin 😂
Aynennnnnnn

İnsanların kalbini nereden biliyorsunuz da bu şekilde konuşuyorsunuz.

İnsanların kalbini nereden biliyorsunuz da bu
Sizi onayladı diye avukatı oldunuz heralde 😂
Bi uçurum olsa kedim çocuğum ve sizin çocuğunuz olsa sizin çocuğunuzu atarım dedi kalbini çok net gördüm siz içinizi ferah tutun kesinlikle ve kesinlikle bir çocukla kedi kıyaslanamaz düşmanımın çocuğu olsa uçurumdan atmayı ironi de olsa düşünmem ve söylemem 🤷🏻‍♀️

Bi uçurum olsa kedim çocuğum ve sizin çocuğunuz olsa sizin çocuğunuzu atarım dedi kalbini çok net gördüm siz içinizi ferah tutun kesinlikle ve kesinlikle bir çocukla kedi kıyaslanamaz düşmanımın çocuğu olsa uçurumdan atmayı ironi de olsa düşünmem ve söylemem 🤷🏻‍♀️
Bir kere kimsenin beni onaylaması gibi bir kaygım yok çok şükür. Hanımefendi sizin alaycı tavrınıza hitaben böyle bir ironi yaptı

Geçen bi konu da anlaşamadık ondan bütün kedilere kinliyim 😂 hanımefendi ne gibi bi derdim alıp verememe durumum olabilir bana göre kesinlikle insan hayatı herşeyden önce gelir
Neye istinaden söylediniz bunu dilsiz savunmasız diye mi bu düşünceniz

Uçurumdan atma evet biraz ağır olmuş ama teşbih olarak düşünüyorum onu. Ama dünyadaki tanımadığım milyararca çocuğu nasıl evdeki kedimden fazla sevebilirim ki? İmkansız yani olamaz öyle bir şey🤷

Ev sizin kedi sizin size böyle bir dayatma yapamaz

Alerji olduğunu bile bile getirmesi hem onun hemde sizin sorumsuzluğunuz abla gelme ben gelirim diyebilirdiniz

Bildiğim kadarıyla kedi tüyüne alerjisi olanlar ilaç kullanıyormuş böyle durumlarda
asiri derecede kedi kopek alerjim var .tedabi yontemlerini deniyoruz ama alerji oyle gecmiyor .forumda herkes tedavi ettirsin yazmis keske olsa valla asiri derecede kopek seviyorum ama eve alsam tum gece uyumam bu yuzden alamiyorum
ikinizinde tavri yanlis bence cok sivri cikislariniz olmus karsilikli

asiri derecede kedi kopek alerjim var .tedabi yontemlerini deniyoruz ama alerji oyle gecmiyor .forumda herkes tedavi ettirsin yazmis keske olsa valla asiri derecede kopek seviyorum ama eve alsam tum gece uyumam bu yuzden alamiyorum
ikinizinde tavri yanlis bence cok sivri cikislariniz olmus karsilikli
Ama sürekli sahiplendir demesi beni delirtti resmen nefret ediyor kedimdem

X