Kız kardeşim nişanlı bir adamla beraber.. Nolur yardım edin.. Ne yapmalıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kardeşim sırıl sıklam aşık. Adam ne derse yapıyor gibi. oyle anlatmış günlükte. Nasıl bunun riskini alayım?
Siz olsanız alır mıydınız?

Kardeşiniz nişanlı olduğunu bildiği halde peşinden gidiyor, adam da nasıl olsa bile bile geldi rahatlığını yaşıyor, burada mağdur olan biri varsa o da adamın nişanlısı.
Ben olsam adamla konuşurdum, kim ne derse desin, kardeşinizin sizi şuan anlaması mümkün değil.

Eşime söyleyemem. İmajımız biter. Kardeşimi çok sever. Kimden yardım isteyebilirim..

Ya etmezse?
Ya görüşmeleri devam ederse?
Ben edeceğini sanmıyorum adam zaten demiş benim sorumluluklarım var yani diyorki şuan konuşalım da bunuda bil .Kardeşinizi gözlemleyin yine de farkettirmeden gidişata göre araya girmeniz gerekirse konuşursunuz belki sizede anlatir hem

Reactions: 000
Aynı durumda olsanız siz tepkisiz kalabilir miydiniz gerçekten? Onun özeli deyip yanlışına göz mü yumardınız?
Teşekkür ederim.
Gerçekten kendi kız kardeşiniz gibi yazmışsınız.
Sağ olun..

Günlüğünü okuduğunuzu söyleyerek başlayın konuşmaya. Size üzüldüm. Allah yardımcınız olsun. Umarım anlar hatasını.
Adama kaç kere ilanı aşk yapmış. Adam bunu ailemin sorumluluğu bende diye kandırıyor.
Bir de bana bir şey olursa karım çocuklarım sana emanet. Sen sahip çık demiş.
İyi ki adamı tanımıyorum.
Allah şahidim, tanısam yemin ederim çok fena laflar ederdim ona.

Aynı durumda olsanız siz tepkisiz kalabilir miydiniz gerçekten? Onun özeli deyip yanlışına göz mü yumardınız?
Kız kardeşim yok öyle bi durumla karşılaşmadım yaşamadan bilemem . Ama günlük bi insanın özelidir . Kız kardeşi sırılsıklam aşıkmış konuşsa ne değişecek vazgeç dedikçe daha kötü olur . Yaşayarak öğrenecek konu sahibinin etkisi olmaz daha da direnir .

Al karsina aynen endiselerini anlat kuzum sakince once onu dinle senden.cekinmemesini soyle biri uyarmazsa korktugun basina gelebilir ,bagirip.cagirmadan anlat

Kardeşiniz aşık ne deseniz kar etmez

Adam da çok şerefsiz ve rezil bir insan.

Yapılacak şey bence adamla konuşmak. Diceksiniz ki ya kardeşimle görüşmeyi tamamen keseceksin ya da istemem yan cebime koy yaptığını hem nişanlına hem ailene söylicem. Kızkardeşinize önce ben nişanlıyım git başımdan dicek net şekilde sonra da her yerden engelleyecek. Yoksa şerefsizliğini herkese duyururuz Diceksiniz.

Aslında en buyuk suçlu hem kardesınız hemde o insan denen yaratık.Yazık deılmı nisanlısına?Çok ciddi konuşma yap.Hatta delil bile bul .Korkur.Hemen sıcagı sıcagına arama.Delıller bul.

işte bence insta dan kendine yaz, kardeşin şu adamla beraber nişanlı utanmıyor mu, elimde fotoğrafları var elaleme rezil edicem falan diye korkut gözunu.
kardeşine hesap sor bana böyle mesaj geldi diye.
ben olsam allah korusun öyle yapardım, elin malının kardeşimin hayatını mahvetmesine seyirci kalamazdım, bireysel irade,özgurluk falan, tamam var da, ama kardeş ya, mahvolsun mu durduk yere?

Adam iğrenç biri tamam da kizkardesinizin niyet de çok temiz değil. Adam zorla musallat olmus gibi davraniyorsunuz.
Kardesiniz kaç yasinda?

Bende böyle düşünüyorum.

O kadına da yazık. Benim kardeşim bunu nasıl yaptı..
Aklım almıyor, adam ben ailemin ikinci babasıyım sorumluluklarım var. sen bana uygun değilsin diyor ama her gece arıyor beraber yemeklere gidiyorlar. kafayı yiyeceğim. Kalbim onu seçti ondan bir beklentim yok yazmış kardeşim.

Bence şahane bir plan
Konu sahibesi kardeşinin önüne kendini ağlayarak atacak bunlar doğruysa hakkımı helal etmem anneme babama iner dicek 2 göz 2 çeşme ağlayacak. Hayatını mahvedersen ben de yaşayamam dicek. Kızkardeş duygusal bir insan ablanın ağlamasına kayıtsız kalamaz bence

ben de öyle duşunuyorum, hiç olmazsa duygusallık olmasa dahi en azından kendini çeker gozu korkar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…