Kız kardeşim eşime yaklaşıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sezon finali...

Eğer anlattıkların doğruysa allah yardımcın olsun.

En büyük hatan bunu eşine demen olmuş.
Bazı şeyler dile getirilince o ortam yaratılıyor. Belki de eşinin aklında olmayan şeyi sen kendin eşinin aklına sokmuşsun, sen öyle dediğin için kardeşinin hareketlerini o da öyle yorumlayacak ve belki de etkilenecek, hiç bahsetmemeliydin.

Ne yapacaksın bilemem ama bence yapmaman gereken bir diğer şey de onları bu kadar yakınken zoraki olarak uzaklaştırmak. Çünkü birbirleri için yasaklanır, zorla uzaklaşırlarsa birbirleriniz özlerler, bu da yakınlaşmalarına sebep olabilir, çünkü yasak olan herzaman insana tatlı gelir malesef.

Ben olsam şu şekilde devam ederdim, öncelikle eşime hayatımla ilgili herhangi birşeyle ilgili kesinlikle olumsuzluk yansıtmazdım, benden dolayı canı sıkılıp kardeşimle neşelenmemesi için. Her sabah öperek uyandırın kahvaltısını hazırlayın ama aşırı üstüne düşüp de bunaltmayın, birlikte kesinlikle neşeli şeyler yapın, lunaparka gidin, patenle kaymaya gidin, komedi filmi izleyin vs ve kardeşinize laf vermeyin, mesela kardeşinizle konuşurken 'Yunus abine su getirir misin' bu şekilde abiyi vurgulayın, ona mümkün oldukça küçük kardeş muamelesi yapın.

Eğer eşinizin hoşuna gidiyorsa güzel bir gecelik alın, direk istemeyin ama eşinizin dikkatini çekin birliktelik konusunda, güzelliğinizle dikkat çekebilirsiniz, gerekirse kapınızı kilitleyin kardeşinizin odasına su koyun vs.

Ama en önemli püf noktası kötü taraf olmamak, terslemeyin, sinirlenmeyin, sürekli ağlamayın, can sıkan taraf olmayın, huzur veren neşelendiren taraf olun, herşey sizin elinizde

Ay kızlarrr zaten hepimizin evinde ağrı kesici niyetine verilecek bir antidepresan bulunur niye şaşırıyorsunuz ki aaa çok ayııppp üçkeeen vücut ooo kıskaannççlaaaarrrr
Bak antidepresan ilaç konusu açık uçlu bir soru...

Gerisini sen tahmin et diyor esas kız...

Ne olmuş olabilir senaryoyu tamamlama yardım et diyor...

Kolama ilaç koydular ehuehuehu

Senin gibi fake bi arkadaşa bu hikayeler uygundur

Roman falan yazmak istiyosan wattpad sitesi var oraya yazabilirsin çünkü anlattıkların komik ve abartı kocaman kadınsın kardeşine söz geçiremiyomusun da buraya üşenmeden yazmışsın(doğruluğundan şüpheciyim)

Benimde bi sevgilim var hem dediğinden daha yakışıklı 1.98 boyu var vücudu dik üçgen resmen .gözleri masssssssmavi hemde o kadar maviiii ki böyle gözleri kaşları heryeri mavi .evet mavi benim sevgilim .maviş yani bildiğin her yeri.
Şirinler köyünden benim sevgilim evet .kıskandın mı kıskannnnc

Uniformayla mi uyuyormus? Hemen konuyu okumaliyim

Huaaa

Woooowww diye bahsedilecek koca varmuş nerde böyle adamlar niye ben hiç görmedim.

Kısa boylu güzel kız eşin 1.90 yan yana nokra virgül gibi duruyorsunuzdur.

Bütün suç kardeşte eşin bir melek el değmemiş gonca

Neyse hiiiiççç birine inanmadım. Daha yaratıcı hikayeler yazabilirsin biraz daha çalış.

Üzgünüm sizi ifşa edeceğim

La öyle adam olsa sana mı bakcak biiir ve o kadar mavi mavi çocuk kimseyle çıkmıcak gundi köyünden seni seçip alacak vah vah

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…