Kız kardeşim eşime yaklaşıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
:skandal:Konu sahibi burda çoğu insan seninle dalga geçmiş ama ben sana inanıyorum. Mavi gözlü erkekler çok fazla dikkat çekiyor malesef.Benim kocamda sarışın masmavi gözlü. Sırf bu sebepten bazı sorunlar yaşadım seni anlıyorum oğlumuz var ama yine aynı şeyler yaşıyorum düşün.Kardeşini hiç ama hiç iyi niyetli görmedim.Kocana besbelli aşık, güzel ağlama numarası yapmış üstelik.Hadi diyelim üniforma yere düştü oradaydı ee o zaman ne alaka sarılıyor hadi diyelim uyku sersemi yanlışlıkla sarıldı o zaman niye üniformayı yerine koymak için alarm kuruyor. Üniformayı yerine koyup tekrar uyuyor.Uyuma niyeti varsa alarm kurması saçma değil mi.Besbelli sabaha kadar kocana sarılıyor gibi sarılmış uniformaya ve sen odaya gelip görürsün diye alarm kurup sen gelmeden yerine koyup tekrar uyumayı planlamış,senin alarm çalmadan önce odaya gircegini düsünememis. Bildiğin aşık eşine ama rol oynuyor masum ayağına yatıyor. Eşine gelince kardeşin evden bavulunu alıp giderken niye durduruyor ona ne,niye kızın kolundan tutuyor,niye kalkıp kardeşinin yüzüne dokunup yıkıyor yüzünü.Ne münasebet ya. Kardeşin kendi yüzünü kendi yıkayamıyor mu. Eşin de kardeşinden etkilenmiş belli etmemeye çalışıyor. Kardeşin sırf senin kocanla başbaşa kalmak için ağrı kesici diye antideprasyan vermiş sana bu kesin. Sonra da sana yanlışlıkla verdim demiş,konu sahibi sana bu inandırıcı geliyor mu bana gelmiyor koskoca kız hapları nasıl karıştırıyor ya. Eşininde kardeşine omzuma başını koy demesi şüpheli değil mi sence ne hakla bunu der, ne münasebet gitsin kardeşin yastığa koysun kafasını,eşinin omzunda ne işi var. Karşılıklı hoşlanma var aralarında sana rol yapıyorlar. Derhal kardeşini evden gönder yoksa evliliğin biter sana söyliyim.:kızgın:

Benimde bi sevgilim var hem dediğinden daha yakışıklı 1.98 boyu var vücudu dik üçgen resmen .gözleri masssssssmavi hemde o kadar maviiii ki böyle gözleri kaşları heryeri mavi .evet mavi benim sevgilim .maviş yani bildiğin her yeri.
Şirinler köyünden benim sevgilim evet .kıskandın mı kıskannnnc
Senin sevgilinin anne tarafı avatar galiba:oha:

konun doğru olabilir ama anlatış tarzın kötü
seçmece değilsin sen bu kadar kendini ezme en başta
mavi gözlü üçgen erkeklerde bana hiç çekici gelmez:kusmuk:
kocanı gözünde bu kadar abartma

Hakliyken haksız duruma düşmüşsun. Kardeşinin ekmeğine yağ sürdün. Öz ablam beni kıskandı diyecek şimdi. O formayla olan durumu soyleseydin o korkardi ama şimdi söylersen kiskancliktan iftira atiyo diyecek. Zaten kardes kuzen arkadaş evli insanın evine uzun süre yatılı gelmemeli. Ne kadar guvensende herkesin bir nefsi var bunu bilemezsin. O senin kardeşin! Eşinin değil! Oyüzden birdaha eve asla yatılı bu kadar uzun süre birini alma..

Off şu polis eşlerinin "herkes eşime bakıyor, herkes eşime aşık" tavrı...
Yahu insanlar neden polis diye peşinde koşsun mantıklı düşünün. Yakışıklıysa da kendine yakısıklı. Kardeşinizi de bir yurda yerleştirin olsun bitsin.

Konu sahibi orda mısın bir önceki sayfada sana uzun bir mesaj yazmıştım umarım yardımcı olmuşumdur canım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X