Kız kardeşim eşime yaklaşıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu konu gerçek olmadım lütfen. Toplum ahlakı denen bişey kalmadı. Nasıl bir fantazi dünyası.

Bu NE çocukça bi yazı .."gözleri inanılmaz güzel massmavi,üçKen vücut,beni seçip almış "
1.94 manken gibi Yunus polisi kimseyle olmamışmış..
Çok Kore filmi izlemekten oluyor bunlar

Kac yaşındasın çocuğum sen karnen içler acısı belli ki. Böyle eğlence aradığına göre kendine.
Sen onu bunu bırak da otur dersine çalış ikinci dönem daha zor bak teoga hazırlanıyorsundur kanımca.tatil ödevini yap falan böyle boş işlerle uğraşma yavrucum.
Kıyamam bi de hayalindeki erkeği anlatmış.yunus polislerine mi merak saldın sen oy oy..

İtazura na kiss karakterdeki aihara kotokoya benzettim seni esini noaki irieye.. Ne bilim o aminedeki bütün kizlar irieye asikti ama irie bi kere aiharayi aldi onunla evlenmiştir basina gelmedik kalmamisti valla çok benzetim

İtazura na kisa karakterdeki sigara kotokoya benzettim seni esini noaki irieye.. Ne bilim o aminedeki bütün kozlar iriye asikti ama irie bi kere aiharayi aldi onunla evlenmiştir basina gelmedik kalmamisti valla çok benzetim
O nee de kizzzzzzz turkcemiydi o

senaryoyu sağlam yapsaydın burda en az 5-10 kişi yerdi ama yazan kişinin yaşının ufak olduğu veya tecrübesiz olduğu çok belli oluyor. kısacası olmamış, cık

Ji Yapmayın şöyle yorumlar, kendi kendime sesli guluyorum deli gibi.

Kayinco

Wattpad 'te Kötü Çocuk' un sahtesini izliyor gibiyim...

Yeni Evli taze çift taptaze kızkardeşi niye evine alsın?

Kardeşin okuyor sen niye erkenden evlendin?

Bu kaslı Maviş polis 22 yaşında ve henüz bakir iken bizim esas kızı seçmiş...

Kızkardeş üniformayla uyuyor esas kız görüyor ve sadece ağlıyor..

Ne cesaret...
Ne hayal gücü...
Ne çirkin bir girdap...

Kyk yurdunda kalması gereken kardes taze evli çiftin yanında!!!

Ne yapmalıyım diyorsun birde...

Seni seçtim Pikaçu!!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…