Kız arkadaşım

Kircicegi arkadasim seni tebrik ederim cok guzel ifade etmissin esinle arandaki guven duygusunu...:1rolleyes:
Hak veriyorum sana arti yapacak adam es, dost, arkadas, yabanci dinlemez icinde varsa
bi yolunu bulur yapacagini yapar..sengözlerimebaksanab

açıkcası bende hoşlanmam bekar bir bayanın yada erkeğin evli birinin evinde kalmasından ne işi var canım şeytanbu birşey olmasada insanın aklına fitne sokar...

ben isterim arkadaşım gelsin hemde gurbetteyim
eşine kızdım ve uslubunu kırıcı buldum
hani güven olması gerekiyordu
ne zaman güveneceğiz eşlerimize
bu zaman değilde ne zaman

Kırçiçeği düşüncelerinden dolayı tebrik ederim.

mesafenin ne kadar olduğu önemli değil

ben bekarken evli arkadaşlarımda kaldım çağırdılar gittim ne var bunda?

benim de bekar arkadaşım geldi bende kaldı tabii ki kalabilir çok da memnun olurum

düşünsenize bir kız arkadaşınız zor bir durumda kalsa gidecek yeri olmasa ya da gurbetteyken sizin bulunduğunuz şehire okumaya vs. gelse evinize almaz mısınız kıskançlık yüzünden

diyelim ki gezmek için geldi onu gezdirmez misiniz? misafir etmez misiniz?

belki senin de eşin kötü niyetle söylememiştir emrivaki diye düşünüp böyle konuşmuştur

yani hep diyoruz eşime güveniyorum
ne zaman göstereceğiz bunu
işte o zaman bence bu zaman
hem kendine
hem eşine
hemde arkadaşına olan saygın ne güzel
ayrıca from6234,tadli ve okypeteye katılıyorum a.s.

acaba gercekten kendine guvenmedigi icin mi karisinin arkadasinin evinde kalmasini istemiyor?

eger oyleyse durumu oldukca asagilik buluyorum. evine misafir gelen bir kadina o gozle bakmak kadar hem erkegin kendini hem de esini asagilayan bir durum olamaz herhalde. boyle bir adam zaten evinde kalmayan kadinlara da ayni gozle bakiyordur.

zannediyorum ki kendini rahat hissetmeyecegi icin istemiyor konu sahibinin arkadasini evinde. bu durum anlasilabilir. affedilebilir demiyorum ama anlasilabilir.

2 hafta eşinin hatrı için katlanamaz mı?
kayınvalideler kayınpederlerden çok hoşlanmıyor evde kendimizi rahat hissetmiyoruz ama gelmesinler demiyoruz.eşlerimizin hatrına katlanamıyoruz
nerde hatrımız???

Valla kızarsanız kızın içimde tutamıcam ha...
Eşine güvenmek çok güzel birşey.
Ama arkadaşına ne kadar güveniyorsun sen?
Bir gün değil 2 gün değil... 2 hafta...
Arkadaşını ve eşini ne kadar seversen sev ne kadar güvenirsen güvenn.. İnsanların içinde uyuyan bi şeytan vardır... Onu uyamdırma istersen..
Bu devirde insanların ne yapıcağı belli olmuyor...
Yüzüne gülüp arkandan kuyu kazan çok oluyor...
Ben bunu bilirim bunu söylerim kadın erkek farketmez evine alırsan yatılıya sonuçlarına katlanırsın...Ha belki bişi olmaz ama ya olursa...?
Küçük ayrıntılar önemsiz gibi görünsede en önemli şeylerdir!

dayanamicam son yorumumu yapıcamsositososito
burda mühim olan eşin kadına atlaması ya da kadının eşine atlaması değil ...daha dogrusu benim asla böyle bir şeyi kabul etmeyecek olmam güvensizlikten kaynaklanmıyor.. ben kendi adıma eşimin erkek arkadaşının evimde 2 hafta boyunca kalmasından rahatsız olurum..o adama ne kadar güvenebiliriz 12 yıllık arkadaşı olsun isterse valla bu devirde kardeş kardeşe kazık atarken hiç güvenmiyor musun olayına giremem dışarıya karşı:nazar:bu o adama yan gözle bakacagım demek mi? yoo ne alakası var bu beni rahatsız ediyor okadar... yoksa mesele güvensizlik falan değil...
kocasınında bu gözle baktıgına inanmıyorum , gayet normal istememesi.. bence.....kaydirigubbakcemile

herkese iyi forumlar a.s.

benim gibi aşırı kıskançlar kabul etmezler diye düşünüyorum bu eşine güvensizlikten kaynaklanmıyor..zaman ne zamanı ?siz dostumm dediğiniz kişiyi nekadardır görmüyorsunuz nekadar iyi tanıyorsunuz yaa herşeyi geçtim evde bir bekar baayn olucak hiçmi tv lerde ibretlik hikayeler izlemiyorsunuz... beni ufuğuma kavuştum oda bende evimize bekar arkadaşlarımzıın kalması için getirmicez ancak evli çitfler gelebilecek kalmaya

dayanamicam son yorumumu yapıcamsositososito
burda mühim olan eşin kadına atlaması ya da kadının eşine atlaması değil ...daha dogrusu benim asla böyle bir şeyi kabul etmeyecek olmam güvensizlikten kaynaklanmıyor.. ben kendi adıma eşimin erkek arkadaşının evimde 2 hafta boyunca kalmasından rahatsız olurum..o adama ne kadar güvenebiliriz 12 yıllık arkadaşı olsun isterse valla bu devirde kardeş kardeşe kazık atarken hiç güvenmiyor musun olayına giremem dışarıya karşı:nazar:bu o adama yan gözle bakacagım demek mi? yoo ne alakası var bu beni rahatsız ediyor okadar... yoksa mesele güvensizlik falan değil...
kocasınında bu gözle baktıgına inanmıyorum , gayet normal istememesi.. bence.....kaydirigubbakcemile

herkese iyi forumlar a.s.

altına imzamı atarımkaydirigubbakcemile5
kotam dolu ilk fırsatta bu yorumuna +rep vereceğim a.s.

Valla kızarsanız kızın içimde tutamıcam ha...
Eşine güvenmek çok güzel birşey.
Ama arkadaşına ne kadar güveniyorsun sen?
Bir gün değil 2 gün değil... 2 hafta...
Arkadaşını ve eşini ne kadar seversen sev ne kadar güvenirsen güvenn.. İnsanların içinde uyuyan bi şeytan vardır... Onu uyamdırma istersen..
Bu devirde insanların ne yapıcağı belli olmuyor...
Yüzüne gülüp arkandan kuyu kazan çok oluyor...
Ben bunu bilirim bunu söylerim kadın erkek farketmez evine alırsan yatılıya sonuçlarına katlanırsın...Ha belki bişi olmaz ama ya olursa...?
Küçük ayrıntılar önemsiz gibi görünsede en önemli şeylerdir!

sizin arkadaşlarınızı bilemem, ama ben dost dediğim çok değer verdiğim arkadaşlarımın bunu yapacağını asla düşünmüyorum. adım kadar da eminim. onlar en kötü günümde yanımda oldular. boşuna dostlarım olmadı onlar... çok şeyler paylaştık, acı ,tadlı...benimkiler asla böyle şey yapmaz bu konuda büyükte konuşurum. asla bir yanlışları olmaz.çok özeldirler... . ha. bende evli arkadaşlarıma giderim. o dostlarımda bana güvenirler. eşleri kardeşim, ağabeyim gibidir....

sen bekar değilsin kuzuum eniştele geliceksin başım üstündede yeriniz olucak bi kuş sütünüz eksik olucak:)))

bekarken 2 yıl önce evli arkadaşımın yanına Kütahya ya gittik bir arkadaşımla 2 gece de kaldık eşi de sağolsun bizi çok iyi ağırladı sevgili arkadaşım da.

aynı şekilde geçen bahar bir bekar arkadaşımı da ben çağırdım bizde kalması için çok da güzel vakit geçirdik çok da eğlendik ve şu an da ihtiyacım var keşke yine gelse fırsat olsa da

ama tabii eşimin hakkını yiyemem o bu konuda hiç zorluk çıkarmadı çok da güzel karşıladı ve gurur duydum eşimle(bu çok sık yaptığım bişey değil dermişim:roflol:)

yani bunlar bana çok normal geliyor aklımın ucundan geçmez kıskanmak

çok tuhaf geliyor bana

Son düzenleme:
yani hep diyoruz eşime güveniyorum
ne zaman göstereceğiz bunu
işte o zaman bence bu zaman
hem kendine
hem eşine
hemde arkadaşına olan saygın ne güzel
ayrıca from6234,tadli ve okypeteye katılıyorum a.s.
canım, ben değil eşime hayatta sonuna kadar kendime bile güvenemem

beşeriz şaşarız Allah şaşırtmasın:Saruboceq: hiç birimizi ama oluyor işte

sizin arkadaşlarınızı bilemem, ama ben dost dediğim çok değer verdiğim arkadaşlarımın bunu yapacağını asla düşünmüyorum. adım kadar da eminim. onlar en kötü günümde yanımda oldular. boşuna dostlarım olmadı onlar... çok şeyler paylaştık, acı ,tadlı...benimkiler asla böyle şey yapmaz bu konuda büyükte konuşurum. asla bir yanlışları olmaz.çok özeldirler...

Bende böyle düşünüyordum ve aynı bu şekildeydi..
ama çok büyük konuşmuşum dost konusunda.
Sizde büyük konuşmayın yaşım küçük ama tecrübeyle sabittir.
Her zaman aralık kapı bırakın ...
Ben dostlarım(eski!)için hayatta ayrılmayız hayattta bağlarımız kopmaz yanlış yapmazlar dedim ama çok büyük bi hayal kırıklığına uğradım acaba deseydim bu kadar yıkılmazdım...
İnşallah siz haklı çıkarsınız bu konuda.

Bende böyle düşünüyordum ve aynı bu şekildeydi..
ama çok büyük konuşmuşum dost konusunda.
Sizde büyük konuşmayın yaşım küçük ama tecrübeyle sabittir.
Her zaman aralık kapı bırakın ...
Ben dostlarım(eski!)için hayatta ayrılmayız hayattta bağlarımız kopmaz yanlış yapmazlar dedim ama çok büyük bi hayal kırıklığına uğradım acaba deseydim bu kadar yıkılmazdım...
İnşallah siz haklı çıkarsınız bu konuda.

işte "büyük konuşmamak lazım"a.s.

ben konuşurum bayanlar. bu konuda konuşurum. arkadaşlarımı kendim gibi seçtiğim için asla olmaz. eminim bundan.

X