Kız arkadaşım

bence başka bir şey uydur eşinin istemediğini söyleme bu onu çok üzer ve onurunu kırar bence şahsen bana arkadaşım deseki ben gelmeni istiyorum ama eşim istemiyor arkadaşımla da ilişkimi keserim..

Yorumları okurken güldüm doğrusu..garip garip şeler..
Yok efendim 2,3 gün neyse de 15gün olmazmış yani adamla adam 2günde aldatmaz ama bakar ki kadın misafir 15gündür onlarda hadi artık aldatayım karımı der...
bu kadın türkieden gidecekti arkadasına yani oyuncak değil bu iş ve onca yol...eşinizi işe de göndermeyin o zaman,sevgililerinizi eve baglayın mesela..Biri de bırakın eşime kendime bile güvenmem demiş tövbe tövbe ya...neyse fikri odur zikri diyorum...Bayramda canım bitanem kız arkadasıma gidiyorum...üç gün kalıcam onlarda ve o evli zaten otelde kalmama da kızar çünkü telefonda şiddetle karşı çıktı...eşini uyutur sabaha kadar lafın belini kırarız artık ohhhhhhhhh sefamız olsun...ne var acaba bunda?hani misafirperverlik ?ah bir bilse o arkadaslarınız eşlerinizi onlardan kıskandığınızı onlara bir söyleseniz acaba sizlerle arkadas olurlar mı?
şahsen arkadasım bana gelme eşimi kıskanırım dese benim için biter...tabi hepinizin kendi düşüncesi siz bilirsiniz ama soruyorum size GÜVeNMEDİĞİNİZ BAYANLARA NEDEN ARKADASIM DİYORSUNUZ?

tabiiki de aldatacak adam 1 saattede aldatır.benim evde yatılı misafire karşı çıkışım kıskançlıktan değil.rahat edip edememe durumundan.hadi ben rahat ediyorum çünkü benim bayan arkadaşım..ya eşim?adam bütün gün işte çalışıcak sonra evine gelicek bi rahat yok..2 güne ok ama 1 hafta 15 güne hayır dememin sebebi insan 2 gün rahatlığından bir şekilde feragat eder ama 1 hafta 15 gün sinir bozucu hale gelir..
nasıl ki eşlerimiz bir erkek misafir getitrdiğinde biz oturup kalkmamıza kılığımıza kıyafetimize konuşmamıza dikkat etmemiz gerkecekse aynı şey bayan misafir geldiğinde eşlerimiz için de geçerli.
zaten savunduğum şey ben kendim de misafirliğe gitsem 2 günden fazla kalmam çünkü bu durum benim için de can sıkıcı olur ev sahibi önümde diz çökse ben kendim rahatsız olup kalmam bir başkasının evinde.değil arkadaşım da evli kuzenlerim de bile...

herkesin kişisel tercihi ve kalmasını uygun görenede saygım var.kimisi ne ev sahibiyken ne misafirken rahatsız olur kimisi de benim gibi ev sahibiyken de misafirlikteyken de rahatsız olur..kaldı ki ben bir başkasının evin de wc ye dahi gidemiyorum bir de 1 hafta kalsam çatlarım heralde
:uhm:

X