Kız arkadaşım

Kircicegi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2008
119
0
43
merhaba arkadaslar
ben almanyaya 10 yil önce gelin geldim. Msneden arkadasimla hep görüsürüz, o türkiyede, yani bana dün dediki bu sene oraya geliyimmi dedi bende dedimki gel cok memnun olurum beraber gezeriz iyi vakit geciririz dedim bide esimde cok sevinir hem tanismis olursunuz dedim oda ben izinimi ayarlayim bakalim ne zamana olursa dedi bende tamam cok sevindim dedim gercektende cok sevinmistim aksam esim gelince esime dedim esim sen sakami yapiyosun dedi, bende ne sakasi ciddiyim dedim, sacmalama o buraya gelecegine evlensin dedi bende ne diyosun sen ya obenim arkadasim hem o dürüst biri öyle fikirdak biride degil oturakli biridir merak etme dedim. Bana dediki hayir olmaz senin aklina yatiyomu bu is dedi gelmesin dedi onun icin dün aksam tartistik öyle yattim zor uyudum ne var simdi bunda gelicek 1 yada en fazla 2 haftaligina ama istemiyo simdi ben arkadasima nasil kirmadan gelme diyicem düsünüyorum düsünüyorum bulamiyorum of ya nolur bana söyleyin ne diycem simdi ben arkadasima:çok üzgünüm:

zor bir durum ama arkadaşına gerçeği söylersen daha iyi olur gibime geliyor..Eşinin istemediğini rahatsız olacağını söyle bence...anlayacaktır durumu....

çok saçma. neden istemiyorki eşin arkadaşını. mantıklı bi açıklama iste bence. arkadaşına gerçeği söylersen istemesede kırılır uzulur söyleme bence. baska bişi uydur. bazen gerçekleri bilmek insanları üzebilir. gerek yok üzülmesine. kocan hakkında önyargı oluşur kafasında

evet iste bende ona esimi hep iyi biri diye anlattim ama simdi ne diyicem ona nasil desem bilmiyorumki

Koca bulsun derken????
Eşiniz gelmesini istemiyorum diyememiş sanırım önce
Hangi konu ile bağdaştıracağını şaşırmış :1closedeyes:
Kusura bakmayın ama cidden saçmalamış.

ne demek evlensin falan... evlilerle bekarlar arkadaş olmayacak mı. arkadaşlıklar biri evlenince bitecek mi. ne yanlış bir düşünce. kocanız çok büyük ayıp etmiş. .senin aklına yatıyor mu bu iş.. cümleye bakın.. çok ilginç gerçekten. çok garip bir şeymiş gibi......

? arkadaşın için eşini kırma çünkü eşinle paylaşıyorsun hayatı onunla değil eşin belki bencilce davranmış olabilir arkadaşınla ne kadar süre tanışıyorsun

arkadasimla 12 yildir tanisiyoruz ,evet ama esime de haksiz oldugu konulari söylemek zorundaydim zaten o yüzden tartistik bana o bizim akrabamiz olsa neyse yabanci birinin bizim evde ne isi varmis

konunuzu Bir Derdim Var bölümüne taşıyorum..
lütfen oradan devam edelim.
sevgiler...

çok zor bir durum
keşke arkadaşınızı davet etmeden önce kocanızın tepkisini
ölçseydiniz peki eşiniz daha önce böyle birşey yapmış mıydı?
misafir istememe gibi..

sadece akrabaları mı kalır birbirinin evinde. ne alakası var
şaşkım valla kocanızın matığına. evlensinmiş. :1shok:

bence arkadaşınıza söylemeyin eşim istemiyor diye. çok kırılır. şahsen ben sizin gibi 12 yıllık bi arkadaşımdan bunu duysam "kocası için bana sırt çevirdi diye düşünürdüm."

çok zor bir durum
keşke arkadaşınızı davet etmeden önce kocanızın tepkisini
ölçseydiniz peki eşiniz daha önce böyle birşey yapmış mıydı?
misafir istememe gibi..

esimden böyle birsey beklemiyordum hic böyle bisey yasamadik normalde misafir cok sever her hafta sonu ya cagirir yada gideriz bende cok sasirdim yoksa hic davet edermiydim :çok üzgünüm:

Ben bana yabancı bir erkeğin yada kocama yabancı bir kadının evimde olmasını istemezdim...
Ben zaten evli kişilerde arkadaşların evde kalmalarına karşıyım... Hoş bulmuyorum.
Oturmaya gelmek gitmek sohbetler etmek tamam çok güzel ama yatılıya kalmak cıx....

zor bi durum cidden..
gerekçe iste tatmin edici ve ona göre davranacağını söyLe..
arkadaşınLa 12 senedir tanışıyorsun,peki ne kadar seneLik evLisin? bunu sormamdaki amaç,eşin arkadaşını tanımıyo muydu yani biLmiyo mu,geLse ne oLacak ki??

esiniz neden istemedi arkadasini bilmiyorum bildigim tek sey arkadas icin esinizi kirmayin tartismayin arkadasinada bir bahane uydur derim ben cunku arkadas diye guvendigin insandan yeri geliyor buyuk darbe yiyorsun ve son pismanlik fayda etmiyor malesef ne bileyim yada esinle konus neden istemedini sor bunun altinda bir baska sebebp olmasin canim

Olayin tam tersini düsünün, esiniz size danismadan sormadan bir arkadasini eve davet etse, tepkiminiz nasil olurdu?:nazar:

Keske önce esinizle konussup sonra arkadasiniza buyur gel deseydiniz!!a.s

Gerci esinizin gerekceside oldukca sacma, buraya gelecegine evlensin!!CADIARZU
Istemiyor olabilir fakat istememesinin sebeb olarak bunu söylemesi tuhafima gitti.

Suan en güzeli arkadasiniza malesef müsayit olmadignizi söylemek olucak!benneyaptımki

Arkadasin nasil gelicek? Vize filan gerekmiyormu, yoksa kanunlarmi degisti her isteyen öyle bavulunu alip gelebiliyormu almanyaya artik. Yoksa senmi davet ediceksin onu?:sm_confused:

Sen calisiyormusun ? eger calisiyorsan arkadasin la ilgilenemessin diye belki öyle demisdir esin?
Arkdasinin ailesi ne diyor bu duruma? Ben bekar olsaydim ailem izin vermezdi evli arkadasimin evinde 1-2 hafta kalmaya, hemde yurtdisina gidicek, iste senin esinde bunu düsünerek söylemistir.
Esin arkadasini ailesini taniyormu, buda önemli faktör eger tanimiyorsa böyle söylemesi normal geldi bana.Bence esine fazla kizma sakince konusun bu konulari.

Son düzenleyen: Moderatör:
zor bi durum cidden..
gerekçe iste tatmin edici ve ona göre davranacağını söyLe..
arkadaşınLa 12 senedir tanışıyorsun,peki ne kadar seneLik evLisin? bunu sormamdaki amaç,eşin arkadaşını tanımıyo muydu yani biLmiyo mu,geLse ne oLacak ki??

ben 10 yildir evliyim. esim arkadasimi taniyor yani her izinde yanina giderim hatta o diyordu bana arkadasinla görüsmek istersen ben bakarim cocuklara diye ne bileyim bende kaldim iste böyle saskin vaziyetteyim

yani türkiyeye geldiğinizde siz arkadaşınız da kalıyorsunuz. ama o gelip kalmak istediğinde eşiniz izin vermiyor...... ben bekarım ve benim evli arkadaşlarım ,eşleriyle gelip bende kalırlar. benim için de onlar için de hiçbir sorun teşkil etmedi bu...eşiniz için neden ediyor hala anlamadım.....

X