Kız anneleri toplandık, toplandık, toplandık...

canım bizim eylüllerin en büyüğü 19 en küçüğü 4 yaşında yaklaşık 7-8 tane var hepsi de çok güzeller..eylül rumuzum isimden gelmiyor aslında ay adı olan eylülü temsil ediyor eylül ayı özel benim için o yüzden ...
bana dün misafir geldi yani misafir dediysem kaynanam .ablası ,eltimler filan..eşimin kuzeninin kızı da ceren o kadar güzel bişeyki anlatamam ..3 yaşında dün bize bi şarkılar söylüyo resmen büyümüş de küçülmüş ...

kız anneleri bugün tatil yapıyolar heralde ..malum hafta sonu ..gezmeye gitmişler belli..neyse yakalarız p.tesi...

İşte bizim küçük kızlarımız ve annişleri.. Kimimiz Nazlı, kimimiz Su gibi Duru... Ama hepsi de çok tatlı.. Ve anneleri onları dört gözle bekliyor...

Asortie...................Eylül
Betulerol................Zeynep
Darkinlife...............Ceren
Ddm.....................Ecrin+bir de erkeki var onun
Duygumutlu.............Duru
Elmalıturta.............Bengisu
Eylül166.................Berfin Nazlı
Hisem
Julianne.................Banu Su
Kurt.....................Aybüke ya da Sudenaz
Lelal.....................Duru
Morcadı
Neshe1976.............Zeynep Nazlı
Polipe

ay çok duygulandım kendimi ve kızımın adını görünce...
şimdi bize anne mi diycekler..senağlamasenağlama

Ayyyyy ağlama Eylüüül, kız beni de ağlatacaksın :)) Bakıp bakıp duruyorum ben de sabahtan beri :) Evet bu küçük zilliler bize anne diyecek Allah'ın izniyle... Mini mini etekleri giyip, peşimiz sıra gezecekler, ağlayacaklar, kapris yapacaklar, yemek yemem diyecekler, güldürecekler, kızdıracaklar....

hasta olunca başında bekliycez ,dua edicez onlara,yıllar sonra biz hasta olunca onlar bizim başımızda bekleyecekler..bize annem diycekler..evlenecekler..torunlarımız olacak..ilki kız olsun benim kızım gibi..hayırlı evlat olsunlar...senağlama

Eylül dur o kadar gitme yaaa (( Gençliğimin tadına doyamadım ben sen bizi anane yaptın. Bir dur nereye daha yaaa :))) Eve damat bile getirdin vallahi :) Bizim kız doğdu torun kaldı... Sulugöz seniiiiiiii :)

benim defnemim adı yok listede teyzeleri. ekleyin de sevinsin bebişim. begüm de olabilir gerçi ama defne ağır basıyo bizde. hepimizin prenseslerinin adı çok güzel. bu aralar çok duygusallaştım ben de. kızım hareket ettikçe gözlerim doluyor

Defne kızımız da sevinsin :) Kızlar listede isminiz yoksa ekleyin siz de. Hiç eksiğimiz kalmasın, sayımız çoğalsın...

Brooke..................Defne
Hisem
Morcadı
Polipe

Eylül dur o kadar gitme yaaa (( Gençliğimin tadına doyamadım ben sen bizi anane yaptın. Bir dur nereye daha yaaa :))) Eve damat bile getirdin vallahi :) Bizim kız doğdu torun kaldı... Sulugöz seniiiiiiii :)

sırnaşık şeysırnaşık şey birden hayallere daldım ahhh ahhh ağlıycak yer arıyom ben bi türk filmi buliyim da izliyim bari şöyle en sümüklüsünden :teytey:genciz daha ne anneannesi yaw kim dedi onu:dance:

kızlaaarrrrrr.....
bende burdayım kızımla beraber.Nasıl olduda ben sizleri göremedim..:)) tüüüü bana...Neyse listeye benide alın.Eğer sonradan fikrim değişmezse kızımın ismini cemre olacak..Nasıl sizce??

kızlar merhaba a-burada sıcaktan nete fazla giremiyorum girsemde yazmaya üşeniyorum ama bu konuya iştirak etmek istedim.. teyzeleri benimde prensesim geliyor. ismini de ela naz düşünüyorum.. allah izin verirse..

Hilal1975................Cemre
Hisem
Morcadı
Polipe
Tuzbuz...................Ela Naz

Hilal1975................Cemre
Hisem
Morcadı
Pelish....................Didar
Polipe
Tuzbuz...................Ela Naz

kızlar ben daha

aybüke ve sudenaz arasında karar veremedim hergün değişiyor babası taktı aybükeye ama ben pek istemiyorum herhalde ilerleyen zamanda kesin belli olur bakalım kısmet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…